EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

selam kizlar nasilsiniz nasil gecti byram?
meltemcim senin yolculuk nasil gecti yanilmiyorsam bugün döndünüz
esracim evet seninde tahmin ettigin gibi büsra unutmus bana söylemeyi haklisin epeydir görüsemedik yarin ararim seni öpüyorum.

ablacım aramışsın numaranı gördüma ma yien konuşamadık :çok üzgünüm:
geçen gün de mesaj çekmişsin.ya ecrin uyurken kısıyorum tellerin sesini.sonra da unutuyorum öyle :bbo: 2 saat sonra gördüm.anneyi aramışsın sonra.
işlemleri başlattınız heralde.hadi hayırlısı olsun a.s

ecrin de uyuyo.uyanmasını bekliyom.yukarı çıkcaz.mehtap ablalar yarın erkenden istanbula dönüyolar.
hatta ben uyandırayım şu kızı.gece uyumayacak sonrafisfisfis

kizlar nelelerdesin ya? esracim evet hatta islemlerimiz bitti bile haziranin 4 ünde evleniyoruz peteri görme agzi nerdeyse kulaklarinda

hihoyyyttesekkür ederim cilekkokulu. nasilsin ? bayramin nasil gecti?
kizlar yilbasinda ne programlariniz var? biz evdeyiz büyük ihtimalle ben bir yere gitmek istesem cocuklar gelmek istemiyorlar eee bende onlar olmadan yeni yila girmek istemiyorum dolayisiyla evdeyiz.

selam ablacım.dün yine aramışsın ama ben duymamışım yine :çok üzgünüm: tamamen kapamıcam artık tellerin sesini.ayrı bi odaya götüreyim bari ecrin uyuduğunda.arayan ulaşamıyo böyle.annemler de bugün kaç kez aramışlar merak etmişler.
görünce çaldırdım ben seni

geçenlerde de bi mektubun geçti elime.yazlık kışlıkları ayırırken bazanın altında geçti elime.ağlattın beni gecenin bi vakti senağlama

yılbaşında biz bu cadıyla naparız bilmem artık :sm_confused::dance: ama bebişimle ilk yılbaşımııızzz hihoyyyt ççooookk tatlı oldu teyzesi bi görseennn a.s

valla acelya elifcim, bayram bu memlekette nasil geciyorsa öyle gecti..yani ilk günü aileleri ziyaret..sonra calismaya devam...nörceen artik :)
yilbasina henüz bir planimiz yok..bakalim.bu kezde evde gecsin baaarrriii :)

abacım bugün telefonun sesi hep açıktı ama bu sefer de sen aramadın ya :çok üzgünüm:
yarın gündüz hava yağmurlu olmazsa evde olmayabilirim Şeniz

selam kizlar...
öcelikle kendimi tanitayim... ben kielden yasemin yasim 34... evliyim kocama cok ASIGIM.....5 cocuk annesiyim
biraz cok biliyorum-tatlicadiarzu-.....4 kiz yaslari 14-3-2 ve 2 bucuk aylik..bide oglum var 12 yasinda....meslegim hemsire....ama su an bebek bakiyorum.....
umarim iyi arkadasliklar cikar....esiminde hepinize selami var....:teytey:

sahra hosgeldin aramiza. allah bagislasin cocuklarini kocanlada hep mutlu ol insallah.
meltem nerelerdesin canim haber alamadim senden ne zamandir ,iyisindir insallah

ablacım bizde haberler kötü.ecrinim hasta oldu :çok üzgünüm: burunları tıkanıyo ve öksürüyo.boğazında gıcık var.o öksürdükçe benim içim parçalanıyo :çok üzgünüm: gece birazcık ateşşi artı.sabah 6 da yattım ben zaten ona bakıp durmaktan.şurup falan veiyorum.sürekli burun spreyi sıkıyoruz.şimdi uyuyo.uyansın yine vericem.öksürüğü için doğal şeyler yapıyorum.dün erimiş tereyağına pekmez karıştırıp verdim.bugün de zeytinyağına limon suyu sıkıp kaynatıcam.o da iyi geliyomuş.umarım iyileşir hemen senağlama yarına kadar iyileşmezse antibiyotiğe başlıcaz mecbur :çok üzgünüm: dün sağlık ocağına götürmüştük.gece de mito polikliniğe gidelim dedi.arkadaşları övmüş guya.hiç güvenmeme zaten öyle yerlere.adam laf olsun diye hem kan tahlili hem de röntgen çekti.bşu boşuna canı yandı ve radyasyon aldı sırf adı bişeyler yaptılar olsun ve bişeyler yaptıkları için de sigortadan para alsınlar diye!hala kızıyorum kendime niye yaptırdım diye.onlar para kazansın diye kobay gibi kullandırttım çocuğumu

iş durumumuz da berbat.mitoyu izine çıkadılar iş yok diye.ve para yok :çok üzgünüm: ayın sonu geldi hala aylığını vermediler bile.parasız bir de izine çıkarıyolar.burası iyice battı.ne yapıcaz bilmiyorum :çok üzgünüm:

Merhaba kizlar biz döndük Elifcim döndügümden beri ilk kez neti actim giremiyorum nete simdide cok üstten acele okuum yazilari beni merak etmisin canim benim 24 aksami tel actik Peter in weinachtini kutlayalim dedi esim ikinizde calisiyormusunuz Büsra ile konustuk telde.Müsait oldugunda konusuruz canim.

esracim simdi gördüm mesaijini. ecrinime gecmis olsun mithatin is olayinada cok üzüldm valla eger benim yapabilecegim bur sey varsa haberim olsun. ben sana tel. acarim görüsürüz gene.
meltem evet kizim söyledi ardiginizi canim tekrar hosgeldin

hepinize mutlu huzurlu sağlıklı (ama en önemliside sevdiklerinizle birlikte) yılları eskitmeniz dileğiyle

bacilaaar, hepinizin yeni yili kutlu olsun.. nice saglikli, mutlu, bereketli, huzur dolu yillara....

slm kizlar. ben geldim. uzun zamandir girmiyordum.muhabbet baya koyulasmis burda. bu arada herkesin yeni yili kutlu olsun:1hug::1hug:

sagolasin canim.bende iyiyim.. isti, evdi derken yuvarlanip gidiyoruz :)

hh un neresinden?

ben st. pauli deyim. sen nerdesin. nerde calisiyorsun. coluk cocuk var mi. ay cok soru sordum galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…