evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Hea azgin teke gibiyiz, hepimiz duvarlari tirmaliyoruz bos vakitlerimizde

Biz yine kendi kendimize at koşturuyoruz.
Konu sahibi ortalarda yok.
Böyle konulardan çok sıkıldım artık
Neyse çok da şey etmeyelim belki karşılıklı ağlaşma saatleri gelmiştir…

Evet bi erkek manyagi olmayan sensin, boyle abuk subuk genellemeler yapma, kendin uzerinden yap ya da
yanlış ifade ediyor ama haklılık payı var.daha anaokulunda çocuklar sevgili peşindeler.bunlar öğretiliyor çocuklara sosyal medyayla aileyle dizilerle.biz arkadaşız farklı cins olmamızın bir önemi yok aynıyız aslında diye yetiştirilmiyorlar.bir kızın ya da erkeğin liseyi bitirene dek 30 sevgilisi oluyor yahuu.duygu vs yok skor var sadece.kadınların baskılanmasına şiddetle karşıyım ama modernlik te bu değil.eğitim alacaklarına bir iki dil öğreneceklerine ellerinde birer sigara aynı anda kaç erkeği ya da kaç kızı idare ederim onun peşindeler maalesef.zamanı gelince zaten hayatımızda erkekler olacak.niye ilkokulda başlayayalım ki ya da ergenlikte

Aklım gidiyo evlenip gidersem böyle bisey yasıcam diye. Maymun istahlık basa bela.
var böyle kadın hep lise aşkı yaşamak istiyor kocadan sıkılınca evli erkeklere saran kadınlar , bunlarda çok sevgili değiştirmiş olan kişiler hep lise aşk alışkınlıklarından vazgeçmek istemiyor ,böyle kadına erkek mi dayanır

Neyse şekerim, bana o üslup cok igrenç geldi, bazi seyler aileden gelir, egitimin, kendi ayaklari üstünde durmanin öneminin, kadin erkek esitliginin, kadinin kendi başina da degerli oldugunun, evlilikte kimsenin digerinin kölesi olmadiginin gibi gibi bi cok seyin temelini anne baba hem örnek model olarak hem de anlatarak çocuga belli yaştan sonra aşilamak zorunda. Cikip bütün kadınlari, hormonlardan azgin, erkek manyagi gibi sifatlarla nitelemek, feministlik degildir, en basit tabirle igŕençliktir. Yatiyorum ben, öpenzi.

Benim hayatıma girmek zordur biraz. Kimseyi hayatıma kolay kolay almam bencilimdir bu konuda. Büyük bir sorumluluk zaten. Hayatıma zaten giren cıkan cok olmadı ama flörtleri takılmaları sayarsak visenyanın ahırı diye bi kitap yazmam gerekebilir. Benim olay şıp sevdilik bağlanmakta değil. Eskilerin etkisinde kalmam. Ama kendimi biliyorum tanıyorum. O yüzden karşımdaki insanıda üzmemek için adım atmam.

Sevgililik, evlilik titanic filmini her seferinde yeniden seyretmek gibidir. Flört/takılmak ise Afrikanın balta girmemis ormanlarında cekilen national geographic belgesellerine benzer. İkincisi daha cazip geliyor bana.

böyle kadınlar toplumu bozuyor gidip azgın kadınlık hormonunu çaresine bakmalı , erkek kırık bulacağına ne güzel yazmışsın
Ben daha neler yaşadım neler.gorsen derdinki baba evinde gördüğün lüksten sonra bu hayata nasil katlandin.bi gün gık demedim hemde ahlakimla oturdum evimde.Odalarimiz ayrıydı bizimde...Biz kadın degildik dimi kiymetimiz bilinmedi.
Hicte çirkin bir kadın degilim gayette güzelim hemde o herifin yanında artist gibiydim genede kıymet bilmedi genede aldattı ama ben genede hiç yanlış yapmadim delikanli gibi ayrıldım.

Bide her haltı yiyip gelip buraya yazmazlarmi yardim istemezlermi

ben feminist değilim valla.bebeler bebe gibi olsun oyuncaklarla oynasınlar doya doya nasılsa bir gün sevgilileri olacak fikrindeyim sadece.ben bile barbie lerle oynuyorum valla çok şekerler.iyi gecelerrrr

sizinle sürtüşmelerimiz oldu k.k da ama çok güzel yazmışsınız tebrik etmeden geçemedim helal olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…