EVLİYİM VE ANNEMLE ANLAŞAMIYORUM

hemen düşünmüyorum zaten ama bence ona karışması bile saçma bizim karar verebilceğimiz bişey sonuçta

ARAMADIĞIMDA DAHA BÜYÜK SORUN OLUYOR YOK SEN BİZİ HATIRLAMIYORSUN FALAN DİYOR HER GÜN 1 KERE ARIORUM ONA BİLE BİZ SENİN AKLINA GÜNDE 1 KERE GELİYORUZ DİYOR
tamam iste arama
sen aramayinca o arayinca da "anne benim canimi sikacaksan lutfen sen de arama. halimi hatrimi sor guzel seylerden konus" de, devam ederse de "sonra konusuruz" de kapat.
bunu israrla yaparsan annen kendine gelir.
her aradiginda canini sıkıyor hala ariyorsun. bu normal mi?
benim annem de biraz sorunlu birisi. ne zaman ben disardayken saat 10a varsa telefon acip basbas bagirirdi. senin yaptığını yapsam asla basa cikamazdim ben alttan alinca daha da burnumdan getirirdi. onun yerine "benimle düzgün konus" dedim bagirdikca yüzüne kapattim daha da acmadim. baska gun bagira cagira aradi yine "benimle boyle konusup canimi sikamazsin" deyip devam ediyorsa bağırmaya kapattim. israrla ariyorsa "arayip taciz etmeye devam edersen telefonu kapaticam hic ulasamayacksin" diye tehdit ettim.
boyle boyle arayip hayvana bagirir gibi bagirma huyunu birakti.
artik saat daha da gec olsa da ya hic aramaz ya babama aratir ya da "kacta geleceksin kizim?" der, söylerim.
evet anneler sorunlu ama onun her kaprisine boyun egen cocuk cok mu sorunsuz?

bende bağırdığında kapatıyorum suratına anne bağırman için aramadım diyorum sonra yazıklar olsundan giriyor allah sana da senin gibi evlat versin tarzı beddualarla devam ediyor.ki ben kötü bir evlat olduğumu düşünmüyorum sadece eşimle sadece akşam 12 saat ve pazar günü görüşebiliyoruz birbirimize zaman ayırmak istiyoruz

akşam 1-2 saat dicektim

saklamak istemiyorum ama inanın ki triplerinden bıktım artık
Siz sakladıkça daha çok abartacak benden söylemesi, aynısının kv versiyonu bende var alt katıma taşındığında aynısını oğluna (eşime) yapmaya kalktı. Nereye gitsek küsmeler tripler ws onu almamışız ona söylememişiz diye, hiç umrumda olmadı tabi ki, her gittiğim yere anneni götürecek değilim dedim eşime. Bir iki oldu baktı kimsenin umrunda değil bıraktı trip atmayı

Ruh sağlığı ile ilgili problemi olabilir mi? Çünkü hiç normal değil.
Eğer huyu böyle olduğu için yapıyorsa aramayın daha iyi. Ben şahsen gelemem böyle darlamaya.

ARAMADIĞIMDA DAHA BÜYÜK SORUN OLUYOR YOK SEN BİZİ HATIRLAMIYORSUN FALAN DİYOR HER GÜN 1 KERE ARIORUM ONA BİLE BİZ SENİN AKLINA GÜNDE 1 KERE GELİYORUZ DİYOR
Şimdi bu lafın üstüne gün aşırı aramanız gerekiyor. Yine söylenirse 3 günde bir, daha da devam ederse 5 günde bir, haftada bir. Ta ki susana kadar. Eeehh yeter demeniz gerek bir noktada.

Şimdi bu lafın üstüne gün aşırı aramanız gerekiyor. Yine söylenirse 3 günde bir, daha da devam ederse 5 günde bir, haftada bir. Ta ki susana kadar. Eeehh yeter demeniz gerek bir noktada.
şöylede bir şey var ablamın çocuğuna annem bakıyor ve ablam günde 2-3 kere arıyor 2-3 günde 1 gidiyor annemlere çocuğu sebebiyle bendende aynı şeyi bekliyor o yüzden

kotu bir evlatmisiniz bilmem ama iyi bir es degilsiniz.
ayrica hakaret duymak istemiyorsaniz tonla yol var. mesela whatsapptan bir sure engellemek.
benim de elimin altinda her hakaretimi dinleyip egomu tatmin edecek, bunca seye rağmen dibinden ayrilmayacak biri olsa ben de anneniz gibi azdikca azardim.
annenizin sacma tavrini besleyen sizsiniz

anne sonuçta nasıl engelleyebilirim ki ayrıca pazar gününden beri aramıyorum bu onu daha da öfkelendirmiş ağlıyormuş evde

İki farklı tutumla bu iş çözülür.
Birincisi küstüğünde iyi sen bilirsin diyerek arayıp sormamasini dert etmeyeceksiniz. Bir süre sonra bu saçma tavrının sizde ise yaramadığını anlayacak
Diğerinde birlikte psikolojik destek alacaksınız. Ayrışma süreci yaşayacak. Ama gelir mi bilemem

anne sonuçta nasıl engelleyebilirim ki ayrıca pazar gününden beri aramıyorum bu onu daha da öfkelendirmiş ağlıyormuş evde
Neden bu kadar üstüne düşüp önemsiyorsun?
Ağlasın susar yani
Ayni kaynanam ya... gerekli gereksiz her hali problemli. Eşim de sizin gibi olduğu için kavga ediyoruz. Bebek mi bu ya bu kadar her tribi önemli olsun.

Benim annem de bana bağırmaz aynı sizin yaptığınızı yapa yapa düzelttim. Bazı kavgaları vermek zorundayız. Ben senin köpeğin değilim bana doğru davran dedim 3 gün konuşmadı sonra kendi kendine düzeldi. Ömür boyu çekilir mi trip

Bir sene kadar trip attığı her an telefonu kapat. Bu durumu ciddiye alma. Çocuk musun kac yaşında insansın de. Gerekirse davranışını asagila. Duzelir.

Aaa benim annem öyle ki arada 800 km’m var ordan yönlendirmeye kalkar beni günde 3 4 arar , abuk subuk şeyler . Destek aldım ben. Sınırı koydum artık . Sen çok değiştin dedi evet dedim . Yetti.

valla sevgili konu sahibi sen bu kafayla gidersen bir ömür annenin nazini cekersin, buna tahammul edemeyen kocanla da her gun kavga edersin.
aglasin öfkelensin. senin artık kapin ayri.
bunlari duymamak - laf tasiyana "bana laf tasima" demek, devam ederse araya mesafe koymak senin elinde. annene sinirlarini cizmek senin elinde. ama hic bir sey yapmayıp ahlayip vahlayip anneni nazlamayi tercih ediyorsan da annenin yaptiklarinda senin de emegin var denir.
ne guzel aramiyormussun. aynen böyle devam et. sana laf tasiyan da tasimasin. cuma günü ararsin guzelce konuşmaya calisirsin bagirip çağırırsa konusmamaya devam edersin.
seni reddedecek degil ya. önce sınırlarını zorlar sonra o sana ayak uydurur. tabii ki sen kendi sınırlarını layikiyla korursan

gerçekten çok haklısınız dediklerinizi uygulucam çünkü gerçekten yetti artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…