Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Eşine karşı böyle değil misin !?? İnsan dayanamaz ya :)

Sebeplerin neler ,ayrıca o da senin beklentilerini karsilayamiyo.burda bir karşılık var ,durduk yere değildir diye tahmin ediyorum .

Tabi ki durduk yere bu hale gelmedim. Onun epey katkısı oldu sağolsun :) ancak düzeltme kısmındaki çabada ben yokuşa sürdüm.

Valla bayağı dayandım. İki karakterli oldum hatta. Eşime farklı diğerlerine farklı :)

Oh yarasın valla. Çok mutlu oldum benim dışımda başkalarına da katkısı olmasına. Daim olsun konforunuz :)

İşin kötüsü şu an nasıl davranacağını pek bilmiyorum. Samimiyetsiz, zoraki girişimler de olsun istemiyorum. Ben en iyisi sadece içimden geleni emgellemeyeyim ve laf sokmayayım yeterli ilk etapta :)

Çok teşekkür ederim iyi düşünceleriniz ve temenniniz için :) kolay olmayacak bir anda değişmek ama elimden geleni yapacağım bu konuda.

Yaptım güncellemeyi az önce :) çeyrek çeyrek olalı böyle zulüm görmedi zaten :)

Gerçekten mi :) çok da güzel bir şeye vesile olmuşum o halde hoş geldiniz :)

İnşallah sizin vardığınız noktaya varır ve en önemlisi artık mutlu bir insan olurum.

Çocuk olayı farklı üredik, gen aktarımı yaptık sonuçta bir amacı var eylemin ahsjsjs.

Peki sen neden düzeltme kısmında yoksun ? evliliğinin kurtulmayacagini mi düşünüyorsun yada yorgunluk mu

Ben bu gelişmeyi kaçırmışım yahu :)
Çok büyük adımlar atmışsın .
Hele sonunun ayıplı bitmesine hem sevindim hem şaşırdım :) eminim bundan sonra daha emin ilerleyeceksin.herşey çok daha iyi olacak .

Kk güzel bir yer ,evlilik de :) ikisini de terketme ..bu arada senin çeyrek oldu beşi bi yerde :) adam sevincinden zam yapar şimdi hediyeye :)))

İşte sorun da tam olarak buydu. Konu içeriği de buydu. Çeyrekten girdim ama sonradan açıldım :) şimdi düzeltme kısmında olmaya çabalıyorum :)
Herseyin güzel olacağına inan .cabalamiyorum demişsin fakat buna kendini inandirdigin için bize de öyle aktardin .bir kere büyük cabalamissin bosanmamakla. Şimdi de kuvvetli adımlarla ..

Sizin katkınız ve desteğiniz asla inkar edilemez :))

Uyanınca "ben çocuğu tutayım sen yapmak istediğin bir şey varsa yap" dedi zaten. Vay be diyerek afalladım valla.
Maşallah.
Her gününüz daha da iyiye gitsin inşallah :)

Netin varsa evde 20 dakika-yarim saat spor-egzersiz yapsan onun bile nefes almaya faydasi oluyor. Oglun evde olursa eslik eder, komik ve eğlenceli dakikalar cikar ortaya:) enerjisini de atar hareketler yaparak kendince. Tabii dedigin gibi disari da çıksınlar babayla. Sen de istedigini yap, sinemaya, arkadasina git, kafa dagit. Idrakyollariiltihabi

Ağladım yaaaaa

İşin kötüsü şu an nasıl davranacağını pek bilmiyorum. Samimiyetsiz, zoraki girişimler de olsun istemiyorum. Ben en iyisi sadece içimden geleni emgellemeyeyim ve laf sokmayayım yeterli ilk etapta :)

Benimki beni sarki tonlarindan cozer.
Renkli civil civil sarkilar soyluyorsam mutluyumdur, uzun havaya turkuye bagliyosam dertliyimdir ahahaha ))

Mutluysam kizlarima kizacaksam bile bir sarkiyla kizarim.

Sizin ananizi satayimmm
Kim alip naaapsin
O zaman babanizi satayimmm
Diririm
Eyyy x ne diyorsun haaa

Diye kendimce eglenirim.
Modu yukseliyor insanin.
Cunku etrafindakiler bazen kölen bile olsa sen ic huzurunu saglamadiginda kimseyi gozun gormuyor.

Sonra sonra aciliyor insan.

Baktim kizlarima bakmiyor mu
Bana bak suprizli bir sey yapicam derim
Dans edecek gibi gorunup takla atarim hahaha :))))
cocuklara bakmazsan yorulurum, yorulursam libidom olur sana lib, o da kurtarmaz bizi cicim derim :))
Tovbest.

Sen zaten yaratici bir insansin.
Her turlu kotarirsin.
Kendini yeni evli gibi hisset, yeter.

Baş ucu konumun mutlu sonu=) en son neye bu kadar bağlı kaldım bilmem uyumadan önce son baktığım,gözümü açar açmaz kaldığım yerden okuduğum kitap oldu valla=) çok çok sevindim ya=) herşey daha güzel olacak inanıyorum ki:) yorum yapmasamda konuya herr yorumu tek tek tek okudum,güldüm duygulandım şaşırdım valla kadınlar klübüne çok iyi geldi bu konu=) İnşallah hep güzel şeylerle karşılaşırsiniz ve güzel şeyler yaşarsınız=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…