evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Boşanma davası açıp o evden gidin bence. Eşinize de açık açık artık onu sevmediğinizi, istemediğinizi söyleyin. Söyleyemiyorsanız da kafanızdan bu düşünceleri atın, böyle herkese eziyet.

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Sana en mantıklı şeyi söylicem eşini oturt karşına ben de ilgi istiyorum ilgi görmediğim için soğudum boşanmak istediğini söyle işte boş zamanlarında beni hatırla bi mesaj Çek ya de çiçek almasan bile beni sevdiğini hissettir bana de bak sana ben bi başkasına asla evliyken yan gözle bakmam baktırmasın da Allah ben olsaydım eşimi alırdım karşıma böyleyken böyle beni hatırla evli olduğunu bil ben sevilmek için evlendim de köye gidince arayıp sorma yoksa şu şu huylarından şikayetim var dersin konuşmadan bi yere varamazsın şimdi ben kocamı çok çok seviyorum ve onunla boşanmak başıma gelicek en kötü şey olur o cümleyi şakasına kursa bile ben çok kötü oluyorum gözlerim doluyo direk abartısız söylüyorum sana eşinle konuş ve halletmeye çalış ha olmuyosa öyle boşanma kararı alıp etrafındakine aşık olursun ha bu arada zina yapmadım diyorsunuz ya yanlış biliyorsunuz zina yapmışsınız evliyken başka bi erkeğe yan gözle bakmak da zina dur onun eli elinize değmesi de zina dır sürdüremicekseniz ikinize eziyet etmeyin ne şekilde olursa olsun illa kalbi acıyacak çünkü o sizi seviyor

Son düzenleme:
Yok artık ya, inşallah Mahmut abi fake konu açmıştır zira 2 çocuk annesi bir kadın gerçekten şu duruma düştüyse çok acırım. Boşan bacım, sonra istersen trene girersin... hayır kocayı geçtim cocuklarin yüzüne nasıl bakıyorsunuz anlamıyorum ki

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Pofff eşimi abi gibi görmeye başladım nasıl bir cümle ya . Gerçektende fake olduğunuza eminim . Saçma sapan daha bilmiyosunuz ki nasıl dramaqueenler yaratasınız . Eşinizi aldatiyorsun sonra yok vicdan azabı çekiyorum ,yok eşim yüzünden yok çocuklarımı düşünüyorum vs hangisini yasayacaginizi sasirmissiniz .pes doğrusu,kocam agliyo ,sevgilim agliyo :ukala:,ben agliyo . Aglayaman tek çocuklar

Büyük konuşmayı sevmem, sonuçta insanız sağımız solumu belli olmuyor ama bu ne arkadaş? Ayrıca bu her gün ağlıyoruz dramları da çok komik geliyor bana. O kadar aşık olan insan gözünü karartır verir dilekçesini.

Geçiniz bunları, macera arıyorsunuz siz.

İstemıuorsan boşan da yeni olana da guvenme bence yarı yolda bırakırsa elındekınden de olursun 😀

Büyük konuşmayı sevmem, sonuçta insanız sağımız solumu belli olmuyor ama bu ne arkadaş? Ayrıca bu her gün ağlıyoruz dramları da çok komik geliyor bana. O kadar aşık olan insan gözünü karartır verir dilekçesini.

Geçiniz bunları, macera arıyorsunuz siz.
Galpsiz ! Hüngür hüngür ağlamak moda oldu :KK70:
Kürtaj yaptıran sarılır ağlaşır, kocayı aldatan ağlaşır, kargocudan aza yiyen ağlaşır :KK70: kk kadınları sanırım beni ağlamadığım için linçlemekte haklı :KK70:
Konuya gelemiyorum ban yerim:KK28:

KudrAlobar KudrAlobar Katibin Ruhu Katibin Ruhu C ceycey0406 konuşun gızlar benim yerime :KK70:

Sen fakesin muhtemelen ama şunu belirtmek istiyorum evli barklı insanlar gidip karşı cins ile sınırı olmayan bir yakınlık kurarsa arada bir şey olma ihtimalini de göze almak zorundalar. Herkes böyle bir şey yapacak diye bir şey yok ama samimiyetin de bir sınırı olmalı, çoğu zaman erkeklerde oluyor bu. Bu örneğe bakın çalışıp eve para getiren, yıllardır her türlü problemi de güzelliği de sizle yaşayan adamdan sıkılmış gitmiş gırgır şamata yaptığı adama aşık olmuş :d eeee onla da evlen aradan zaman geçsin o da eşin gibi olacak hayat süreci bu. Hani bu şeye benziyor temizliğini, yemeğini, kirli donlarını yıkayan kadınla dışarıda gırgır şamata yaptığı kadının ona olan davranışlarını kıyaslayan erkekler gibi. Sorumluluk yok tabi Güler yüz gösterip heyecan hissettirir. Çiçek almıyor diye gidip başkasına aşık olanı da ilk kez duydum :d ay çok komiksiniz.

Galpsiz ! Hüngür hüngür ağlamak moda oldu :KK70:
Kürtaj yaptıran sarılır ağlaşır, kocayı aldatan ağlaşır, kargocudan aza yiyen ağlaşır :KK70: kk kadınları sanırım beni ağlamadığım için linçlemekte haklı :KK70:
Konuya gelemiyorum ban yerim:KK28:

KudrAlobar KudrAlobar Katibin Ruhu Katibin Ruhu C ceycey0406 konuşun gızlar benim yerime :KK70:

Ulen b*k yoluna işten çıktım, mobbing yedim, kedim hasta ki bu en büyük problemim şu an ama ağlayamıyorum hönçür hönçür iyi mi? :KK70: Kız acaba benim adam beni sevmiyo mu eskisi gibi, sevse ağlardı sarılıp 🥺

Bekar adam da 2 çocuklu halinle senle evlenecek bekle sen. Bir boşan bakalım ilk tekmeyi kocanı boynuzladığın heriften yiyeceksin gönül eğlendiriyor resmen

Ben şeyi merak ediyorum zina olması için ten tene ilişki mi yaşamak gerek 🤔
Hiç çocuklarınızı işin içine sokmuyorsunuz sorun eşinizin çiçek almaması mı ? Boşanınca ne olacak bekar adam iki çocukla siZi kabul edecek mi ? Birbirinize nasıl güveneceksiniz. O kişi demeyecek mi bugün kocanı benim için bıraktın yarın beni başkası içinde bırakabilirsin. Tövbe et numaranı değiş ve unutmaya çalış o çocuklarına yazık. Onların yüzüne bak ve değer mi de bakalım yüreğin ne diyecek. Adama da kadına da bir şey olmaz boşanıp gidersiniz ama ya çocuklar. 🥺

X