evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

bence kadınların en büyük belası azgın kadınlık hormonu çoğu liseye veya üniversiteyi yarım bırakıyor yada iş hayatını
adamın kölesi olarak hayatına devam ediyor sonra gelip burada hayal kırıklıklarını anlatıyorlar erkeğin çoğu kadını kandırmakla görevli bu dünyaya gelmiş yaratıklar ,iyiki oğlum yok

Öyle demeyin, elin adamıyla telefonda konuşup mutlu oluyormuş. O mutlu olunca çocukları da mutlu oluyormuş. Aslında herşey çocukların mutluluğu için

Öyle demeyin, elin adamıyla telefonda konuşup mutlu oluyormuş. O mutlu olunca çocukları da mutlu oluyormuş. Aslında herşey çocukların mutluluğu için
şimdiden koca nasıl aldatılır çocuklara kötü örnek oluyor onlarda travma yaratacak bu hikayede anne kötü baba iyi olacak

Duygusal bir buhran yaşıyorsunuz kafanız karışmış belliki.Bunu kendinize yapmayın. Ne bekliyor sunuz siz boşanacaksınız ve o adam sizinle evlenecekmi sanıyorsunuz?adam heyecan peşinde evli bir kadınla sadece ego tatmini yaşıyor.
Boşanın eşinizden o ayrı ama 2 çocuğunuzla o adam sizinle asla evlenemez bunu unutmayın
Size tavsiyem,
Çocuklarınızın yüzüne bakamayacağınız bir hata yapmayın ..
Bir arkadaşım aynı durumdaydı.3 yıl kadar gizledi herkesten durumu 3 çocuğu vardı boyunca..en sonunda eşine anlattı durumu.Eşi baştan psikolojik destek almasını istedi olmadı,kabullenemedi ayrılmayı istemedi...Ama zaman geçtikçe eşine hakaret psikolojik şiddet hatta fiziksel şiddet uygulamaya durumu yüzüne vurmaya başladı..Kadının ailesine anlattı durumu.kadın öyle bir duruma düştüki anlatamam
Ailesi diğer konuştuğu adamı tehdit etti falan iş büyüdü.Ama adam boşan seninle evleneceğim diye kadına umut vermekten asla geri kalmadı
Sonra bu hanım eşinden boşandı.Tam evlenme hayalleti kurarken sevgiliside pat diye terk etti kadını gitti 2 ay içinde başkasıyla evlendi
Kadın şimdi 3 çocuğuyla hayat mücadelesi veriyor.Ailesi sırtını döndü kimsesi kalmadı.Boşandığı
Eşi başka şehre yerleşti görüşmüyorlar.Ama kadının mevzusu dillerde...
Şimdiki aklım olsa söylemezdim nasıl güvendim sevdiğim adama diye dövünüyor..
Eşinden boşandığına pişman değil ama kendini bu duruma düşürdüğüne çok pişman
Bu size örnek olsun .Adınlarınızı dikkatli atın.Hiçbir adam sizden ve çocuklarınızdan daha değerli olamaz

Evet evet aynen öyle.
Birbirlerini yıllar yıllar sonra görüp, gözlerini birbirlerinden alamamışlar. Sonra imkansız aşkın acısıyla ağlasıp, sizlaşmalar. Bayık bayık muhabbetler.
Hacı hacıyı Mekkede, hoca hocayı tekkede, it iti dakkada bulurmuş :) Bir bakış yetmiş demek ki :)

herkese ders olsun erkek kandırır kadında kanar hayatının içine eder alın size Türk filminde aşk draması

Kendinize saygınız olsun biraz. Aldatmayı göze alıp , boşanmayı göze alamamanız tuhaf . Hiç yakalanmaktanda mı korkmuyorsunuz , oluşabilecek durumlardan ? Hadi eşinin gözünde sevmeyen eş durumunda olursun da , çocuklarının gözünde babalarını sevmediği için evliyken başka birini tercih eden bir anne ! Ne kadar üzücü ve küçük düşürücü bir durum .

toplum çok bozuldu herkes gizli gizli bir haltlar karıştırıyor ama sonra herşey ortaya çıkıyor ve bedel ödeniyor!

Çiçek almamismista güzel söz soylememisteee.Ulen ben ilk evliligimdeki maddiyatsizligimdan bahsetsem dudağın uçuklar senin .İntiharın esigindeydim intiharın.Batiyo size rahatlık batıyor.
Ben doğalgaz acmayip battaniyelerde otururken bu kadar borçlar harçlar girtlaktayken bide adamın gözü dışarda oldugu halde aklımın ucundan gecmedi ihanet.Evimde kadınla basana kadar her şeye sabrettim ki ben tek büyütülmüş bir çocuktum kardeşim yok .Herşeyin enniyisini lüksünü babamın evinde gördüğüm halde o koca evinde herşeye katlandimda bir kez yanlış yapmadım o herife pismanda değilim.Yapsaydim kendime yapardım çünkü kötülüğü evladima yapardım kimseye bişey olmazdı .ANASINIZ ANA BİRAZ ....OLUN.İki evlat sahibisin kadınlığını da yasamayiver .Hii cokmu istiyorsun ozaman ne olursan olsun delikanlica ayrıl öyle yap ne yapiyosan..

Aldatmiyormusta sadece konuşuyormuş kulahimin tesellisi .sizin gibilerin yatacak yeri yok.Bide kıymetli olur çokta sevilirsiniz eş tarafindan..Vay adaletini sevim senin dünya.

Mune abla istersen banla ama gerçekten haketti az bile !

böyle kadınlar toplumu bozuyor gidip azgın kadınlık hormonunu çaresine bakmalı , erkek kırık bulacağına ne güzel yazmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…