evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Gordugun gibi ceycey ciddi oldukmuda oluyoruz dimio zaman lavubali demiştiniz bana neyse
çok zaman oldu düşman olacak bir mevzuda olmadı aramızda.senin yazdıklarının hepsini ben yaşamadım ama annem yaşadı .o yüzden bunca yıl geçmesine rağmen sinirlendim anladım seni.iyi geceler

çok zaman oldu düşman olacak bir mevzuda olmadı aramızda.senin yazdıklarının hepsini ben yaşamadım ama annem yaşadı .o yüzden bunca yıl geçmesine rağmen sinirlendim anladım seni.iyi geceler
Oo roman benim hayatım romaannn hemde acısı çok ..o yüzden bu tür konularda çok geriliyorum...sanada iyigeceler.

boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor haklısınız ama elimde olmadan düştüm bu yanlışa
Nasıl elinde olmadan?
Şuan aşk yaşadığın adam zorla mı görüşüyor senle?
Evli barklı çoluk çocuk sahibi kadın kendine aşık buluyor sevgili yapıyor ama elinde olmadan, kim salak biz değiliz haberin olsun, eminim kocan da değil
Fellik fellik elin adamıyla aşk yaşamak bal gibi de zina, sana göre sevişmeden zina olmuyor olabilir ama bu zina

Vicdanı olan insan eşini aldatmaz
Sevgi sözcüğü söylemese de çiçek almasa da aldatmaz
Siz buzzzz gibi aldatıyorsunuz kocanızı
Anlaşabildiğimiz konular da varmış katılıyorum size ki arkadaşa eşi istediğini de verse yetmeyecek zannediyor ki diğer bekar diye tabir ettiği insan hep öyle kalacak ve çocuklarına babalarından daha iyi babalık yapacak işte ben buna gülerim

üzülüp ağlıyor boşanmak istemiyor vicdan yaptım gitsem gidemiyorum kalsam kalkamıyorum
Kaldığınız sürece o eşe de o çocuklara da yazık ediyosunuz ya kendinize çeki düzen verin ya da bu evliliği bitirin eşine de yazık dışarda çalışsın size bir lokma ekmek getirmek için ama olur mu çiçek almamış bırak ya

Yaptığını nasıl aklayacak? Bahaneler bulacak eşini suçlayacak o böyle olmasaydı aldatmazdım diyecek. Böylelerinin çocukları oluyorda gerçekten iyi anne baba olabilecekler evlat aşkıyla tutuşuyorya sahip olamıyor ya en çok buna kızıyorum

Yaptığının aklanacak bi yanı yok ohh ne güzel koca eve gelene kadar tlfda vik vik koca yorgun gelince dinlenmek ister her zaman vıcık vıcık olamaz ilgiden kasıt ne anlamıyorum ayrı uyuyormuş peehhhh neden acaba şimdi burda kadınlık dersi vermeyim yine saldırıya geçerler olmaz ama o BEKAR adama davrandığın gibi davranıyo musun acaba ceycey sana kızmış gibi oldu bu msj kusura bakma gelişi güzel yazınca öyle oldu düzelteyim bari

vicdan yaptığından boşanamıyorsun ama vicdan yaptığından aldatıyorsun.. kıyamam.
kocam istemiyor da boşanamıyorumu ilk defa burada görüyorum.boşanmak için kocanın rızasına ihtiyaç var mı beni bir aydınlatın? gidiyorsun avukata, açıyorsun çekişmeli boşanma davası. bu kadar. sonrasında ne yaparsan yap

Derdi boşanmak değil biri karnımı doyursun biri ruhumu anladınız seviyorum boşanmayalım diyen biri çiçek almasa da olur benim için mesela sevmese tmm der hemen ayağına fırsat gelmişken

yemin ederim ya ne saçmalıyorsunuz yatak odası mevzumu açsam adamı Karalıyor dersiniz ben asla kendimi savunmuyorum ama o itti beni bu duruma
İcinde var senin . Boşa adamı kotuleyip durma..O ne kadar kotu olsada senin karakterin zayıf olmasa bu duruma dusmezdin ..Dostuda dusmanida insanın kendisidir.Sen istediğin için bu ihanetin icindesin.aksini kimse yaptıramaz insana.

Derdi boşanmak değil biri karnımı doyursun biri ruhumu anladınız seviyorum boşanmayalım diyen biri çiçek almasa da olur benim için mesela sevmese tmm der hemen ayağına fırsat gelmişken
belki adam da gerçekten rahatını bozmak istemiyordur boşanıp, öylesine geçinip gidelim istiyordur ama bu demek değildir ki karşımızdaki insanı aldatalım. evliliğinden memnun değilsen, mutsuzsan kendi ayakları üzerinde durmayı bileceksin. boşanıp, yoluna bakacaksın. sonuçta şu an aşık olduğu adam gökten zembille inmedi, bir arayıştaydı ki çıktı. başkasına bir şey hissedebiliyorsan, bunun sorumluluğunu alıp gidersin. ama yok ben boşanalım dedim çok seviyorum dedi, aileyiz dedi, bırakma dedi bende bırakmadım. ee ne yaptın? daha mı güzel bir şey yaptın.
bir de iki çocuğu var. bir şey demek istemiyorum

Allah doğru yolu göstersin ne diyelim

Öff ben de şöyle sado-mazo, işemeli sıçmalı bir şeyler bekledim. Çok fazla insanın yaptığı, erkeklerin büyük çoğunluğunun sevdiği anal mı alt tarafı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…