evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Ya adamin elinden kaza cikarsa

Terapist yapayım mı sana piskoloğun bozulmuş.

Aile cuzdaninda ikinizin adi olduğu surece hiçbir şey sizi hakli çikarmaz. Şu an eşinize ihanet ediyorsunuz. Çok çirkin bir amel bu. Siz eşinizden soğumadiniz yeni birini bulduğunuz için eşiniz size cazip gelmiyor. Insaniz duygularimizi kontrol edemeye biliriz. Ama aklimiz olduğu surece onlarin kontrolu bizde. Eşiniz ister ayinin biri olsun farketmez. Siz haksizsiniz. Ilk goruşde tutulmadiniz herhalde sevgilinize. Zamanla konuşarak buluşarak ilerletdiniz. Bilerek ve isteyerek. Kafaniza silah dayamadi kimse. E burda kendinizi melek gibi gostermenin ne anlami var?Ahlaksiz demiyorum size. Sadece ahlakli kadin ne yapar soyleyim. Başkasina karşi birşey hissettiyi anda hemen kendini geri tutar. O adami hayatindan çikarmaya çalişir. Eşine daha bi yaklaşir. Olmuyorsa eşiyle boşanana kadar kimseyle goruşmez. Ayrilmayi onu tanidikdan sonra istiyorsaniz demek ki yeni birini bulup eşinize tekmeyi basanlardansiniz. Diyorsunya hep agliyoruz sevgilimle falan bak işte boyle masallarin evli insanlar için haklilik payi yok. Kaba yazmiş ola bilirim çunki ihaneti boyle dizi senaryolariyla susleyip haklilip payi vermeniz çok sinir bozucu

Aldatmak illa sevişmek midir? Basbaya aldatıyorsunuz adamı, çocuklarınızın babasını! Bir de kendinize “ben mutlu olunca çocuklarımda mutlu oluyor.” diye kılıf uydurmuşsunuz, o çocuklar büyüdüğünde yaptıklarınızı bilse, mutlu olmayı bırakın, yüzünüze dahi bakmaz. Heyecan arıyorsunuz siz basbaya, ama dikkat edin, kadın programları sizin gibi örneklerle dolu. Bir gün eşiniz her şeyi öğrenip Esra Erol’a çıkarsa el sallayın bari bize. Te allam ya.

Bu kadar aşıksanız sevişmemenız imkansız, aşk da tutku vardır. Neyse bızı ilgilendirmez. Eşiniz gerçekten sızı sevıyor. Yasak ya cezbediyor bence.

Adamı garantiye almadan boşanmak istemiyorsunuz. Çocukları bahane etmeyin. Adam boşansa gözünüz evlat falan görmez sizin.
Birde tek taraf evli olunca adı metres oluyor. İki taraf evli olunca ne oluyor sizin adınız şimdi? Küfürlerden küfür mü beğeniyoruz size hitap edebilmek için

Bravo en dogru yorum .

Bence bir an önce davayı aç ve boşan.. eşinede istemediğini söyle böyle olmaz.. önce saygı

Konu sahibi boşanmaz çünkü sevgilisinin boşanıp boşanmayacağından emin değil.

Bir üye eski konusunu alıntılamış, konu sahibinin bahsettiği sevgilisi unutamadığı çocukluk aşkıymış, adamda evliymiş.

Buraya da bir nevi günah çıkarmak için yazdı galiba. Çünkü ne boşanmayı kabul ediyor nede sevgiliden ayrılmayı

artık evli olupta bekar adam ile ne hayal kurduysan asla ama asla hayal ettiğin gibi olmayacak şeytan seni yoldan çıkartmaya çalışıyor hayatın kendi elinle bozulacak uçuruma yuvarlanmak üzeresin

eşim o kadar çok şey yaptı ki o itti beni bir Nevi ya ben istemezdim böyle olsun ama sevemiyorum bir türlü olmuyor bu adam için değil kendim için istiyorum boşanmak
Boşuna eşinizi suçlamayın, eşiniz mi dedi gitte eski sevgilinle ol diye. Bu sözlerle ancak kendinizi kandırırsınız

Sina yok diye aldatmıyor musun ?Boşan ne yaparsan ysp .Elındekınden de olucan haberın yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…