EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

günaydin bayanlar nasilsiniz cok zaman oldu bu formu ugramayali sayfalari okudumda herkesin ortak sorunu can sikintisi sanirim (benim gibi tr den gelenler icin söylüyorum)

slm bende nürnberge yakin sayilirim ben geleli 4 yil oldu

iyi aksamlar sultan ben ingolsdatt(eichsdatt) da yasiyorum nürnberg bize 1 saat sanirim 6 yildir almanyadayim

selam, ben aschaffenburg`dan
malum nürnberg`e her 5 sende bir gelmem gerek, Pasaport icin. Yani Konsolosluga. Güzel bir sehir. Cok da uzak sayilmayizgamyoncuiremsu

iyi aksamlar sultan ben ingolsdatt(eichsdatt) da yasiyorum nürnberg bize 1 saat sanirim 6 yildir almanyadayim

biliyorum canim ingolstatti :1rolleyes: gitmisligim var galiba, tam hatirliyamiyorum

selam, ben aschaffenburg`dan
malum nürnberg`e her 5 sende bir gelmem gerek, Pasaport icin. Yani Konsolosluga. Güzel bir sehir. Cok da uzak sayilmayizgamyoncuiremsu

aschanfenburgu pek bilmem ama
nürnbergde bende konsolosluga cok yakin oturuyorum
arka tarafi sayilir
buraya cok gelen giden oluyor dogru
coguda perisan oluyordu cok beklemekten
iyiki yanina bi türk cafesi (bäckerei gibi) bide türk lokantasi acildi
hic olmassa uzun yoldan gelenler hem ac kalmiyor hemde acikta kalmiyor :smiley-cool:

yandaki firina ne gerek var o zaman, bundan sonra kahvemizi sende iceriz diymi ama hihihihihkaydirigubbakcemile5

slmmmm bayanlar bende münihe bagli bir yerde oturuyorum ama cok kücük burasi hic birsey yok
münih e de 1 saat sürüyo ama ingolstatta cok yakiniz

kizlar acil yardim lazim.
subat ayindan sonra ki tüneller ile ilgili fragebogen, soru kagitlari olan var mi???? yarin ehliyet sinava girecegim- eger olan var ise ne olur bana yardimci olsun.

selam bayanlar günaydin herkese em.s biz eichstatt ta oturuyoruz emiy de burda oturuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…