evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Adama başkası var o yüzden boşaniyoruz derseniz üzülmez, ağlamazda. Kökten çözüm olur. Nesi zor?
Ayrıca eşim bana sade konuştuk elini bile tutmadım dese ahh canımm kiyamam yaa tabilki konuşabilisin insanlık hali, herkes yapabilir demem- gider boşarım. Çünkü aldatmak için sevişmesi gerekmiyor. Bence tabii. Eşinize bi sorun bakalım o nasıl bakıyor olaya

Kendisi dava açabilir.
Sonuçta her boşanan karşılıklı anlaşarak boşanmıyor ki.
Adam boşanmıyorum diyor diye, dava açmıyor anladığım kadarıyla. Çekişmeli boşanabilir.
Cesaretini toplayıp yapar umarım. Boşanmak kadınlar için erkekler kadar kolay olmadığından gözü korkmuş olabilir. Eşi gibi bir ilgisizle vakit kaybetmemesini temenni ediyorum.

2 cocuklu 1 kocali 1 sevgilili kadin olmak bu devirde zordur tahmin ediyorum.

bence siz bunlarin bir kacindan vazgecin, once kendinizin sorumlulugunu alin.
Maalesef su kosullarda cocuklarinizdan da vazgecebilirsiniz eger ki baska seceneginiz yok ise, babaya birakip bosanabilirsiniz.
Isiniz gucunuz var mi yazmamissiniz, eger yoksa o duzenleri kurun, bir sure bu adamla gercekten sevgili olun (bosanma sonrasini kastediyorum elbette) bakin gorun o zaman isler nasil ilerliyor.

Tabi ki de bence en oluru olan bu sevgiliden vazgecmek ve koccanin teklifini degerlendirip terapi almak. Belki cozulebilir evlilik dertleriniz vardir. Yoksa da terapiden sonra daha akli selim alabilirsiniz bosanma kararini.

yani su an yasadiginiza ne denir bilemeyiz de, ask sevgi baglilik falan boyle olmuyor yani.

O zaman let the linç begin 😅😅
:KK53:
yes-of-course-matt.gif

evet bu kişi hayatımda yokken de boşanmak istedim kabul etmiyor piskoloğa git iyi değilsin diyor onu da üzmek istemiyorum ama hayatımda olan kişiyle çok mutluyum gerçekten ve ben mutlu olunca çocuklarda mutlu oluyor evde ise mutsuzum istemeden oluyor çok üzgünüm

Karşı taraf 20 yaşında mi evli bir kadınla aşk oyunu oynuyor,siz sadece eş kişiyi ve sevgilini aldatiyorsunuz.
İki erkek de size göz yumarak kendilerini aldatiyor

gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık
Buna biraz gülücem önce :KK70::KK70::KK70::KK70:

Heyecan arıyorsunuz sanirim ?

Üzerine basa basa zina yakinlasma vs yok diyorsunuz ama zaten şu yaptığınız başli başina zina bunu belirteyim de 😉

Bekar adam gelip ağlaşicak sizinle ve hic dokunmadan aşk yaşayacaksınız oyle mi 😏 bu bizi ilgilendirmez ama gelip bu bahanelere sığınmayin.

Eşinize durumu açiklayin sizi boşasin zira siz onu haketmiyorsunuz adama üzüldüm, hem aldatiliyor hem sevilmiyor.

Boşanın istediginizi yapin ama böyle iki yüzlülük yapmayın kendinize de sayginiz yok belli.

Cesaretini toplayıp yapar umarım. Boşanmak kadınlar için erkekler kadar kolay olmadığından gözü korkmuş olabilir. Eşi gibi bir ilgisizle vakit kaybetmemesini temenni ediyorum.
Kesinlikle öyle. Hatta vicdan yaptım, adam ağlıyor diye boşanmıyorum yazmış 😅
Bence bu hanım arkadaş da tam olarak boşanmak istemiyor. Böyle gönül eğlendirmek istiyor.
Neden boşanmıyorsun diye soran herkese, adam ağlıyor, bırakamıyorum(!) yazmış.
Ama aldatabiliyor.
İlginç bir ilişkileri var.

Duygusal baskı yapıyor belki de. Ben sevgili olduğum insanlarla bile ayrılırken yaşadım bunu. Öyle şeyler söylüyorlar ki berbat hissettiriyorlar. Sevseydin gitmezdin, yalancısın, oyuncusun minvalinde. Burada da kaç kere böyle ayrılık konusu okudum. Sanki bir kere evlenen, sevgili olan mezara kadar gitmek zorunda sanan bir kesim var. Boşanmak isteyen birine neden inatla hayır beni bırakma denir anlamıyorum. Duygu ve mantığın çatışması çok zor bir şey konu sahibine kızamıyorum ben herkes linç etmiş ama ne bileyim.. linç edilecek kadar haksız bulamadım.

Hepimiz yetiskin insanlariz. Zor durumlarla bas etmeyi öğrenmek zorundayiz. Binbir hata etme hakkimiz var ama isin icine cocuklarimiz ve onlarin gelecekleri de giriyorsa iste orda duracaksin bir anne olarak. Kadin ayrilmak isteyebilir, su anda daha evli. Esinin onu birakmak istememesi aldatmayi aklamaz. Bizim toplumda kadina ve onunla birlikte cocuklari ne damgalar vuruluyor belli. Sirf kendi zayifligi icin cocuklari da yakmaya hakki yok. Elin esine asilan adamdan hayir gelecegini zannetmiyorum

Duygusal baskı yapıyor belki de. Ben sevgili olduğum insanlarla bile ayrılırken yaşadım bunu. Öyle şeyler söylüyorlar ki berbat hissettiriyorlar. Sevseydin gitmezdin, yalancısın, oyuncusun minvalinde. Burada da kaç kere böyle ayrılık konusu okudum. Sanki bir kere evlenen, sevgili olan mezara kadar gitmek zorunda sanan bir kesim var. Boşanmak isteyen birine neden inatla hayır beni bırakma denir anlamıyorum. Duygu ve mantığın çatışması çok zor bir şey konu sahibine kızamıyorum ben herkes linç etmiş ama ne bileyim.. linç edilecek kadar haksız bulamadım.
eşine doğruyu söylese, hayatımda başka birisi var dese eş gene ağlayarak hayır gitme mi der ? Adam gene yalvarır mı ?

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Okudum Hatta Tekrar Birdaha Okudum Siz Kendinzi Kandırıyorsunuz Biliyorsunuz Demi Evet Size Sevgi Veriyor Diyorsunuz Siz Boşandıktan Sonrada Bakalım Öyle Olacakmı Sonrası Sizin İçin Hayal Kırıklıgı En ÖNEMLİSİ[ PİŞMANLIK Olacak Eger Bosanmak İstiyorsanızda Boşanınca Birine ihtiyaç duymayın Cocuklarinızla Yeni Sayfa acın Peki Viçdanınız Rahatmi Bunu Yaparken Çok Merak Ediyorum Aklınız Yerinde Kocaman Kadınsınız Çoçuk Veya Ergen Degilsiniz Evliyken Başkasıyla Konuşuyorsunuz Sizi Çok kınıyorummmmm !!!!

X