evliyken başkasına aşık olmak

Hiç yüz yüze görüşmemiş mi anlamadım? Netten mi bulmuşlar birbirlerini?
Aynı is yerinde çalışıyorlarmış , ikisinde ultra romantik olduğu için şimdilik sevismemisler. Amaçları kanlicada yoğurt yiyip birbirlerinin gözlerine uzun uzun bakmak.

Aynı is yerinde çalışıyorlarmış , ikisinde ultra romantik olduğu için şimdilik sevismemisler. Amaçları kanlicada yoğurt yiyip birbirlerinin gözlerine uzun uzun bakmak.
Ben çocuk ve eş olayını anlatmadan ,konu içeriğindeki iki cümle için akilvari bir şekilde olabilir ama karşı taraf hissetmeden ayrıl falan dedim ,sonra baktım hanımefendi 2 çocuklu eşi de ideal eş kıvamında bi geldiler soldan soldan...

Ben çocuk ve eş olayını anlatmadan ,konu içeriğindeki iki cümle için akilvari bir şekilde olabilir ama karşı taraf hissetmeden ayrıl falan dedim ,sonra baktım hanımefendi 2 çocuklu eşi de ideal eş kıvamında bi geldiler soldan soldan...
Zaten kocası küfürbaz, ahlaksız, zampara vs vs bişey olsa konu sahibi ayaklarına paspas olurdu.
Benim en çok şaşırdığım kocası ile aynı yataga girerken, çocuklarına bakarken hiç mi vicdan yapmıyor??? Iki sevişip kenara atilicam diye çocuklarının hayatını mahvetmek üzere.

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.

Kula bela gelmez hak yazmadıkça , Hak bela yazmaz kul azmadıkça ........

Kanlıca’nın yoğurdu da bi başkadır, dikkatli yemezsen pudra şekeri gırtlağına kaçar, gözün pörtler yerinden, nerden geldiğini anlamazsın, 😐 mecaz yaptım😑

Biz ne dersek diyelim o yine de adamın ona kara sevdalı olduğunu sanmaya devam eder. Kendini ikna edecek deliller bulur. Kadınlar böyledir

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Size bi sır vericem. Adam yatmak istiyor. Sadece yatmak. Daha fazlası değil. Erkekler kadınlar gibi değil. Eşini aldatan kadınla ciddi düşünmezler. Güvenmezler.

bu arada bu durum tamamen duygusal bel altı olduğuna emin olanlar var yazışmalarda. Dışardan görünen bu olabilir ama asla değil. ikimizde çok çaresiz bi durumdayız ama kendimi hazırlayıp işten ayrılcam ve tamamen irtibatımı kesicem. Ben bu durumun vicdan azabını fazlasıyla yaşıyorum. ama gönlümün kayması inanın elimde değil. böyle bi durumu düşmanıma bile dilemem. yorumlar için teşekkür ederim.
Elif Caner'cim şimdi o herif seni aklında kaç pozisyona sokuyor bilsen ağlarsın. Hala duygu diyor clcmgmmhlhlh

Bir siz mi kadınsınız bu dünyada? Bize de yürüyen oluyor ama onu *tin g*ne sokuyoruz. Hiç mi eşimizden incinmedik? Hiç mi küs olmadık? Her zaman her şey mi mükemmeldi?

Ne heyecan olsun diye, ne kızgınken başkasına koşmadık. Oturup etraflıca düşündük, eksiksek tamamladık, kusurluysak bir daha yapmadık, onardık kırılıp döküleni.

Eşinize çok üzüldüm, kendinize güzelleme yapmayın karaktersizlik bu. Evlilik canım sıkıldı, hadi başkasıyla oynayalım değil, ciddi bir müessese.

Yaşayıp görmek istiyorsa..
İnsanlar uzun süreli beraberliklerinde duygusal değişimler yaşayabilirler, 20 yaşındayken aşık olup evlendiğiniz insanı 30 yaşından sonra sevmediğinizi fark edebilirsiniz, aşk da hayatınız boyunca bir sefer yaşadığınız bir duygu değildir, birkaç kere aşık olabilirsiniz fakat sadakat duygusunu bir kenara bırakarak evliyken, nişanlıyken, sevgiliyken başkasıyla birlikte olamazsınız, aldatmış olmak için illa cinsellik olması gerekmiyor veya buluşmak, işyerinde her gün birbiriyle flört etmeleri de aldatma.

Başkasına duyulan hisler gayette boşanma sebebi, dürüst, mert bir insan eşine ben artık sana eskisi gibi hisler beslemiyorum, aklım başkalarına kayabiliyor boşanalım der, gizli kapaklı işler çevirmez ama maalesef kadınlarda da erkeklerde de bu yürek yok, bekliyorlar ki duygusal olarak dahi aldattıkları kişinin bir falsosu olsun da yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali boşanmaya sebep olsun.

Bir şeyler hissediyorum ama buluşmadık öyleyse aldatmadım kendini kandırmaktan başka bir şey değil, aynı sürtündük ama hymen duruyor demek gibi bir şey bu da.
Bilmiyorum ya, insanın önce kendisine saygısı olmalı, kendinize saygınız olursa eşinize de saygınız olur, evli kadınla görüşmek isteyen adamın niyeti hiç de safiyane değildir, yani bir de bunlar 18’lik değiller ki buluşup göz göze bakışmak yetsin, ki onlar bile hiçbir şey yapmasa sürtünüyor, 37’lik insanlar muhallebici aşkı yaşayacak değiller.

X