evliyken başkasına aşık olmak

Şimdi sizi linclemeye galirler. İşin özü şu insan evliyken tabi ki başkasına aşık olabilir sonuçta bu bir his, duygu, düşünce insan bunların hiçbirine engel olamaz ama eğer evliyse ileri gitmesine engel olur, olmak zorundadır.
Kimsenin linçlediği yok bu şekilde olsa, bir beğeni
Hoşlantı değil 1,5 senedir devam ediyormuş ee demekki engel olmaya çalışmıyor

Şimdi sizi linclemeye galirler. İşin özü şu insan evliyken tabi ki başkasına aşık olabilir sonuçta bu bir his, duygu, düşünce insan bunların hiçbirine engel olamaz ama eğer evliyse ileri gitmesine engel olur, olmak zorundadır.
Çok da güzel engel olunuyor, bende hoşlanan biri vardı ben de çok hoşlandım bekarım çocuğum da yok evli olduğunu öğrenince soğudum, başkasına ait birine aşk beslemek nasıl engel olunamıyor, o zaman hepimiz konu komşunun kocasına falan hallenelim

Çok da güzel engel olunuyor, bende hoşlanan biri vardı ben de çok hoşlandım bekarım çocuğum da yok evli olduğunu öğrenince soğudum, başkasına ait birine aşk beslemek nasıl engel olunamıyor, o zaman hepimiz konu komşunun kocasına falan hallenelim
Allah aşkina söylediğimden bunu mu anladiniz 😊niyetiniz öyleyse hallenin tabi ben size ne diyim şimdi. Aşk bir duygu durum bozukluğudur kontrol dışı gelisebilir ama yanlış zaman ve yanlış mekansa engellenmeli, durdurulmalıdır.

Allah aşkina söylediğimden bunu mu anladiniz 😊niyetiniz öyleyse hallenin tabi ben size ne diyim şimdi. Aşk bir duygu durum bozukluğudur kontrol dışı gelisebilir ama yanlış zaman ve yanlış mekansa engellenmeli, durdurulmalıdır.
duygu durum bozukluğu aşk değil tıbbı anlamı bipolar

Tıbbi olmadigini bende biliyorum tabi ki 😂 tıbbi olmayan bilgilere göre aşk duygu durum bozukluğudur.
Bizi hayvanlardan ayıran bir özelliğimiz var akıl ve mantık, bazı insanlar bunu kullanmayıp dürtü ve hisle hareket ediyor, 15 yaşında çocuk olsa kandırıldı der polise git deriz, ama koskaca evli barklı çocuklu kadın mantık ve akıl kullanmak zorunda, olabilir insanlık halidir kullanamaz o zaman psikoloğa gitsin ama bu durumun normal olma ihtimali yok

Eşiniz öğrendiğinde, hem etrafa rezil olacaksınız hem de hicbir hakkinizi alamadan boşanacaksınız..ayrıca allah korusun bunu canıyla ödeten adamlar da var...değer mi sizce?yazık değil mi o çocuklara.onlarin da hayatını karartacaksiniz .. inşaallah kendinize gelirsiniz

1 çocuğum var cilt bakımım yüzüme su çarpmaktan ibaret resmen hayatım kaydı siz kocanın üstüne sevgili yapmayı nasıl başarıyorsunuz Allah göstermesin tabi de cidden inanması zor geliyor bana

Bu aldatma/aldatılma mevzuları aşırı iğrenç
Gündüz kuşağı programları sayesinde normalleştirilmeye çalışılıyor

Karşındakı adam yuvanı bozacak sonrada psıkolojın bozulacak çok ıyı evlılıgın var adam sana resmen demıs kı senınle bıseyler yasayalım başka beklentım yok senı ortada bırakır engelle ve görüşme. Bak senı kınamıyorum ama bence gırme böle şeylere Yuvan'da güzelce yoluna devam et.

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
Allah korusun böylelerinden. Bir kere insan kendine yakıştırmaz böyle bir durumu. Nasıl bakıyorsun çocuklarının yüzüne? Aldatmak fiziksel olmuyor sadece. 11 yıllık evliyim bir başkasına gözüm bile kaymadi kaymaz da. Evlilik böyle birşey, kalbin gözün eşinde olacak.
Değilse iğrenç durumlara maruz bırakmadan edebinle ayrıl sonra ne yaparsan yap. Seninki evin rahatini maddi manevi birakmamak bir yandan da eğlenmek. Aldatmanın cinsiyeti yok bir annenin böyle pişkin pişkin konuşabilmesi midemi bulandırıyor. Hele çocuklar olunca gözün milleti nasıl görüyor ya pes

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
1,5 senedir duygusal bir durum olduğunuzu yazmışsınız. Düpedüz aldatıyorsunuz eşinizi. Aldatmak sadece cinsel birliktelik yaşamak değil, iletişim halinde olmak da aldatma oluyor bilmem farkında mısınız? Kendinizi eşinizin yerine koyun sizin başınıza gelse ne hissedersiniz? Hem duygusal olarak başkasıyla konuşayım, hem evde ki kocam dursun. Var mı böyle birşey? Madem eşinizi sevmiyorsunuz o zaman boşanın adam da kurtulsun sizden.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Biriyle farklı amaçla konuşmak onun hayalini kurmak ondan hoşlanmak bile bir aldatma biçimi zaten illa fiziksel temas gerekmiyor aldatmanın kelime anlamı cinsellik değil

Yorumları okudum birşeyi çok daha iyi anladım demekki cocuklara rağmen karısından boşanan her erkek haksız değilmiş bunuda kabul etmek lazım artık

X