EVLİYMİŞ......

Hıcbir kadın " peşimi birak evliyim çocuklarim var " diye bir bayana mesaj atmaz .

daha çok kurcalar ögrenmek ister .

bir adam bir bayani taciz ediyorsaki boyle bir mesaj atar o bayan .

bence adam yazdi

Bence eşi sana ulaşınca olanı kitabı anlar kardeşim. Sen evli olduğunu bile bile beraber olmadın ki ayıbın yok. Ne kadar şok olduğunu anlat. Ispat etmek için beraber çekilmiş fotonuzu veya konuşmalarınızi göster. Adam sana ulaşınca da ağZının payını ver

bence ugrasma, uzak dur. engelle numarasını. karısına anlatıp falan onunla ugrasırsan o da seninle ugrasabilir. ne bileyim polismis madem seni fetöcü diye ihbar bile edebilir aman uzak dur yani

3 gün önce instagramdan bana mesaj atmıştı ''sana kaç defa dicem ben evliyim çocuklarım var bir daha bana yazma''
Şook oldum önce karısı yazmıştır diye düşündüm, sonra karısına yakalanıp sanki ben onun peşindeymişim gibi izlenim yarattığını o yüzden onun yanında böyle bi mesaj attığını düşündüm, ki zaten bu mesajdan sonra her yerden engellendim, bana cevap hakkı doğmadı haliyle, her yerden engelledikten 1 gün sonra beni aradığını gördüm.

Aynen oyle olmus.
Karısı yakalamis o da kivirmis.

Bence hic de fake degil konu. Birçok insanin başına gelebilecek tarzda ki geliyor da.

Ayrıca konu sahibi fake olduğu için banlansaydi adminlerden biri bu konuya açıklama yazardı. Demek ki değil.

fake bir adresten istek yolladım kabul etmedi. çok gözü açık biri çok az takipçisi ve çok az fotoğrafı var niye böyle az resmin var diyince de işim gereği çok fazla kullanma gereği duymuyorum demişti.
Şu an Cidde'n peşindesin bırak naparsa yapsın başkasından bulsun belasını adını çıkar evli Ada'mla konuşmuş diye niye uğraşıyordun

Arkadaşlar hesaba bi süredir giremiyodum, ayrıca konu fake fln değil. Fikirleriniz için teşekkür ederim. o günden sonra bir daha aramadı bende uğraşmıyorum.

Arkadaşlar hesaba bi süredir giremiyodum, ayrıca konu fake fln değil. Fikirleriniz için teşekkür ederim. o günden sonra bir daha aramadı bende uğraşmıyorum.
Yürüsün gitsin belasını başkasından bulsun temiz adını evli Ada'mla uğraşıyorsa çıkarma

Merhaba arkadaşlar, aranız da yeniyim başımdan geçen bi hayal kırıklığını size anlatmak istedim.. Farklı görüşlere ihtiyacım var, biraz uzun olucak şimdiden teşekkürler..
Oturduğum mahallede her gün önünden geçtiğim pastanede çalışan bi adamla tanıştım.. öncelerde sadece ismimi biliyodu aynı şekil bende mesleğinin polis olduğunu bekar olduğunu o dükkanında amcasının olduğunu boş vakitlerinde burda vakit geçirdiğini biliyodum.. Ayak üstü bi muhabbetti sadece. Ama çok etkilenmiştim. Daha sonra uzun zaman görmedim, bi daha dükkana hiç gelmedi (polis olduğu için darbe dolayısıyla gelmediğini öğrendim cok sonra),
1 ay boyunca hiç görüşmedik görmedimde, geçenlerde beni sosyal medya üzerinden bulmuş ekledi ve konuşmaya başladık ne olduysa ozaman oldu.. Telefon numaralarımızı aldık o 30 ben 21 yaşındaydım ama hiç yaşını göstermiyordu. Gece 3'e kadar telefonla konuştuğumuz oldu, her gece arardı bende halıyle etkilenmiştim evli olabılıcegı aklımın ucundan bile geçmezdi.. Konuşması çok etkileyıcıydi . Benden hoşlandığını sürekli resimlerime baktığını söyleyen biriydi. Ben böyle bir karşılık vermiyodum ona her seferinde geçiştiriyodum.
3 gün önce instagramdan bana mesaj atmıştı ''sana kaç defa dicem ben evliyim çocuklarım var bir daha bana yazma''
Şook oldum önce karısı yazmıştır diye düşündüm, sonra karısına yakalanıp sanki ben onun peşindeymişim gibi izlenim yarattığını o yüzden onun yanında böyle bi mesaj attığını düşündüm, ki zaten bu mesajdan sonra her yerden engellendim, bana cevap hakkı doğmadı haliyle, her yerden engelledikten 1 gün sonra beni aradığını gördüm. Duymadım, duymadığım için açamadım. Psikolojim alt üst oldu kendimi kötü hissettim. Şuan kadın benim onun peşini bırakmadığımı düşünüyo, belkide arayan eşiydi, karısı bana ulaşırsa sizce ne yapmalıyım, bu olaydan kendımı nasıl ak çıkarmalıyım? paylaşmak istedim şimdiden teşekkürler..
olan olmuş olmasaymış daha iyiymiş ama yapacak bırsey yok gerekırse hattını degıstır sosyal medyalarını bır surelıgıne kapat hem kendını olaydan uzaklastır zaman gecsın ama sakın görüşme kendını yıpratırsın baska bırsey olmaz

Olanı biteni normal anlatın. Olanlarda sizinsuçunuz yok çünkü bekarım demiş. Telefonunuzdan arama kayıtlarını mesajları silmeyin eşi size ulasınca herseyi anlatın inanmazsa gösterin. O iki kadını idare etmeye çalışan varlık da derini almış olur. hatta siz bulun eşini

ben olsam o pastaneye gidip böyle böyle diye anlatırım yanıma da birini alıp, tek başına gitme çünkü üstüne gelmeye fln kalkabilirler. ne kadar çirkefmiş ya pslik..

Hmm seni unutamadim diye arar tamam da aslinda evli degilim der mi insan? Sonucta bu isin resmi kaydi var, vukuatli nufus kayit ornegi var, var oglu var. 2 haftadir niye aramamis madem kiz gondermis msji ve haberi yokmus? Bunlar topluca cekiyor olabilirler mi? Degisik geldiler.

Kapanan konunuza da yazmıştım.

Kimliğinin resmini çekip gönderseymiş ya, on sayfa mesaj atana kadar.

Gerçekten evliyse bir şekilde kayıtlardan çıkar zaten, umarım bu kadar kolay çürütülebilecek bir yalan söylemiyordur.

Merhaba arkadaşlar, aranız da yeniyim başımdan geçen bi hayal kırıklığını size anlatmak istedim.. Farklı görüşlere ihtiyacım var, biraz uzun olucak şimdiden teşekkürler..
Oturduğum mahallede her gün önünden geçtiğim pastanede çalışan bi adamla tanıştım.. öncelerde sadece ismimi biliyodu aynı şekil bende mesleğinin polis olduğunu bekar olduğunu o dükkanında amcasının olduğunu boş vakitlerinde burda vakit geçirdiğini biliyodum.. Ayak üstü bi muhabbetti sadece. Ama çok etkilenmiştim. Daha sonra uzun zaman görmedim, bi daha dükkana hiç gelmedi (polis olduğu için darbe dolayısıyla gelmediğini öğrendim cok sonra),
1 ay boyunca hiç görüşmedik görmedimde, geçenlerde beni sosyal medya üzerinden bulmuş ekledi ve konuşmaya başladık ne olduysa ozaman oldu.. Telefon numaralarımızı aldık o 30 ben 21 yaşındaydım ama hiç yaşını göstermiyordu. Gece 3'e kadar telefonla konuştuğumuz oldu, her gece arardı bende halıyle etkilenmiştim evli olabılıcegı aklımın ucundan bile geçmezdi.. Konuşması çok etkileyıcıydi . Benden hoşlandığını sürekli resimlerime baktığını söyleyen biriydi. Ben böyle bir karşılık vermiyodum ona her seferinde geçiştiriyodum.
Şook oldum önce karısı yazmıştır diye düşündüm, sonra karısına yakalanıp sanki ben onun peşindeymişim gibi izlenim yarattığını o yüzden onun yanında böyle bi mesaj attığını düşündüm, ki zaten bu mesajdan sonra her yerden engellendim, bana cevap hakkı doğmadı haliyle, her yerden engelledikten 1 gün sonra beni aradığını gördüm. Duymadım, duymadığım için açamadım. Psikolojim alt üst oldu kendimi kötü hissettim. Şuan kadın benim onun peşini bırakmadığımı düşünüyo, belkide arayan eşiydi, karısı bana ulaşırsa sizce ne yapmalıyım, bu olaydan kendımı nasıl ak çıkarmalıyım? paylaşmak istedim şimdiden teşekkürler..

Güncelleme: (konum kapandı,umarım buraya yazmak doğrudur bilmiyodum)

Arkadaşlar önce ki konumu okuyanlar bilir.
Bundan 2 ay önce biriyle konuşmuştum ve sonradan evli olduğunu öğrenmiştim. Dediğim gibi beni heryerden engellemişti ve ogunden sonra bir daha hiç aramamıştı ve bütün iletişimi kesmiştim.
2 hafta önce kadar telefonumda bi arama gördüm o aramıştı görmediğim için açamadım görseydim de açmazdım zaten. daha sonra bu aramaların ardı arkası kesilmedi bende en sonunda dayanamadım ve açtım. Arayanın önce eşi mi acaba diye düşünmüşlüğüm oldu ama kendisiydi.
Ne yüzle arıyosun diye telefonu açtım çünkü ben evliyim mesajından sonra bir daha hiç konuşmamıştık. zorla kendisini dinlememi istedi ısrarla telefonu yüzüne kapatrtım dinlemek istemediğimi söyledim sonra tekrar tekrar aradı açtım ve dinle dedi tamam dinleyip kapatıcam dedim.

onun dilinden anlatıcam '' benim bundan 1.5 yıl önce bir sevgilim vardı ve benim en yakın arkadaşım Ahmet ve onun sevgilisi Ayşe, ben ve sevgilim Ezgi 4lü takılıyorduk. Ezgi ve Ayşe çok yakın arkadaşlardı bizi de ahmetle ayse tanıştırmıştı zaten. biz uzun bir süre çıktık ve sonra ayrıldık ve eski sevgilim(ezgi) başka bir şehire gitti. bu arada biz Ahmetle birlikte yaşıyoduk. kaç yıl geçti ve senle konuşmaya başladık. Ezgiyle tamamen bitmişti. benim işim gereği(polis) 2 tane telefonum var ve ezgi yaşadığı şehirden geçenlerde istanbula arkadaşım Ahmet ve Ayşenin yanına gelmiş ben o gün diğer telefonumu evde bırakmıştım. Ezgi hala beni unutamamış ve telefonumu görünce eğer eski şifresini değiştirmediyse hatırlıyorum, bi deneyeyim demiş ve şifremi girmiş senle konuşmalarımızı görüp kıskanıp o msjı atmış yemin ederim yeni öğreniyorum bunuda bana Ezgi yine yasadıgı şehre gittikten sonra Arkadaşımız ayşeye anlatmış Ayşede beni çok sever Bak ezgi böyle bişey yapmış konuştuğun kıza ben evliyim falan yazmış düzelt kardeşim dedi. ve seni aradım nolur bana inan yemin ederim öyle bir sey yok '' dedi.

Tabi ki bunların hiç birine inanmadım. daha güzel bi yalan bulamadın mı., bir daha sakın karsıma çıkma, arama yazma yazdırma dedim suratına kapattım ve engelledim.

1 saat sonra bir telefon daha bu sefer tanımadığım bir numara ve açtım ben Ahmet demez mi. Bu en yakın arkadaşı dediğim.kendini tanıttı bağırdım yeteer aramayın şikayet edicem falan diye bak biz polisiz en son bizden zarar gelir sana Kardeşim lütfen beni bi dinle amacım sadece arkadaşımın yanlış anlaşılmaması asla böyle bir insan değil deyip aynı konuyu anlattı. kapattım.

ve o gündür bugundur farklı farklı numaralardan mesajlar, aramalar kesilmedi. 10 sayfa kadar mesaj atmıştır. yalvarmalar, ağlamalar acındırmalar.

ve geçen gün eve giderken bir baktım arkamdan bir ses. Oydu ve ben hemen koşmaya başladım. bitane binaya girdim. korkma bişey yapmıcam sadece dinle yalvarırım diye seslendi arkamdan ama yüzünü bile görmek istemedim.

uzun oldu kusura bakmayın ama durum bu. hala mesajlar atıyo hep bir yerden ulaşıyor vazgeçmiyorum sadece seni rahat bırakıyorum diye. en sonunda onun yüzünden numaramı da değiştrmek istemiyorum

Son durumun bilgisini vermek istedim,teşekkür ederim
Sakın inanmayın, Ahmet'i aratmışta yalanmış.
Yahu bu kadın tüm sosyal medya şifrelerini mi biliyor da her yerden engellemiş sizi

bu kadar diretiyorsa adam gercekten evli degil heralde nede olsa cıkar yani kayıtlarda bunu bile bile niye bu kadar ısrar etmis

evet arkadaşlar günlerdir süren hala vazgeçmemeleri beni bıktırdı ve kendimi nasıl inandırıcam nolur yalvarırım ne istiyosan yapıcam sözleriyle tamam, en basitinden kimliğini at dedim. attı olduğu gibi. bekar yazıyordu. tabi söyledim bu çok basit bir şey. bekar yazıyomuş haa bekarsın o zaman diye atlamamı mı bekliyosun dedim. artık evlisin veya değilsin, gerçekten sıkıldım bu mevzudan. bitsin artık bırak sende nolur dedim. yapamıyorum vazgecemiyorumlar. yalvarmalar yakarmalar. yemek yedin mi, eve gittin mi, sıkı giyindin mi, uyuma nolur.. whatsapptan kimliğini atsın diye engelini kaldırınca tabi kimliğini attıktan sonra nolur tekrar engelleme, sen istedikçe konusucam dedi. tabi bu dediğim gibi üstüme düşmeler başladı ben alışkın değilim zaten böyle ilgilere. yapmacık geliyor. üf yazış tarzı bile sıkıcı. yaşı büyük diye mi böyle bilmiyorum.

X