evlilikdisi hamilelik

sessiz_prensesss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
26
22
40
Bugün tam 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim erkek arkadasim bu bebeği çok istiyor benimde yaşımdan dolayı çok istiyorum bir daha olmaz ise korkusu var ben 33 yaşındayım bizim evliliğe tek engelimiz maddiyat daha yüzük alacak paramız yokken bebek oldu aslında polikistik over teşhisi konulmuş ve kilo vermediğim sürece hamile kalamazmisim doktorlara göre tabi 3 ay doğum kontrol kullandım kestim ikinci ayında bakireyken kazaya kurban gittim . Şimdi benim sorum bebeğim için dugunsuz derneksiz evlenmelimiyim maddi olarak sıkıntı yaşayacağımi ailesinin beni kabul etmedigini bile bile yoksa gidip aldirmalimiyim . Ben evlenmeden bunu açıklamam mümkün değil ailem açısından beni reddederler . Diğer şekliyle ise maddi zorluklar içerisinde ne kadar sağlıklı bir çocuk yetiştirmiş olurum . Su an kontrole bile gidemiyorum . Gittiğim doktor korunmadin bari ertesi gün hapı kullansaydin dedi bebegimden utandırdı beni ilk bebeğim olacak aldirmaya korkuyorum ama doguramamda bekar iken bana akıl verin lütfen siz olsanız demiyecegim allah bu kadar güzel bir duyguyu çaresizlik içinde yasatmasin en azından yerime kendinizi koyarak cevap verin kafayı yiyeceğim.

Guclu olmak zorundasin yasinda varmis keske olmasaymis ama olmus bir kere can tasiyor 5 haftalikta olsa ben olsam once nikah yapar sonra aileme soylerdim. Karsi tarafin seni istememesi kotu olmus.

Hazir sevgilinde istiyormus acele nikah yapin. Onu aldirirsan bir daha cocuk sansin olmayabilir. Kucuk degilsin ki.. baktin olmuyor bosan ama cocuk nikahli birlikteligin olsyn onunda senininde gelecekte onune gelecek laflardan korunmus olur.

aldırmakmı ciddimisin birde o yaşta bende şuan 34 üm ve ilk bebeğimiz için çalışmalardayız hemen olsun istiyoruz bakalım olacakmı hemen Allahım büyük. bir saniye bile düşünmez doğurmak isterdim herkesi karşıma alma payına. erkek arkadaşın zaten istiyormuş daha ne!
sade bir nikah arkadaşında dediği gibi. yüzükler yok altınlar takılmadı gibi şeylere takılmazdım da inan hiç umurumda olmazdı.
33 yaşında bir bayan çocuk aldırmamalı çocuk değilsiniz artık ayrıca doktorunuza da çok kızdım o utansın siz değil!

Biz bir evlilik yapacak isek , onun ailesinin hiç bir katkısı olmayacak evlatlıktan reddeceklermis . Tabi bebek olacağını bilmiyorlar . Erkek arkadasimda söyleyemem diyor . Işte benim kafamı karıştıran sebeblerden bir kaçı . Ben bayan olduğum halde bir şeylere göz yumabiliyorum ama o ailesinin onu reddedeceginden korktuğu için şehir disina çalışmaya gidiyorum deyip evlenecekmis.

Evlensem de mutlu olamam . Yarın kontrolum var . İyi dusunmeliyim aldıracak isem büyümeden canlanmadan aldirmaliyim. Çok berbat durumdayım bu durumu kuzenimle paylaştım erkek arkadaşıyla paylaşmış ve soğuk espiriler dönüyor ortada oda dogurmami istiyor ama ne zaman bebek konusu açılsa kimseyle ilişkiye girme git culsuza gönlünü ver böyle de kivranirsin diyip gülüyorlar. Aslında çaresizliğin dibindeyim. Su an bende çalışmıyorum . İntiharı bile düşündüm pisikolojimi bozdular..

33 yaşında Kocaman kadınsın, madem sorumluluğu alamayacaktın neden korunmadın? Bakire Nasıl hamile kalınıyor onu da anlamadım.
Sırf maddiyat yüzünden aldıracak mısın bebeğini? Hem de pko'ymuşsun bir dahakine istediğin Zaman çöm zorlanırsan?
Milletin dalga geçmesini umursama da git bi nikah kıy, bebeğinin sorumluluğunu da al.

Bişeyleri yapıyosan bazı seyleri göze alıyosun demektir kaza nedir ya hem cinsel iliskiye kazayla nasıl giriliyo yani bu cok sacma bide oldu ama aldırcam cünkü ailem istemiyo bekarım evlen yüzüksüz evlen nikah dairesine git gün al evlen illa masraf yapmak zorunda diilsin yasını basını almış bi insansın mantıklı düşün senin hayatın

Evet ben 33 yaşında olabilirim bir kutlama gecesinde erkek arkadaşım iradem dışı birliktelik yasamisiz ve o gün hamile olmuşum başka birlikteligim olmadı bugün aldirmayacaksin diyen erkek arkadaşım annesine söylemiş ve kesinlikle aldiracaksin biz bakamayiz dedi :) hala dogurmalimiyim kürtaj parasını yatırmış adıma şimdi ne yapmaliyim

Bu insan benden 6 yas küçük yine kötü bir durum ben yaşının benden küçük olduğunu ailesiyle tanıştığımda ogrendim. Birde bugün benim ailem durumdan habersiz onunla bağını kes dediler .. 8 aydır istemeye gelmedi artık gelmesin dediler . Şimdi benim evlilik gibi bir olayım kalmadı . Bugün kendisi de evliliğe okey ama sonra şimdi o çocuğu aldir parasını yolladım dedi . Anlayacağınız 360 derece döndü sorumluluk alamadı çünkü bebek sayesinde annesini ikna edeceğini sandı kadın evlatlıktan reddederim diyince o evladindan vaz geçti . Ben çalışmıyorum şimdi söyleyin nasıl doguruyum..?

ya arkadaşım bak yaşıt sayılırız bende 36 yım.. bu işler bu kadar kolaymı yaaa, saf olma lütfen 18-20 yaş olsan hadi cahilsin dicem.. bey efendi hem yanlışlıkla!! bekaretini bozsun ki bu senin sorumluluğunda sen dur dersen tecavüze girer belli ki böyle bir durumda yok, hemde seni hamile bıraksın bu işler çocuk oyuncağı değil, git kapısına dayan karnındaki bebeğin hakkını ara, ailesinin öyyyle ellerinin kiriymiş gibi davranmasına izin verme, bastırt nikahı git doğumunu yap sonra şutla sorumsuzu.. ipe ipe size nafakanızı vermek zorunda ömür boyu..

Bugün ailem kesjnlikle bitir aranızdaki dialogu dedi diyemedim hamileyim diye bu çocuğu nasıl saklayacagim dogur demesi sizin için kolay mesele yas değil kaç yasinda olursan ol onların minik kizisin . Cahillik değil sadece guvendim 8 ayda dokunmayan adam fırsatını yakalayınca yaptı. Gerekceside belki ailesi kabul eder

sırf size msj yazmak için üye oldum. Öncelikle bişeye değinmek istiyorum hani yukarda bi arkadaş

Son düzenleme:
Aslinda sen aldirmaya karar vermissin burdan bi kac kisi aldir der belki biraz vicdanimi rahatlatirim diye dusunuyorsun hicbirsey demicem naparsan yap koca kadin iradesi disinda sevgilisi tecavuz ediyor hamile kaliyor olay cikaracagina polise gidip sikayet edecegine neyse bisey demicem iradem.disi deme bali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…