EYALET 6 ///Hamburg Paylasim Alani(Tanisma)

kizlar bu gun acelyaelifteydik ben ballerinayla beraber gittim. Süper kahvalti hazirlamisti . Kamerayi unutmusum foto yok bu bulusmamizdan ama cok guzel sohbet ettik 3,5 saat ne zaman gecti anlamadik. Acelyaelifin ailesiylede tanistik hersey süperdi bugun :KK66: O kadarda uzajk diilmisiz ya hop hemen gittik geldik yolda hic zaman kaybimiz da olmadi. Iyi yaptik bu gun bence :KK66:))
mlisa senide andik sofrada artik iyi haberlerini en kisa zamanda bekliyoruz.
Oglan beni bu gun cok yordu birdaha bulusmada mumkun diil yanima almam uyurken hala macoooo diyodu akli kalmis macoda :)))

evet meltemin de dedigin gibi cok güzel bir gün gecirdik sohbet tam kivaminda idi. insallah bir dahaki bulusmlar daha da kalabalik olur.mlisa canim seni de andik sofrada kaynanan seviyor insallah seninde sevindirici haberlerini yakinda aliriz. esra birtanem seni de konustuk kulaklarini cinlattik.evet ya hic resim cekilmedik bende vardi aslinda makina nasilda aklima gelmedi ya tüh. neyse nasilsa son bulusmamiz degil

beni de konuştunuz demek :1rolleyes: ne güzel buluşmuşsunuz.keşke çekilseydiniz foto.buraya foto nasıl ekleniyo?geçen baktım ama bulamadım.

ablacım evelsi akşam siizin evden arandı bizim ev.açtım.bi sesler geldi hemen kapandı.filizle oturuyoduk.bidaha ararsın diye bekledim.aramadın.yanlışlıkla mı oldu?

mito da bugün işi bıraktı :çok üzgünüm: morallerimiz bozuk.maaşları çok geciktiriyolar.avans b,le vermiyolar.onun da canına tak etti artık.umarım hakkımızda hayırlısı olur :çok üzgünüm:

Esracim esinmi ayrildi isten insallah herseyin hayirlisi olur. Dün seni andik valla konusmaktan bisey yiyemedim süper sofraydi . Oglanda yeni yerek merakli kedi oraya buraya dalmaktan bisey yemedi. Ballerinadan ayrildiktan sonra aciktigimizi farkettik :) Evdede bisi yoktu git hazirla uzun is bi güzel karnimizi doyurduk disarda :)))) Acelyaelifcim ya kusura bakma Mehmet odayi dagitti ben hic bakmadim evede gelmek istemiyodu banyoda tartistik ya beynimi götürdü bi güzel ben toplamadan etmeden cikmisim. Ya aslinda Mehmet in ögrenemesi acisindan ona toplatiyorum oynadigi yerde oda arada kaynatti gitti. Birde otobüsteyiz bana diyor ben aufräume yapmadim :)) Kizayimmi güleyimmi kaldim.
Esracim bu sayfada foto ekliceksen imzana eklyiorsun profil bilgilerinde bu yazi yazdigimiz yer gibi bir ywer var imza icin yada gene profilinde albüm var oraya ekleyebilrisin. Biz bulusmalarda forumdaki bulusma sayfasina eklyioruz sadece üyeler görüyor diye ayri form acip ordan ekliyoruz.Esracim ne sansli teyzesin yegeninle tanistim tam prenses ben ona prenses dicem nazarim degmesin öyle güzel. Ana kiz yani kardes gibi duruyolar erken evlenmekte ilerde güzelmis ya dedim.Benimki hem oglan hemde büyüdümü ben iyice yasli olucam hicc bi yere beraber bile gitmez benle.Kiz cocuk herzaman anneye arkadas ne güzel oturduk hep beraber kahvalti ettik valla iyi yaptik

teşekkürler meltem ablacım.bugün bırakıyorum demiş ama yine ne olacağı belli olmaz.piyasa berbat :çok üzgünüm: hayırlısı inşallah bakalım

süper bi kahvaltıydı demek.mmmm bayılıyorum zaten oranın kahvaltısına yiyeceklerine.ablamlar çok iyi bilir :roflol: benim yerime de yeseydiniz.
ablacım buarada ben 62ye düştüm yine yerimseniben

evet meltem abla erken evlenmenin böyle bir avantajı var.çocuğunla aranda az yaş farkı olması çok güzel.ablamın da küçük gösteriyo olmasından hiç ana kız gibi değiller a.s süper.
evet şanslı bi teyzeyim.prensesler kadar güzel bi yeğenim var.ama cadılığı da var biraz naniknanik

foto eklemek için de bilgi vermişsin.teşekkürler.bi deneyeyim yerimseniben

bulamadım imza kızmını ya.avatarıma bebeğimin resmini ekledim ben de yerimseniben

aşk böceğimsin aşk çiçeğim.
aşk çiçeğimsin aşk meleğim :dance::dance:

esra canim ecrin ne tatli görünüyor resimde. sana özelden mesaj atmak istedim ama atamiyorum bir bak bakayim sen kapali galiba mesaj yerin. e-mail adresimi yazicaktim degisti gene
meltemcim valla topluydu oda herhelde o zaman benimki topladi sorun degilki cocugun oynadigi bir tek legoydu.benim cocuklarin babalari rahatsizlanmis hastahanedeymis simdi, yarin kizim babasini ziyarete gidicek oglanda istedi gitmek ama onun önemli maci var yarin. babalarida cok uzakta oturuyor sylt de trenle 3 saat yarin aklim kizimda kalicak .

esra hep söylüyorum bunu inanki hic unutmadim sizi hatirlatiyor bana sende hep söyle tamammi?size cok yakisiyor bu sarki

tamam ablam senin için arada söylerim o şarkıyı :dance:yerimseniben
şimdi favorilerim başka :1rolleyes: ama dediğin gibi o şarkının yeri ayrı.çok güzeldi o sırnaşık şey
bi bakayım şu özel mesaj olayını çözebilecek miyim

kizlar acil yardim lazim.
subat ayindan sonra ki tüneller ile ilgili fragebogen, soru kagitlari olan var mi???? yarin ehliyet sinava girecegim- eger olan var ise ne olur bana yardimci olsun.

ay hosgeldin sinavinda basarilar dilerim. sana adac den brosür gelmedimi onlarin verdigi adresle intenete girip ücretsiz bakabilirsin aslinda

ay123 tam anlamadim ama ehliyet yazili sinavini gectin sanirim direksiyon icinde sans dilerim.Kazasiz belasiz güzel günlerde kullan.
Kizlar merhaba ben bu hafta tamamen Türkiye ye kafam takili 29 kasim aksam ucagi ile gidiyoruz kismetse iptla bi halde orda neler yapicam kime gidicem nasil gidicem le kafam mesgül. Uzun zamandir beklyiordum aslinda gitmekten cok gitme plani yapmak daha zevkli herhalde bakalim 2 hafta ordayim döndügümdede beni bayagi idare edecek moralle dönmüs olmak istiyorum. Kim gitmek isteyipte gidemiyorsa dualarim onlarla tez zamanda Tr ye gitmeleri kismet olsun buda cok zordu ya.
Acelyacim Subatta gidiyor bir dahaki sefere birlikte plan yapalim canim Izmir Istanbul kafamiza göre gezelim :KK66:

Meltem tarihin yaklasmis hakikaten. Aklin bunlarla mesguldur. Ayni tarihlerde benim de misafirim olacak. Sana iyi yolculuklar ve moral dolu bir donus diliyorum.

Acelya Elif, yazdim ama tekrarlayayim burada: evsahibi olarak harikasin, tekrar tesekkurler her sey icin :) Ben senin kadar olamam daha.

Sevgiler ve iyi hafta sonlari herkese : )

merhaba kızlarrr hepinize iyi akşamlar
nerelerdesiniz hiç yazmıyosunuz artık sanırım herkeste ayrı bi telaş olsa gerek :)))
yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz çok sıcak bi bölüm burası sizde katılırsanız çok hoş sohbetlerimiz oluyo en azından ben öle düşünüyorum bazen insan eşine bile anlatamadığı şeyleri burda haykırıyo :)) herkese keyifli geceler öpüyorum herkesi a.s.

ay 123 tebrikler canim allah kasasiz belasiz araba kullanmayi nasip etsin insallah kizimda veirir senin gibi imtihanini.ecem 07 hosgeldin aramiza mlisaninda dedigi gibi cok sicak burasi yuva gibi. ballerinacim bir sey degil canim benim icin zevkti sizleri agirlamak insallah tekrarlariz bir gün gene. evet meltem senin bayagi az kaldi iznine cok seviniyorum senin adina insallah cok güzel gecer sende moral toparlayip gelirsin geri.
beni sorarsaniz ben cok iyiyim bu aralar islerimden dolayi cok yogunum o yüzden epeydir doru dürüst giremedim buraya bakalim eger is yerimden iznim onaylanirsa kizimla beraber ucmak istiyoruz izmire insalah.hepinize iyi geceler görüsmek üzere kendinize iyi bakin.

esracim sen neler yapiyorsun? hazirladinmi süprizlerini koncana dogum günü icin? ecrini kocaman öpüyorum tabi senide muck muck

Ecem 07 hosgeldin aramiza umarim güzel paylasimlarimiz olur. nerdesin hamburgda?

X