Evlilikte yalnız mıyım?

ylnzlkabidesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
1
0
27
Merhaba dostlar derdim beni o oadar şişirdi ki sonuç olarak hesap açtim ve buradayım her seyi yazdim ve sildim yine icimi dokmek ve birinin okuyacagini dusunmek iyi geldi

Son düzenleme:
gece sat basi alarm kurup qtesine bakacak olan benim bi surubu alip gelemez mi insan
Burada yanlışınız var ya siz de uyuyakalsanız o çocuk ne olacak ikinizin de alarmları kurması gerekiyor bunu ona söyleyin sorun ilacın arabadan getirilmesi değil aslında asıl sorunu görüyor musunuz bilmiyorum.

Evet, bayağı yalnızsınız konu sahibi.
Adam temel ihtiyaçları dışında varlık göstermiyor, oksijen israf ediyor.
Böyle kaç sene dayanabilirsiniz?

Bu kocanın size vereceği bu kadar, bu saatten sonra değiştiremezsiniz. Boşanma düşünceniz yoksa, kendinize çevre edinin. Örneğin kızınız yaşında çocukları olanlardan bir grupa katılın. Gezi düzenlenirse onlara katılın. Arada kızınızı , kocanıza ve ya annenize bırakıp dışarı çıkın.

Adamın cok yorgun olması.

Özellikle saglık calısanıysa dısarda calısmak cok zor. O yüzden sizin daha cok ilgilenmeniz normal bence. Ama siz de calısansanız tabiki yorgunluktan da olunse adaletli bir sekilde ilgilenilmeli
Tabii eşlerin biri çalışıp biri çalışmayınca evde duranın enerjisi daha çok oluyor diğeri yorgun oluyor

İlk yazdiklarinzda acaba yorucu bir işte mi çalışıyor dedim ama yok siz konuşurken sesi yükseltmesi, çocukla düzgün oynamaması yani hele de çocuk atesliyken umursamamak nedir ya ? Senin bu adamı değiştirmen lazım ama nasıl olur bilmiyorum, bu adam değişmez gibi

Evi cekip cevirmek de cok zor ama dışardaki bazı işler de cok agır oluyor. Adamın ne iş yaptıgını bilmiyorum ama bu kadar ayılıp bayıldıgına göre cok calısıyor herhalde
Düzeltiyorum diğer konuyla karıştırdim ben çocuk bakımında erkeğin yorgun olması bir şey değiştirmiyor çocuk hasta ve ateşi var

Özellikle saglık calısanıysa dısarda calısmak cok zor. O yüzden sizin daha cok ilgilenmeniz normal bence. Ama siz de calısansanız tabiki yorgunluktan da olunse adaletli bir sekilde ilgilenilmeli
Hadi ya.
Dünyanın geneli çalışıyor, hayatlarına da devam ediyorlar.
Yorgunluk neye bahane, çocuğuyla ilgilenmemeye mi, ateşi olan öz evladının sağlık durumu ile ilgili endişe taşımamasına mı yoksa bu dünyada sayısal olarak varlık gösterip 1 rakamı eksildiğinde hiçbir yokluğunun esamesinin okunmamasına mı?

Herhalde dertleşmek istediniz sağlık çalışanı ya da yakını mısınız?
Her mesleğin zorluğu var, çalıştığı için hayatı yaşayamayan insan istifa etsin canım, zorla tutan yok.
Ev hanımını da akşama kadar yatan, evde bir halt yapmayan birine indirgemeniz çok acayip.
24 saat 12 ay 365 gün devam eden tek meslektir, bilmem anlatabildim mi!?
O kadın gece çocuğun başını beklerken adam işe gidecek uyusun diye düşünen benciller, ertesi gün o annenin uyumadan yine o çocuğa bakacağının farkında olmayan pek sığ kişiliklerdir.

Evi cekip cevirmek de cok zor ama dışardaki bazı işler de cok agır oluyor. Adamın ne iş yaptıgını bilmiyorum ama bu kadar ayılıp bayıldıgına göre cok calısıyor herhalde
Ya tek mesele ayilip bayilmasi mi ? Kadınla konuşmuyor bile, çocuğu ateşli umrunda değil, annesindeyken arabdan ilaç alacak muhtemelen o gün izinliydi onu bile yapmıyor, bu adam para kazanıp eve getirdi diye mi sadece baba

aşko sen ne cahilsin ya birde 22 yaşındaymışsın tüh üzüldüm yazık kafana umarım kendini geliştirirsin

X