evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Esimle evliligimiz zaten bitti, cinsellik yok, cocuklar icin kagit uzerinde evliyiz, ben bosanmak istedim esim istemedi vb...

Ben bu bahaneler aldatan erkeklerin bahanesi saniyordum, megerse aldatan kadinlar da birebir ayni cumleleri kullaniyormus. Su an bir aydinlanma yasadim.

Esinize ben baska bir adama asik oldum deyin, o zaman da seni cok seviyorum demez herhalde. Secimlerinizin sonucunu yasamaniz lazim.
Ya adamin elinden kaza cikarsa

Galpsiz ! Hüngür hüngür ağlamak moda oldu :KK70:
Kürtaj yaptıran sarılır ağlaşır, kocayı aldatan ağlaşır, kargocudan aza yiyen ağlaşır :KK70: kk kadınları sanırım beni ağlamadığım için linçlemekte haklı :KK70:
Konuya gelemiyorum ban yerim:KK28:

KudrAlobar KudrAlobar Katibin Ruhu Katibin Ruhu C ceycey0406 konuşun gızlar benim yerime :KK70:
Terapist yapayım mı sana piskoloğun bozulmuş.

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Aile cuzdaninda ikinizin adi olduğu surece hiçbir şey sizi hakli çikarmaz. Şu an eşinize ihanet ediyorsunuz. Çok çirkin bir amel bu. Siz eşinizden soğumadiniz yeni birini bulduğunuz için eşiniz size cazip gelmiyor. Insaniz duygularimizi kontrol edemeye biliriz. Ama aklimiz olduğu surece onlarin kontrolu bizde. Eşiniz ister ayinin biri olsun farketmez. Siz haksizsiniz. Ilk goruşde tutulmadiniz herhalde sevgilinize. Zamanla konuşarak buluşarak ilerletdiniz. Bilerek ve isteyerek. Kafaniza silah dayamadi kimse. E burda kendinizi melek gibi gostermenin ne anlami var?Ahlaksiz demiyorum size. Sadece ahlakli kadin ne yapar soyleyim. Başkasina karşi birşey hissettiyi anda hemen kendini geri tutar. O adami hayatindan çikarmaya çalişir. Eşine daha bi yaklaşir. Olmuyorsa eşiyle boşanana kadar kimseyle goruşmez. Ayrilmayi onu tanidikdan sonra istiyorsaniz demek ki yeni birini bulup eşinize tekmeyi basanlardansiniz. Diyorsunya hep agliyoruz sevgilimle falan bak işte boyle masallarin evli insanlar için haklilik payi yok. Kaba yazmiş ola bilirim çunki ihaneti boyle dizi senaryolariyla susleyip haklilip payi vermeniz çok sinir bozucu

Aldatmak illa sevişmek midir? Basbaya aldatıyorsunuz adamı, çocuklarınızın babasını! Bir de kendinize “ben mutlu olunca çocuklarımda mutlu oluyor.” diye kılıf uydurmuşsunuz, o çocuklar büyüdüğünde yaptıklarınızı bilse, mutlu olmayı bırakın, yüzünüze dahi bakmaz. Heyecan arıyorsunuz siz basbaya, ama dikkat edin, kadın programları sizin gibi örneklerle dolu. Bir gün eşiniz her şeyi öğrenip Esra Erol’a çıkarsa el sallayın bari bize. Te allam ya.

Bu kadar aşıksanız sevişmemenız imkansız, aşk da tutku vardır. Neyse bızı ilgilendirmez. Eşiniz gerçekten sızı sevıyor. Yasak ya cezbediyor bence.

Adamı garantiye almadan boşanmak istemiyorsunuz. Çocukları bahane etmeyin. Adam boşansa gözünüz evlat falan görmez sizin.
Birde tek taraf evli olunca adı metres oluyor. İki taraf evli olunca ne oluyor sizin adınız şimdi? Küfürlerden küfür mü beğeniyoruz size hitap edebilmek için 🤔🤔🤔

Esinizden boşanin bence, duygusal olarak aldatmişsiniz zaten bitmiş ama o diger adama güvenerek yapmayin bunu, kendinize guvenerek boşanin.

Oturup butun gun aglaşmalariniz bana ikinizin de ağır drama sevdiğinizi dusunduruyor. Bence boşanip o adama gitseniz şuan ki dramatik, kavuşulmayan atmosfer dağılsa aynı hisler olmayacak pıııs diye sönecek. Sizi bilmem de adamin ki sönecek er geç.
Akli başinda bekar adam/ kadin napsin milletin coluklu cocuklu karisini, kocasini.
Bravo en dogru yorum .

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Bence bir an önce davayı aç ve boşan.. eşinede istemediğini söyle böyle olmaz.. önce saygı

Konu sahibi boşanmaz çünkü sevgilisinin boşanıp boşanmayacağından emin değil.

Bir üye eski konusunu alıntılamış, konu sahibinin bahsettiği sevgilisi unutamadığı çocukluk aşkıymış, adamda evliymiş.

Buraya da bir nevi günah çıkarmak için yazdı galiba. Çünkü ne boşanmayı kabul ediyor nede sevgiliden ayrılmayı

artık evli olupta bekar adam ile ne hayal kurduysan asla ama asla hayal ettiğin gibi olmayacak şeytan seni yoldan çıkartmaya çalışıyor hayatın kendi elinle bozulacak uçuruma yuvarlanmak üzeresin :KK12::KK12::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk:

eşim o kadar çok şey yaptı ki o itti beni bir Nevi ya ben istemezdim böyle olsun ama sevemiyorum bir türlü olmuyor bu adam için değil kendim için istiyorum boşanmak
Boşuna eşinizi suçlamayın, eşiniz mi dedi gitte eski sevgilinle ol diye. Bu sözlerle ancak kendinizi kandırırsınız

Sina yok diye aldatmıyor musun ?Boşan ne yaparsan ysp .Elındekınden de olucan haberın yok

X