EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

selamlar
ablacım giremedim bayadır.bizim sayfaya bile yetişemiyorum çoğu zaman :1no2: mitoya sürpriz hazırladım bikaçtane.ama hediye almadım.sevdiği tatlıyı yaptım.bir de tiramisu yaptım.o da pasta gibi oldu zaten.seninle bi kart almıştık ya,onu verdim.bir de yatak odasını mumlarla süsledim :eek:naniknanik e daha ne olsun dimi :teytey:
sen de aramışsın bizi bikaçkez.artık ecrin zor ve çok kısa uyuduğundan o uyuduğu zaman tellerin sesini kısıyorum.sonra da kalıyo bazen öyle fisfisfis numaranı gördüm 2 kez.ben de çaldırdım 1 kez ama sen yoktun galiba.
ecrinim de hasta oldu senağlama ama hemen toparladı çok şükür.sadece burunları akıyo hala :çok üzgünüm: iştahı da giti tabi.inşallah düzelir artık.
biz de haberler böyle.öpüyorum sizi

ecem 07 belkide gercekten karsilasmisizdir kimbilr. nasisin neler yapiyorsun tanit kendini biraz istersen.
esracim böyle hazirlanan süprizler yapilan pastalr satin alinan hediyelerden daha kiymetlidir zaten. evet görüsemedik tel.den genede gecmis dogum günü kutlu olsun mitonun selam söyle güzelim. ecrini duydum annemden kiyamam ya ilk defa hasta oldu gecmis olsun öpüyorum hepinizi.
meltemcim türkiyede girermisin kk ya bilmiyorum ama genede sanada selam canim sana iyi tatiller simdiden iyi bayramlar diliyorum.
ballerinacim sen nasilsin canim?

sağol ablacım
ben de öpüyorum
ben söyledim zaten mitoya,doğum gününü kutlamak istemiştir diye.kutlamış kadar oldun yerimseniben
ecrinim de iyileşti çok şükür ama burun akıntımız devam ediyo :çok üzgünüm: çok rahatsız oluyo silerken vaye damla damlatırken.gören işkence yapıyorum sanar :çok üzgünüm: o derece yani.kendini parçalıyo.inşallah o da geçer bianönce de.o da kurtulur ben de :bbo:

sana yakın oturan bi arkadaş da bulmuşsun ne güzel .keşke benim de sayfadan sevdiğim kişilerden biri bana yakın otursaydı

teşekkürler ecem.senin ufaklığa da geçmiş olsun.tabi binlerce şükür hem de.ne hastalıklar var.Allah ım korusun.bu rahatsızlıklar ne ki.allah dermansız dert vermesin.yavrularımızın acısını göstermesin

ecem allah bagislasin yavrunu benim iki tane var ama büyükler kiz 18 oglan 15 büsra ve burak esmita benim kadesim ecrin henüz 7 aylik. ben calisiyorum altersheimda als altenplgerhelferin. esim peter onunla ayni is yerinde calisiyoruz sansliyim bu konuda hem evde hemde iste beraberim askimla. benden simdilik bu kadar haaa birde benim bütün ailem türkiyedeler malesef burda bir tek cocuklarim ve hayat arkadasim. kendine iyi bak görüsürüz gene.
baska kimselerden tik yok ama genede herkese selamlar kendinize yi bakin kizlar.
esracim seni ve ecrini kocaman öpüyorum.

Cilekkokulu hosgeldin aramiza umarim güzel paylasimlarimiz olur. bende ecem 07 gibi Billsdedten.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir siteye girmiyordum bundan sonra bende aranizdayim..

Ben yorucu bir haftadan sonra hafta sonumu dinlenerek gecirmeyi planliyorum ama genede benim sagim solum belli olmaz

Sagolun arkadaslar tekrar hosbulduk :KK66: benim hafta sonu icin bir planim yok minik bir bebegim oldugu icin genelde ani kararlar aliyorum yani planlamaya pek vaktim olmuyor..ama bugün güzel gecti Messehalle`de ki du und deine Welt fuarina gittik..eglenceliydi..gidip gitmemek konusunda kararsiz olanlara tavsiye ederim pazar günü sonmus sanirim..Bu arada ben Norderstedt`te oturuyorum bana yakin olan varmi?

Bende bugün oglumla sinamya gittik A:R:O:G: Baktik catlatik gülmekten harikaydi herkese tavsiye ederim. iyi pazarlar herkese

selamlar
naber ablacım.mito bugün çaldırdı seni.konuşmak istedi ama yoktunuz galiba.akşam da biz yoktuk.aradın mı bilmiyom.bütün gün evdeydik zaten.gidilcek yerler vardı ama çıkanadık.
izmir acayip soğudu birden.donuyorum resmen.kışa girdiğimizden beri ilk kez bugün böyle üşüdüm :1shok: bu soğukta da bayram ziyaretleri zor oluyo.ecrinim hasta olmasın da

arog a mı gittiniz.biz de çok istiyoruz mitoyla izlemeyi.tabi bu cadı kız varken sinemaya gidilir mi bilmem.bi akşam bıraksam mı ki anneme diyorum,giiidip gelsek ama durur mu durmaz mı bilemiyom.annemin de hiç belli olmuyo iyiliği kötülüğü.kadını zor durumda bırakmak istemiyom.gerçi babamlar da var oyalarlar ama artık aklı erdiğinden bize çok düşkün,hiç bırakmak istemiyorum o yüzden de.

ben de yatayım artık.gireyim yatağa.dondum valla

kurbanını da Allah kabul etsin ablacım.yedik burda.bize de verdiler biraz.Allah razı olsun
öpüyorummmmŞeniz

bayadır kimse uğramıyo heralde bu sayfaya :uhm:
ablacım bi konuşamadık seninle de.sesini özledim valla.o gün çaldırmıştık.bugün de çaldırdım.büşra aradı.işe gidiyomuş.siz de işteymişsiniz.belki unutmuştur söylemeyi.belki buraya bakarsın okursun diye yazayım dedim.öpüyorum seni.

X