evliyken başkasına aşık olmak

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Çok üzgünüm,hep de iyi eşler zaten bu haksızlığa uğruyor.Aldatmis olmamak için görüşmedim diyorsunuz ama aldatiyorsunuz bu bir gerçek.Ne diyeceğimi bilemiyorum.. Eşinizin bilmeden içinde olduğu durum ve ilerde yaşayacağı hayal kırıklığını düşündükçe kalbim acıdı😔

Bu şekilde çok fazla insan var, ben bir ara youtube’da genele hitaben açılan tarot videolarını izliyordum🙈 yüzlerce yorum gördüm eşini bırakıp gelecek mi diye, bu kafaya girmek aşk meşk değil tercih edilen uğruna karısı bırakılan kadın olmak istiyor böyleleri, bu sayede kendilerini önemli hissediyorlar heralde, başka bir değerleri yok belki de, biri daha yazmış evet belli yaştaki insanların görmeyle birine aşık olması pek mümkün değil baya baya araştırıp konuşup kafada hayallenmek lazım
Erkek kişisine gelince başkasının karısına göz diken bir ırz düşmanı bana göre, evdeki karısı ona baksın o başka kadınları yatağa atsın üstelik bu kadının çocukları da olsun
Bu insanlar kıyamete kadar var olacak, aldatılan garibanların ahları yerde kalmasın

Zaten kocası küfürbaz, ahlaksız, zampara vs vs bişey olsa konu sahibi ayaklarına paspas olurdu.
Benim en çok şaşırdığım kocası ile aynı yataga girerken, çocuklarına bakarken hiç mi vicdan yapmıyor??? Iki sevişip kenara atilicam diye çocuklarının hayatını mahvetmek üzere.
Erkeklerdeki gibi bir mantık yakalanmadikca devam. Erkekler yakalanınca da pişkin oluyor Türkiye şartlarında bir kadın olarak bunu nasıl göze alıyorsun derler adama. Kaç kadın sadece sevgilisinden ayrıldı diye öldürüldü,yüzüne kezzap atıldı.. adam ne kadar sakin sessiz de olsa yapmayacağını garantisi yok. Daha dün halı çırpma kavgasında çocukların gözü önünde kadını ve kocasını öldürmüş alt komşu.

Erkeklerdeki gibi bir mantık yakalanmadikca devam. Erkekler yakalanınca da pişkin oluyor Türkiye şartlarında bir kadın olarak bunu nasıl göze alıyorsun derler adama. Kaç kadın sadece sevgilisinden ayrıldı diye öldürüldü,yüzüne kezzap atıldı.. adam ne kadar sakin sessiz de olsa yapmayacağını garantisi yok. Daha dün halı çırpma kavgasında çocukların gözü önünde kadını ve kocasını öldürmüş alt komşu.
Insanın mutlaka ayağına dolanır, dolanmasa öbür tarafta karşısına çıkar ki bence en fenası bu.
Toplumsal olarak korkunç bir bozulma içindeyiz, ahlaksız cinsiyetten bağımsız ahlaksız işte.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
bu yaptığınız şeyde aldatma, yalnız aldatmak demek illa aynı yatağa girmek demek değil ki düşüncesi ile bile aldatır insan

Bir adam evli barklı bir kadına açılacak cesareti bulduysa, istisnai ruh hastaları hariç, yüz bulmuştur.
Evli kadınlar konusunda erkekler sinsi hareket eder arkalarını kollarlar, emin olmadan öyle açıldı-maçıldı işlere girmezler.

"Benim isteğim, seninle bir süre sevişip, sıkılınca da evli olduğun için başımdan kolayca atma konforunu elde etmek" diye yaklaşan erkek duydunuz mu hiç ? "Tek isteğim bir kerecik olsun başbaşa sohbet edebilmek..." demeyeni var mı ?

Evli iki çocuklu kadına bakan adam zaten karaktersiz, ahlâkı, ilkeleri olmayan bir adam.
İlerde sizi üzdüğünde - ki çok üzüleceksiniz-," Ben zaten karakterli bir adam olsam, evli iki çocuklu kadına bakar mıydım" dese, yeridir.

Kocasını aldatan kadına saygı veya sevgi duyabilecek bir erkek yok; kendisi de ilişkinin tarafı olduğu halde sizi küçümseyecek, ilerde çok hakaret işiteceksiniz bu adamdan eğer yapmakta olduğunuzu sürdürmeye devam ederseniz.

Kocanıza üzüldüm. Her ilişkide ve her toplumda, ama özellikle bizim gibi toplumlarda, bir erkeğin bu pozisyona düşürülmesi çok kötü. Ya tanıdığı , ya da ismini cismini duyduğu biridir üstelik bu herif; kocanızdan ayrı rafting grubunuz bile olsa, Ahmet var Mehmet var diye söz etmişsinizdir yani, kaldı ki iki çocukla nereye...

Evli iki çocuk annesi kadın peşinde gezen bir karaktersizle, 'çok iyi bir eşim var' cümlesindeki çocuklarınızın babasını "ikisi" deyip aynı kefeye koymanızdaki çirkinliği, çirkinliği geçtim adaletsizliği görmüyor musunuz ? Olmak istediğiniz insan bu mu gerçekten, böyle mi anılmak istiyorsunuz ?

İki çocuk annesi bir kadınsınız, hiç mi şu hayatın nasıl yaşanacağına dair prensipleriniz, ailenize sahip çıkma, koruma güdünüz gelişmedi ? "İkisinden de vaz geçemiyorum" lafındaki kaypaklığı, omurgasızlığı hiç mi göremiyorsunuz ?

Asla kınarayark yazmıyorum, yetişkin kız annesiyim, ne haddime. Şu anda 'sadece size özel, bambaşka, çok gerçek' sandığınız şey, bilinen en sıradan hikayelerden biri... Okuyup - naçizane uyarmadan - geçmiş olmayayım ki ahirette mazeretim olsun, diye yazıyorum.

Allah yardımcınız olsun.

Yargılamadan yazmak istiyorum. Evliyiz ve evliler de insan. Tabiki de birilerini beğenebilir evliyken, hoşlanabilir. Bu gayet normal. Daha önce yazılanlar gibi 20 yaşında aşık olduğun adama 30 yaşına kadar aşık kalamayabilirsin bu normal.
Ama ikisiyle de aynı anda oluyum diye bi dünya yok. Sana aynısının yapılmasını ister miydin? Kendini eşinin veya karşıdaki kişinin yerine koy. Bence karşıdaki kişide normal değil. Evli bir bayana karşı birşey hissetmesi ne kadar normal. Birşeyler yediğinizde sadece ve gözlerinizin içine baktığında ne değişcek sizin için ?
Önce kendinize şu soruyu sorun. Eşinle mi olmak istiyorsun, yoksa bu kişiyle mi ? Bu kişiye aşıksanız hala daha eşinizle ne işiniz var? Çocukların problem olacağını sanmıyorum. Siz ayrılsanız bile o adam çocukların babası olarak kalacak.
İyi düşünün taşının hanımefendi. Karşıdaki kişiye gerçekten aşık olsaydınız , şu an eşinizden çoktan ayrılıp bu kişiyle birlikteydiniz. Karşıdaki kişide size açılmış sizi seviyor neyi bekliyorsunuz? Bence siz sadece bu kişinin size olan ilgisini seviyorsunuz, bu kişiyi değil. Günün sonunda yanında olmak istediğiniz kişi eşiniz. Eşiniz çocuklarınızın babası, birlikte bi hayatınız eviniz çocuklarınız var, birçok şey paylaştınız. Psikolojisi normal olmayan evli bir bayandan hoşlanıp, onunla ayrılıp birlikte olmak değil sadece yemek yemek gözlerinin içine bakmak isteyen insanın ne kadar samimi olduğunu düşünüyorsunuz duygularında ? Gerçekten bu kişi de sizi sevse başkasıyla olmanızı istemez , onunla olmanızı ister. Biraz mantık hanımefendi, aslında herşey çok basit.

Fiziki birşey olmadığı için aldatılma olmuyor öyle mi? Azcık vicdanınız varsa işi ilerletmeden ve olay ortaya çıkmadan alın eşinizi karşınıza ben boşanmak istiyorum deyin. Sebebini de söylemeyin bi zahmet. Sizin gibi insanlar yüzünden bizim gibi insanlar psikolojik destek almak zorunda kalıyor. Biz salak gibi herşey iyi hayatım mükemmel diye düşünürken bir anda yıkılmış bir binanın altında kalıyoruz. Cidden şu yazıları görünce sinirden oturup ağlayasım geliyor. Yok aşık oldum yok kimse büyük konuşmasın demeyin. O ortamı siz yaratıyorsunuz. Kimse ilk görüşte aşık olmuyor. birlikte fazla vakit geçirdikçe bu hislerin ortaya çıkması da çok doğal. Evli olduğunuzun farkına varıp karşı cinsle ne kadar samimi olup olmamanız gerektiğini burda da size biz anlatmayalım bi zahmet. Eşiniz bunu öğrense kim bilir neler yaşar. Biz eşinize burda bu kadar üzülürken siz hiç üzülmüyor musunuz??

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.
Bazi erkekler kadının çalışmasına şiddetle karşı çıkıyor ya. Bu b.klukları bildiği için çıkıyor. Ama içinde olanı engellesen de yapar. Kesin fabrika ortamında çalışıyorsunuz değil mi?

Adam bunu kullanır dikkat edin cok pisman olursunuz..inanın değmez ha degecegini düşünüyorsaniz bosanin yolunuza bakın

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
Şimdi sizi linclemeye galirler. İşin özü şu insan evliyken tabi ki başkasına aşık olabilir sonuçta bu bir his, duygu, düşünce insan bunların hiçbirine engel olamaz ama eğer evliyse ileri gitmesine engel olur, olmak zorundadır.

Sanal ortamda mi tanıştınız?

X