evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

He söylesin ölür belki. Türkiye’de yaşıyoruz ya
söylemeye korktuğu birşeyi yapıyor olmasında problem yok yani..

Adam belki durumun bu kadar ciddi olduğunu bilmiyor. Kendi içilerinde halledebileceklerini düşünüyor o nedenle itiraz ediyor ayrılmaya. Bu durumu bilse işler değişir.

ben bu durumda adamı suçlayacak birşey bulamıyorum sadece acıyorum

"Zina" yapmayan ama elin adamıyla gün boyu konuşup, ağlaşan namus abidesi tavrıniza hayran kaldım.

Eşinizin boşanmak istemiyorrum demesi dava açmanıza engel değil. Kimi neyle kandırıyorsunuz?

Bide aldatma yok yazmışsınız ya, kendi zekanızı baz alınca böyle oluyor demek.

Umarım eşiniz farkeder onu aldattığınızı da boşanmanız o şartlarda olur.

merhaba ben yıllar önce ergenken bir çocuğa aşık oldum o da bana kör kütük
18 yaşıma kadar 3 sene uzak yakın sevdik askere gitti geldi bekledim onu ailesi biz fakiriz diye katı kuralla beni redd ettiler çocukta bana ikna edicem onları sabr et diyordu bir gün ayrıldık biz duygusal boşluk evdeki babadan aileden piskolojik şiddet neticesi başka birinde ilgi bulunca apar topar kaçarak evlendim çocuk kactigim gün aradı dön gel dedi gitmedim inat ettim hata mı bilmiyorum 9 senelik evli iki çocuk annesiyim onu hiç unutmadım gizli gizli bakıyordum feysten ama hiç yanlış şeyler yapmadım hatta o bana ulaşmaya çalıştı defalarca red ettim evliyim olmaz dedim
9 sene sonunda köyüme gittim onu yine gördüm eski duygularım fazlasıyla tekrar hissettim istemsizce kendimle beynimle kavga ettim evliyiz dedim uzaktan her gün gelip bakıp bakıp gitti içim acıdı oda evli bende imkansız bişeyiz üstelik yanlış farkındayım sonra arkadaş gibi selam verdik konuştuk o duygularını anlattı ben anlatmadım yok unuttum falan dedim kızdım ama nasıl ağlıyorum sonra kalbim ilk defa bu kadar acıdı ve ben İstanbul'a geldim geri sonra iş nedeniyle onlar da bir ay sonra İstanbul'a taşındı buluşmak istedi arkadaş gibi buluşup konuştuk çok üzüldüm çok ağladım o beni suçladı neden pes ettin evlendin diyor bense onu ama yanlış biliyorum ama duygularım beni mahvetti eşime karşı meğerse bu sevgi aşk değil arkadaş gibi sevmişim onu ben ondan başka kimseyi sevemediğimi anladım ama bunu belli etmedim ne yapa bilirim napmalıyım yuva yıkmak istemiyorum ne onun ne kendimin aldatmak istemiyorum eşimi böyle bir insan değilim ben ben kendi içimde acı çekiyorum bununla nasıl baş ederim bilmiyorum ben anneyim kendimden utanıyorum hastalandım bu dertten bir deri bir kemik kaldım kimse bilmiyor anlamazlar zaten haklı olarak ben böyle değildim 13 14 senedir niye bitmiyor bu aşk neden onu unutamıyorum demiyorum olmuyor biri bana yardım etsin ben böyle olmak istemiyorum :KK43:

Anlayan varsa şurada dursun bakalım..
Ağusta açılan konusu...

Siz gerçekten boşanmak isteseniz dava açıp adım atabilirsiniz. Kocanızin sevgisi hiçbirşey değiştirmemiş ki konuşmaya devam ediyorsunuz. Sizin ki kolaya kaçmak.. karşılıklı ağlayıp vicdan mı rahatlatiyorsunuz🤦‍♀️

• Beğen
Reactions: Jou
söylemeye korktuğu birşeyi yapıyor olmasında problem yok yani..

Adam belki durumun bu kadar ciddi olduğunu bilmiyor. Kendi içilerinde halledebileceklerini düşünüyor o nedenle itiraz ediyor ayrılmaya. Bu durumu bilse işler değişir.

ben bu durumda adamı suçlayacak birşey bulamıyorum sadece acıyorum
Bir yıldır cinsel hayatları yokmuş ki. Eşi ilgisizmiş baya. Zaten karşısında boşanmak isteyen biri var ve 1 yıldır cinsellik yok ama adam halledebileceklerini düşünüyor.. bu kadar duyarsız olması bile başlı başına korkunç

Bir yıldır cinsel hayatları yokmuş ki. Eşi ilgisizmiş baya. Zaten karşısında boşanmak isteyen biri var ve 1 yıldır cinsellik yok ama adam halledebileceklerini düşünüyor.. bu kadar duyarsız olması bile başlı başına korkunç
Arkadaşın Ağustos ayında açtığı konuyu okuyun bence. Şu anda kılıf aradığı İçin bu şekilde yazıldığı ap açık🤷🏻‍♀️

Bosanacak insan gider dava acar, ben bosanmak istiyorum o beni cok seviyor miy miy miy demez. Azicik kararli olun kendinize guvenin ya uf sinir oluyorum boyle is beceremez insanlara

Biri yanlış bir şey yapınca ölmeyi mi hak ediyor? Göze almakla alakası yok bence
Ölmeyi hak etmiyor ama yaptığı yanlışdanda dönmüyor.
Saçma saçma bahaneler yazmış.
Pişmanmış gibi bir hali yok
Kaldıki bu durumu kabullenen çok erkek var, hemen öldürmeye nasıl getirdiniz konuyu

Cinsellik olsun veya olmasın bu sizin vicdanınızı rahatlatmak için bahaneniz. Şuan aldatıyorsunuz eşinizi. Ben sizi yargılamıyorum boşanmak isteyen insana illa beni bırakma diye dayatmak bana yanlış geliyor. Boşanmak istedigi halde devam ettirmek icin zorluyorsam herşeyi göze almışım demektir. Yaptığınız doğru değil ama eşinizin Yaptığını sey de doğru degil . Dünyaya getirdiğiniz çocukların sorumluluğunu da Eşinizle ortak yüklenip tüm yükü eşinize yüklemeyecekseniz, boşanıp hayatınıza bakabilirsiniz.

X