EVLİYMİŞ......

ne söylersen söyle inanmaz böyle kadınlara göre kocaları ak paktır cazibeli irrrkeklerinin kızlar peşinden koşar yoksa kocaları melektir.ararsa sakın ezilme sen ayıp birşey yapmadın iyi niyetli olduğun belli .olduğu gibi anlat hatta rahatsız etmeye devam ederseniz gidip şikayet edeceğim filan diye uydur birşeyler.hayat bu hepimizin başına gelebilirdi üzülme

Olan olmuş engellemissin işte daha görüşme kurcalama....kurcaladikça daha cıkmaza girersin.....

Ben kocanı bekar sanıyordum evli oldugunu söylemedi. Gerçek bu ister inan ister inanma hadi güle güle. Derdim

Aramayin sormayin heryerden silin.. Ulasamasin eger karisi bi sekilde seni bulursa msjlari aramalari hic silme gosterirsin zaten anlasilir... Kim suclu kim güçlü..

yolda bulduğun yolda kalır diye ataların bir sözü var.

madem bir iletişim başlamıştı aranızda niye biraz daha açıkgöz olmadın. facebooku vs si kimdir nedir araştırsaydın. geceleri arıyormuş neden gece mesela? yaşın da ufak tabii. hepimiz yanılabiliyoruz ama hele ki şu devirde biriyle tanıştığın zaman tabiri caizse gözünü dört açacaksın.

Öncelikle ucuz atlamissin adamın gerçek yüzünü şimdi gordugune sevinmelisin.ya aylar sonra ogrenseydin her şeyi? Daha sonra bence başka bi hesap açıp karısının kim olduğunu hesabını öğren. Adamın sana attığı mesajların screenshot larini mesaj olarak at ve başından geçenleri kadına tek tek açıkla. Adamla bir ilginin olmasını istemediğini sadece kadını bilgilendirmek istediğini söyle. Adamı telefonundan engelle sana ulasamasin. O kadın muhtemelen mutlu bir şekilde evli ve bunlardan haberi olmazsa adama güvenmeye devam edecek. Çok geçmiş olsun gerçekten zor bir deneyim :KK43:

Bir benmi yemedim bu hikayeyi?
Polis kimlik kartina kadar gordugun biri.
Sana niye durduk yere boyle bi msj gelsin.
Niye her evli erkegin manitasi
Sonradan ogreniyor evli oldugunu o kismida hic anlamam.
Bu erkekler bukadar zekimi ya.
Yada sizmi cok masum kizlarsiniz

Baktın hala sana ulaşmaya devam ediyor eğer mesajlar duruyorsa eşine gönder gitsin en azından kimin ne mal olduğunu bilir. Ben olsam uğraşmazdım herhalde verilmiş sadakam varmış der gözardı ederdim.

Tanımadığın insanla konusursan böyle olur.kimdir nedir bilmiyorsun soada buldugun adamdan ne hayır gelir sarı cizmeli mehmet ağa ....daha fazla uzatma bence ben senin yerinde olsam o pastane nin olduğu sokakdan bile gecmem başına iş alırsın Allah muhafaza

Canim mesaajlari aramalari hic silme dursunsonucta senin sucun yok evli oldugunu bilmiyomussun kadin ararsa bulus hatta anlat mesajlari goster

Kadin sana tazminat davasi acabilir.. elindede dellileri var zaten.. kazanirda.. eger o sahiz polisse, isinden men edilsin bence.. milleti koruyan polislerde bu pisligi yapiyorlarsa kime guvencez biz.. guzelim ulkem ne hallerde..

Bence de karisi sana ulasirsa acik acik anlat herseyi.ayrintisiyla anlat ki kadin sana inansin.ayrintilarda mutlaka bir kanit bulur ve kocasinin yalan soyledigini anlar.pislik ya nelerle ugrasiyor yaptigi yanina kar kalmasin
Yok ya bazi kadinlarda cok acayip KEMALIM YAPMAZ modunda

X