Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Idrakyollariiltihabi sabah kalkar kalkmaz akşam kaldığım sayfadan itibaren tüm yorumları okudum. Baştan sona pembe dizi tadında takip ettiğim tek konu bdv'de...
Sizin adınıza nasıl mutlu olduğumu anlatamam. İşleri yoluna koymanıza çok çok sevindim.
25 yılı bitirdiğimiz evlilik hayatımda anladığım şu ki; evliliği ayakta tutan şey sizin tabirinizle; 'ayıplı işleri' sık ve isteyerek yapmak.
Ardından birlikte sohbet edip gülebilmek.
Üçüncü sırada mutfakta, birlikte yemek pişirmek var.
Eskilerin tabiriyle ocağın tütmesi eve farklı bir enerji katıyor. Deneyin farkı göreceksiniz.
Sizdeki olumlu değişim evliliğinizi olduğu kadar çoçuğunuzu da pozitif etkileyecek, dediğiniz gibi çocuklar ebeveynleri arasındaki gerginliği çok rahat hissediyorlar.
Siz akıllı,güçlü ve esprili bir kadınsınız;
bu sorunun da altından kalkacaksınız,
az çok insan tanıdıysam bundan eminim.
Her şey gönlünüzce olsun, mutluluğunuz daim olsun.

İdrakçım konuya güncelleme mi yapsan uygun olduğunda? Hala "hahahah gelinlik de giyeyim de hahahah beşi bi yerde hahahah eşşeğin tövbest" diye cevaplar geliyo. Arkadaşlar çeyrek öldü, çeyrek çeyrek olalı hiç bu kadar yok sayılmamıştı, çeyrek yok.
Ankara'da yaşıyo olsan keşke idrak ya arkadaş olsak, enerji veriyo bana yazdıkların valla. Kim ne derse desin mevzunun hediye, sürpriz olmadığını anladık biz. En yakın zamanda almak istediğin nefesi alabilmeni umuyorum. Sayfa 41deyim bu arada, çeyrek mesajlarına dayanamayıp yazdım. Umarım çok bişey kaçırmamışımdır Kazen'in konumuza katılması dışında:)

Evet kesinlikle. Her sabah evden çıkmadan eşime sarılıp 8-10 sn öyle beklerim bana psikolojik olarak çok iyi geliyor, güven veriyor.

Dün gece oğlumu uyutmaya çalışırken gözlerimden yaşlar aka aka okudum gelişmeleri :) oğlum da hissetti heralde 1 buçuk saat boyunca uyumadı ama canı sağolsun :) biraz anne Kucağı istedi canı demekki deyip öpüp koklayıp uyutmaya çalıştım..eşim de gece evde değildi,nöbetteydi..sabah bi gelsin ilk is bu olayı anlatıcam diye heycanliydim..az önce anlatabildim daha :)) yaa aynî benim ilk hallerim gibi bi kadın var biliyomusun diyerek anlattım :) bizim ailenin yanında eşim bana elma soyup verse ben de yesem annem ayıplar ne bu samimiyet diye ama eşim hiic takmaz,baba sen de anneme ver hadi diye de dalgasini geçer..ben de ona hiç direnmedim,25 yıl boyunca ordugum koca duvarlar setler ayıp olurlar eşimle resmen 1 yılda yıkıldı gitti :) iyiki de yıkılmış,sarılmak sevdiğini söylemek kadar insanı rahatlatan hiç bişey yok :) konu sahibini kendime çook benzettim inşallah benim geldiğim noktaya siz de gelirsiniz ve cook cook mutlu olursunuz :) bu arada kk ya üyelik açma sebebimsiniz

Çok sevindim. Böyle anlayışlı ve yapıcı olmanızı diliyorum, her ikinizin de. Üslubunuzdan sizin zor olduğunuz anlaşılıyor. Dolayısıyla sorumluluk da sizde. Eminin eşinizin hayatına büyük renk katıyor zorluğunuz fakat aynı zamanda yoruyor da. Ölçüyü tutturursanız hayatınız hiçbir zaman sıkıcı olmayacaktır.

Ben niye ağladım be bu mesajı okurken üstüme iyilik sağlık

Ayy cok heycanliiii :)) adam cocuğu uyutayim demis ya hey gidi zalım hayat sen nelere kadirsin kucagina oturmak ayıp mi kiz aa aa ilahi cocuk var ortada o da ayıp mi yani :) ay cok sevindim idrak. Artik cocuktan bir nefes al ve biraz da ikinize odaklan.

Valla son olarak şunu söyleyeceğim ki bu foruma üye oldum olalı gördüğüm en güzel, en faydalı konu bu oldu. İdrak tüm eleştirilere çok güzel cevaplar verdi, eleştirenler (bazıları hariç) çok güzel eleştirdi. Herşeyden habersiz enişte bey mutlu, idrak mutlu, bebe mutlu ama haylaz:) konuyu takip eden bizler mutlu. Hepinize teşekkür ederim valla çok tatlısınız

Nasıl mutlu oldum anlatamam canım InşAllah hiç bozulmaz......

seni seviyorum diyemezsen adama galpli sucuklu tost yap idraaakkkk tomatesten ugur bocukleri falan

saka bi yana cok sevindim hep mutlu olun insallah

bu ilk adimdan sonra adam kosarsa kacma, yerinde sabit de bekleme. kosmasan da adim atmaya devam et

adamin icinde teletabiler varmis poncik poncik sevmek sevilmek istiyomus ya kiyamam

bebiskoyu da acaba jimnastik futbol vs gibi bi spora mi yonlendirsen, kudursun dursun yapmak icin
temiz bi havuz olursa yuzsun mesela, belediyelerin de yuzme havuzu oluyo cok uygun

ama tabiki babasi götürüp getirsin spora

Ben de belirttiğiniz duruma sevindim. Sadece bana değil, kalaslık konusunda ihtisas yapmış tüm hatunlara faydalı bir konu oldu :) inşallah daim olur hepimiz için.

Oh bee.
Aynen devam kucağa oturmaya :))))
Kahvaltı masasında da kucağa oturup dün gece yaptıklarınızı tekrarlayın işte :))

Allah mesut etsin.

Sizin katkınız ve desteğiniz asla inkar edilemez :))

Uyanınca "ben çocuğu tutayım sen yapmak istediğin bir şey varsa yap" dedi zaten. Vay be diyerek afalladım valla.

Estağfurullah uzun yazı okuma ile ilgili sıkıntım yok, aksine zaman ayırıp yazmanız beni mutlu ediyor :)

İnşallah bugünden itibaren başladım her şeyi üstlenmemeye. Bugün halası oğlumu gezmeye götürdü. En az üç saat bana ait ve aşırı mutlu oldum :)

Böyle bakınca evet tam manası ile kalas değilmişim demek ki :) içimden geliyor ama durduruyormuşum. Normalde eşimle yakınlaşamıyor oluşumu sevginin bitmesine bağlıyordum. Lakin dün fark ettim ki biten bir şey yok :)

Böyle bakınca evet tam manası ile kalas değilmişim demek ki :) içimden geliyor ama durduruyormuşum. Normalde eşimle yakınlaşamıyor oluşumu sevginin bitmesine bağlıyordum. Lakin dün fark ettim ki biten bir şey yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…