evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Niye kendiniz boşanma davası açmıyorsunuz? Sadakatsizim eşimi aldatıyorum vs.. Sebep işte bunlar.
Karşınızdaki adam ahlaksız bir adam. Aşkın sevginin de necasetini çıkardınız.

Son düzenleme:
Bizim oralarda bir deyim vardır. "Dostuna güvenip kocasız kalan gibi" derler. Sizin sonunuz da ona dönecek gibi ama hayırlısı. Sevgi, saygı, tahammül bittiyse evliliği de süründürmeyin artık. Kocanız istemiyor diye ayrılmıyorsunuz ama onun daha da istemeyeceği bir şeyi gayet yapabiliyorsunuz.

Adam bekar değil mi? Ben mi yanlış okudum? Baydı beni bu milletin salak saçma ilişkileri. Ahlaktan falan daha öte artık bu. Ayak altı işler yapmayı seviyorlar galiba.
konuyu okudum mune hanım da yazmış adam da evliymiş eskiden tanıyormuş adamı bir de

eşim o kadar çok şey yaptı ki o itti beni bir Nevi ya ben istemezdim böyle olsun ama sevemiyorum bir türlü olmuyor bu adam için değil kendim için istiyorum boşanmak
ayy boşan da adam kurtulsun senden.sevemiyorsan boşanırsın hanımefendice çocuklarını büyütürsün elalemin kocalarının peşine düşmezsin

hoşlanınca aşıkkkk oldum sanıyor çoğu kadın tayfası üzücü bir durum ah şu kadınlık hormonların insanın başına neler açar
neler

Adam bekar mi? Önceki konusunda adam da evliydi bu o değil mi

Şimdi 2 erkekte sizden vazgeçemeyince kendinizi fasulyeden nimetten sanıyorsunuz.
Erkekler evliyken kocalarını aldatan kadınları çok ciddiye alıyor mu diye düşünüyorsunuz?
Erkekler kocalarını aldatan kadınlara ilerde bizi de aldatır diye düşünüp kaile almazlar.
Çitin ilersi her zaman daha yeşildir. İnsan ulaşamadığı her şeyin delisidir. Siz kocanızdan boşansanız bile mutlu olamayacaksınız. Net!
Kocanızda aciz midir nedir? Hala ısrarla sizle evli kalmaya çalışıyor. Benim kocam bir erkekle yazıştığımı duysa mutfaktan ekmek bıçağıyla girişirdi büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…