EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

way way way baya nürnbergliler varmis haaaa:icecream:. Beden yerli bi nürnbergliyim layhayhoy, burda dogup büyüdüm. Nürnberg hakkatten cok güzel bi yerdir. Hey nürnbergliler nerdesiniz :uhm:

Son düzenleme:
Merhaba,
ben de Münih'te yaşadım. 1984 de ailemle kesin dönüş yaptık.
Neuperlach'da oturdum. Albert-Schweitzer Hauptschule ve Staedtische Riemerschmid Wirtschaftsschule'ye gittim.
Ailem kesin dönüş yapınca ben de onlarla dönmek durumunda kaldım. aslında o zaman çok da isteyerek geldim ama zaman içinde keşke diyorum.
İmkanım olsa yine giderdim sanırım.

Son düzenleme:
Burda yasayan memleket hasretligi cekiyor oraya dönende simdi blondyyyy gibi keske diyor bakiyorumda kimse halinden memnun degil bende münih teyim geldigim günden beri memleketimi sayikliyorum izin 6 haftayi gecin ce bitkinlik veriyor ginede burayi özlüyor burda oluncada orayi yani bu böyle sürüp gidecek ölene kadar bizim ki zaten alman vatandasi emekli olunca belki oda dönebilirsek bizde memleketimizde yasamaya alisacagiz sevgiler saygilar cümlenize

kizlar, bende dogma büyüme Nürnberg ' liyim. Evliyim, 3 tane dünya güzeli cocuklarim var.
Hadi yazin tanisalim, öpüyorum sizikaydirigubbakcemile3

merhaba ben frankfurt civarindayim erlenbach da oturuyorum miltenberge bagli.buraya geleli 4 ay oldu alisamadim almanyaya

Merhaba. Ben de Bayern`denim. Yedi yildir burada yasiyorum...Sevmek ve de alismak zorunda oldugum icin olumlu taraflarindan bakmaya calisiyorum buralara. Kafayi yememek, depresyona girmemek icin :)...Yoksa tabiki benim de gönlüm güzelim memleketimde, büyüdügüm yerlerde Istanbul`umda...Buralarda SIKILMAMAK mümkün degil. Icimden cok sey yazmak geliyor ama uzatmayim:) Cogunuz gibi ben de aileden, arkadaslardan ve memleket kokusundan uzak olduguma icerliyorum. Ama ilk satirlarda da dedígim gibi; buralari sevebilmek icin pozitif düsünmeye calisiyorum.
Zor ama buralarda da güzel dostluklar kurabilecegimi umut ederek yasiyorum:)..Belki sizlerle tanistikca bu hayalim gercek olur:) Birbirimizi yalniz birakmayalim kizlar:)..Sevgiler hepinize..

selaaaaaaaaaam bende nürnberg yakinlarinda oturuyorum
ansbachda kaliyorum
herkeze selamlar

ahhh ah seni cok iyi anliyorum
bayern langweilig -tatlicadiarzu-
nerde kaliyon peki canim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…