Evlilikte cinsel hayat

Kilidi falan olsun bari dolabın :KK53:

Bayılıyorum fantezik çiftlere.
Var var çocuk falan yoo sıkıntı o konuda pek ypk ama aile eve gelince telâşlanınca kilit taktik zaten. Eşim dışarda ve içerde çok farklı olduğu için saklıyoruz :KK70:

Cunku bir erkek olarak pesimden kosmasini istiyorum nazlanan ben olmak istiyorum ama tam tersi oluyor.sadece hastayken yasanan seyler degil bu ya hic ekstra bir cabasi filan yok ne bilim insan kac zaman sonra otele gittiginde en azindan bir sorar canim hastaligin bitti mi diye onu bile sormuyor sorgulamiyor umrunda degil aklina bile gelmiyor hatta buna sinir oluyorum iste

Iyi de siz böyle yaparsanız sadece albeninizi kaybedersiniz.

Soyun dökün, çağrı at ; ee sonrası adam yakasirsa , " cız ben hastayım " mi diyeceksiniz ?

Özellikle cinsel konularda " sen nasıl erkeksin " denir mi ? Çok ayıp bence.

Bu şekilde devam ederseniz evliliğimiz yokuş aşağıya gider.

Ergence tipler bunlar.

Var var çocuk falan yoo sıkıntı o konuda pek ypk ama aile eve gelince telâşlanınca kilit taktik zaten. Eşim dışarda ve içerde çok farklı olduğu için saklıyoruz :KK70:

dışarda içerde farklı derken? :KK70:

gözümde şu filmlerde striptiz klüplerinde polis şapkasıyla dans edip bacaklarından tutunca cart diye açılan pantolonlu abiler belirdi :KK70:

e ben babydoll gibileri kastediyodum gecelik derken evet daha güzel onlar. ya ben yumuşak kumaş hastasıyım şu oyshodaki yumuşak polar sabahlıklar falan gibi saten şort olsun işte ne bileyim ince ve hafif olsun sevdam var biraz. çocukken yün çorap üstü tayt atlet üstü boğazlı üstü kazak giydire giydire annem iyice böyle bıraksan donsuz gezecem :KK70: o derece tiksinmişim batan kalın rahatsız kumaşlardan kıyafetlerden ajskaha

valla henüz ne bileyim o kadar teni çeken biri olmadı yav beni. ama olur heralde yani. tabi bu ara kimseyi beğenmiyorum du bakalım :) bari gençliği kaslı olsun nasılsa on seneye göbek olacak (erkekler nası gençken zayıf olsun hamile kalıncq kilo alcak diyosa bizde de beyleee.)

Anneler, çılgın anneler.

Bahsettiklerim, kullandıklarım şöyle şeyler.
Şu tuluma benzer renk renk çok var mesela bende. oyshodan çok alışveriş yapıyorum ben yav.
IMG_2083.JPG

IMG_2084.JPG

Komik gelenler şöyle şeyler
IMG_2085.JPG

Anneler, çılgın anneler.

Bahsettiklerim, kullandıklarım şöyle şeyler.
Şu tuluma benzer renk renk çok var mesela bende. oyshodan çok alışveriş yapıyorum ben yav.
Eki Görüntüle 2237811

Eki Görüntüle 2237812

Komik gelenler şöyle şeyler
Eki Görüntüle 2237813

heh aynen ben de bunu diyorum. sonuncu berbat mesela. ilk ikisi çok zarif ve rahat. ben kendim sevdiğim ve rahat ettiğim için kullanıyorum yoksa öyle gören falan da yok ama ilerde de öyle şeyler giyerim.

ya sağlık gezisi için genel eve gitmiştik topluca fakülteyle. kadınlar hep sonuncu şeyler gibi şeyler giyiyordu. belki de erkeklere de onları çağrıştırdığı için beğenmiyorlar.

ahah ben ihtiyacım olunca özelden deşelerim nasılsa sizi markaja aldım :p
Olur olur sıkıntı yok.

dışarda içerde farklı derken? :KK70:

gözümde şu filmlerde striptiz klüplerinde polis şapkasıyla dans edip bacaklarından tutunca cart diye açılan pantolonlu abiler belirdi :KK70:

Dışarda saygın efendi görünür, baya insan sever hemde çekinir ama evin içinde tahmin edilmeyecek hallere girer, çoğu insanın bilmediği şeyleri yapar, asla ben yapmam etmem demez kendi sınırları aşmadığı sürece her şeti dener, e tabi sevdiği sevmediği oluyor ama inanılmaz bir anlayışı var bu konuda. Ben başlarda çekinmiştim hatta bilgim az kalacak diye banada öğretti sağolsun.

Olur olur sıkıntı yok.

Dışarda saygın efendi görünür, baya insan sever hemde çekinir ama evin içinde tahmin edilmeyecek hallere girer, çoğu insanın bilmediği şeyleri yapar, asla ben yapmam etmem demez kendi sınırları aşmadığı sürece her şeti dener, e tabi sevdiği sevmediği oluyor ama inanılmaz bir anlayışı var bu konuda. Ben başlarda çekinmiştim hatta bilgim az kalacak diye banada öğretti sağolsun.

hııı tam sevdiğim bey tipi darısı başıma :oops:

Regl döneminizde ve farenjitken neden zorluyorsunuz ki sizi arzulamasını, normal zamanlar olsa tamam da. Bu isteme arzulama durumları çok değişken oluyor, bazen ben onu arzularım bazen de o beni arzular, birbirimizi geri çevirmeyiz moda gireriz elimizden geldiğince, böyle sürüp gidiyor.

heh aynen ben de bunu diyorum. sonuncu berbat mesela. ilk ikisi çok zarif ve rahat. ben kendim sevdiğim ve rahat ettiğim için kullanıyorum yoksa öyle gören falan da yok ama ilerde de öyle şeyler giyerim.

ya sağlık gezisi için genel eve gitmiştik topluca fakülteyle. kadınlar hep sonuncu şeyler gibi şeyler giyiyordu. belki de erkeklere de onları çağrıştırdığı için beğenmiyorlar.

İşte o giyim tarzını içselleştirdiğin için sende eğreti durmaz zaten. Bir de sadece sevişmek için giyilmemeli böyle şeyler. Benim yazın uyku kıyafetim bunlar, kışın giyemem zira kıçım donuyor zaten polarlarla bile.

Bir de jartiyer var. Ben özel günlerde etek falan giydiğimde tercih ederim jartiyer, güzel duruyor. Ama sevişmek için özel olarak giymem. Üzerimdeyse ve olay geliştiyse ne ala. Ama duştan çıkıp jartiyer giyip yatağa uzanır da adamı çağırırsam kendimi kötü hissederim.

Evet öyle hissediyorlar genelde. Sevdikleri kadının genelev çalışanı gibi görünmesinden hoşlanacak bir erkek tanımıyorum.

Olur olur sıkıntı yok.

Birden aklıma grinin elli tonu geldi ve diğer serileri

Eski konularına baktım şimdi. Muhtemelen doğum sonrası depresyonu yaşıyorsun. Kocaya takmışsın kafayı. Kendini oyalayacak bir şey bul acilen. Alese çalışmaktan bahsetmişsin. Senin yerinde olsam hemen ders çalışırım. Zihnimi başka şeylerle meşgul ederim. Normalde çalışıyor musun bilmiyorum ama kpss vs hazırlanıp bir işe de girebilirsin.
İsım var calisiyorum zaten.alese girdim 72 aldim yeterli degil.bir sonraki donem tekrar giricem umarim daha yuksek alirim.aslinda kitap okumak istiyorum.eşimden istedgim ilgiyi goremeyince hırçınlaşiyorum ben.kendimi agirdan satmayi bilmiyorum belki de..

Arkadaslar merhaba.birsey kafama cok takiliyor.biliyorum herkesin iliskisi kendine ozel her iliskinin dinamikleri farkli vs.ama yine de sormak istedgim bazi seyler var size.ben esim beni daha cok arzulasin istiyorum.beni sevdgini biliyorum ama yeteri kadar istemedgini dusunuyorum ve bu beni cok uzuyor.kendimi erkek gibi hissediyorum artik.surekli haftada kac kez birlikte oldugumuzu sayiyorum evet cok sacma ama buna takiliyorum.esim benden 9 yas buyuk.1.5 yasinda cocugumuz var.ben dikkat etmesem sanki haftada 1 olucak.yani bilmiyorum artik cok kirildim bu konuda.gecenlerde sehir disina ciktik cok uzun zamandan sonra basbasa.ben oraya gidecegimiz icin heyecan yaptim baya.otelde kalicaz filan diye.yanima seksi bir iki kiyafet aldim filan.gittigimiz gunde adetimi 4.gunuydu tam olarak 5 gun suruyor hastaligim.gezdik filan odaya ciktik sonra baktim esim uyku moduna geciyor.bende sinirlendim.sen iyice dede oldun filan dedim nasil erkeksin sen ya dedim.uyu sen filan dedim.o da sen hasta degil misin dedi.hastaligin gecmediki filan dedi.ben o yuzden yaklasmadim deli misin filan dedi.neyse o gece oyle gecti triple filan ertesi gun donduk zaten.dun gece de yatak odasina gittim cagri attim odaya geldi beni gordu iste ic camasiriyla filan.bende 2 gundur faranjit olmusum burnum falan cok akiyor cumartesi de adet olmustum dun son gunumdu.canim sen hasta degil misin dedi bana yaklasti filan bu sirada yakinlasti etti etkilendigini farkettim ama ben sinir oldum yine hasta degil misin lafina.ustumu giyindim triple uyudum.ya acikcasi canim bise istedginden degil sadece beni istemesini istedgim icin girisimde bulunuyorum her seferinde.bilmiyorum boyle dusunuyorum nedense bunu istiyorum hep.ama karsimdaki hiiic.yani ben arada bir birbirimize surpriz yapalim arada bir degisiklik yapalim istiyorum ne bilim heyecan katacak biseyler istiyorum yani o da biseler yapsin istesin istiyorum yoksa merakli degilim hasta halimde kocama yaklasmaya.sinir oluyorum ya.bundan sonra hicbir sekilde ilk adimi atmayi dusunmuyorum.zaten bana yaklastiginda da hastayim deyip geri ceviricem.sizin iliskiniz nasil siz ilk adimi atar misiniz?esiniz sizi arzular mi cok?yas farki ne kadar etkili bu durumlarda?

Aynen devam edin bence. ''sen iyice dede oldun, nasıl erkeksin, sürekli tripler '' felan. Böyle devam ederseniz kısa sürede eşinizi kendinizden tam olarak soğutmayı başaracaksınız. Ben size inanıyorum.

X