Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Ahahaha.
Bende kullanamazdım. Yapay gelirdi, gülerdim.
Kaç defa eşeğe cilve yap demişler çifte atmış durumu yaşadık :)
Biraz birbirimize vakit ayırmak beni açtı sanırım. Biraz da eşimin tutumu.
Sonra baktım öyle kötü bir şey değil.
Utanılacak bir şey değil, gurur meselesi haline gelecek bir şey hiç degil, kendimi iyi hissettikçe içimden gelmeye başladı :)

Bendeki en büyük tabu sevdikçe, sevdiğimi belli Ettikçe bunun kullanılması ve kırılmamdı.
Cepte olursam değersiz olurum gibi düşünürdüm.
Değilmiş.
Ben seveyim, sevdikçe daha çok seveyim hatta, olur da yanılıyorsam bu benim enayiliğim/salaklığım degil karşımdaki insanın yanlışı olsun :)
Böylece kendimden çıkardım bu meseleyi. Yarın öbür gün kırılsam da, hayal kırıklığım olsa da, hatta kaybetsem de; ben sevdim, napim :)
64 sayfaki en ders niteliğinde içerik bu dur!

“Bendeki en büyük tabu sevdikçe, sevdiğimi belli Ettikçe bunun kullanılması ve kırılmamdı.
Değilmiş.
Ben seveyim, sevdikçe daha çok seveyim hatta, olur da yanılıyorsam bu benim enayiliğim/salaklığım degil karşımdaki insanın yanlışı olsun :)”
imza: 3nity 3nity

şirinler baskılı pijamam var şu an amanınnn ne ormantikkkkk

Aman kırmızı don diye zorlamayın zaten. Şirinler iyidir :KK70:
Romantik diye takılıp kalmayın.
Sınırlarınızı esnetmeye çalışın. Özlediyseniz siz sokulun.
Ne bileyim kamuya açmıyorsunuz isteklerinizi, duygularınızı.
Aynı yataga girdiğiniz, aynı yastığa baş koyduğunuz adam :)

çocuktan sonra ben de odunlaşmışım yahu bu konuda farkına vardım iyi mi .Benim bir şikayetim yok ama adam için aynısını söyleyemem
Bizde tam tersi, adamların şikayeti var bizde sorun yok, onlar kusurlu diyorduk.
Hazır eşiniz bu durumdan rahatsızken, değişime el ver ceycey.

Aman kırmızı don diye zorlamayın zaten. Şirinler iyidir :KK70:
Romantik diye takılıp kalmayın.
Sınırlarınızı esnetmeye çalışın. Özlediyseniz siz sokulun.
Ne bileyim kamuya açmıyorsunuz isteklerinizi, duygularınızı.
Aynı yataga girdiğiniz, aynı yastığa baş koyduğunuz adam :)
hocam prof um komutanım valla yarın deneyeceğim desem de söz vermiyim gene de.iyi geceler

gece uyuyakalmisim sabah bi boslukta gozumu acar acmaz baktim. :)

cok sevindim gelismelere:KK49:
artik siz cok bisey yapmasaniz bile kendinizi anlatmis oldunuz, buyuk bi adim atmis oldunuz. esiniz de yillardir bu anı bekliyormus, hala cok sevildiginizi gormus oldunuz, ki bu bi kadina iyi gelecek seylerin basinda geliyor malum:KK76:

bu arada konuyu okuyan herkesin kendini bi silkeleyip sorgulamasina sebep oldugunuz icin tesekkurler.ozellikle cocugu babaya birakma herseyi ustlenmeme konusunda ben de buyuk adimlar atmaya karar verdim evden uzaga :KK73:

o zaman hepimizin gozu aydin:dondurma:

B Began @ALEYNAMMM bendeuyeolcam bendeuyeolcam @Dns90 @Milana22 nameaver nameaver 3nity 3nity

Ve etiketlemeyi unuttuğum diğerleri :) hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Üşenmeden, en samimi halinizle bana ayna olduğunuz için gerçekten teşekkür ederim. Gelelim sonuca :)

Söylediğim gibi çayı demledim ve eşimin yanına gittim. İlk etapta tensel Temas kurmak istemedim. Zira kafam doluyken, zihnim tatmin olmadan fiziksel reaksiyon çok daha zor olurdu benim için. Samimiyetsiz bir hal alsın istemedim durum.

Yanına gidince eşim "çiçeği suladın mı bak bir sürü para verdim solmasın" dedi ve güldü. Kenafir gözlerimi bereltince "tamam şaka yaptım bereltme gözlerini zaten büyük" dedi. En yumuşak ses tonumu ayarlayıp "bak benim için hediyenin bir önemi yoktu. Alsan hoş olurdu ama bu konuda becerikli olmayabilirsin bunu anlarım. Ancak iki gün öncesinden 'hayatım ben bu konularda Biraz beceriksizim. Sen ne yapmayı istersin, birlikte karar verelim' deseydin, yemeğe çıkmaya on dakika kala sığır gibi 'ee napah' demeseydin, ben kendimi bu kadar Değersiz hissetmezdim" dedim. "haklısın bu konuda. Ama beni öyle bir hale getirdin ki artık herhangi bir adım atmayı enayilik olarak görüyorum" dedi.

Ama ile başlayan birkaç cümle daha olunca, konuşmanın gidişatının yine sidik yarışına bağlanacağını fark edip, sustum. Biraz sakinleşip "bak yıllardır bunu yapıyoruz zaten. Hiçbir şey düzelmiyor. Ben o böyle yapmasaydı ben böyle olmazdım diyorum, sen o adım atsın ben artık atmam diyorsun. Ben saçma sapan bir gururla aramıza mesafe koyuyorum. Sen de buna destek oluyorsun. Ben en son ne zaman elini tuttum unuttum. Sana en son ne zaman sarıldım unuttum. En son ne zaman karşılıklı kahkaha attık unuttum. Cinsel sorunlarımızın kaynağı da bu. Dokunmadığın, unuttuğun bir teni arzulamıyorsun haliyle" dedim. "ben seni de bizi de çok özledim. Ne olur artık bitsin bu savaşma hali. Ben çok yoruldum" dedim.

Sarıldık. Yıllar sonra öylece sarılıp kaldık dakikalarca. Onu çok sevdiğimi söyledim. O da bana söyledi. Sonra oğlum sandalyeyi devirdi shsjsjje.

Sonra gidip kanepede oturdu. Şoka girdiyse demek. Hipnoz olmuş gibi öylece oturdu. Ve ben evliliğim boyunca hiç yapmadığım ayıp bir şey yaptım :) gittim kucağına oturdum. O an yüzünde oluşan ifadeyi zannediyorum bir ömür unutmam. Sonra "sen şey yap oğlanı uyut istersen. Ya da ben uyutayım. Uyusun işte. Uyur mu ki" dedi. Uyuttum tam bir buçuk saatte. Dün geceden 4 saat uykuyla duruyordu eşim. Ben kesin uyumuştur diye mutfağa giderken karanlıkta parlayan gözlerini görüp bir kez daha şaşırdım. Beklemiş, normalde uykusu pek kıymetliydi.

Sonrası ayıp şeyler işte. Zaten kendimi bu sitede artık çıplak gibi hissediyorum. Nasıl oldu da bu kadar kendimi açabildim, anlatabildim şaşırıyorum. Bari bel altı muhabbete girip iyice suyunu çıkarmayayım da utanma payı kalsın :)

Sonrası ne olur bilmiyorum ama şu an kuş gibi hafiflemiş hissediyorum hanımlar. Uyumadan önce "lütfen bu halin yarın son bulmasın. Bu sefer bir günlük olmasın değişimin" dedi. Ben de "ben dengesizim biliyorsun. Yine Nemrut olsam da değişmek için çabaladığımı bil yeter. Bir de seni çok sevdiğimi" dedim. Öptüm ve aranıza geldim :)

Ben gerçekten nasıl teşekkür etsem bilmiyorum size. İnşallah, eşimin dediği gibi yarın eski halime dönmem. Böyle pambık gibi kalırım.

Ayy coook iyi gelisme...!! :)) Cok sevindim.
Tebrik ederim attiginiz adimdan ötürü. Kelimeleri toparlayamiyorum, cok sevindim. Esiniz cabanizi gördükçe boş durmayacaktir, o da bir seyleri degistirmek icin gayret edecektir, daha mutlu olacaktir.
Cocugunuzla ilgili olarak da;
Sizinkinin biraz alt modelinin cinsiyeti kız olani bende mevcut. O yuzden anlayabiliyorum, hatta benzerlik sebebiyle cocukla ilgili eski konunuza yazayim demistim ama katkim olmaz diye vazgecmistim. Eziyet eder, durmaz, susturamazlar, iyi bakmazlar diye babasina, anneannesine birakmazdim. Yasanan dertler boyumu aşıp bunalimdan yasayamaz hale gelince, kisa zamanli da olsa nefes almak icin birakmayi denedim, baba da cocuk da alışıyor zamanla. Mesela yakindaki bi markete gidip bi seyler alip gelmek gibi, evin etrafini turlamak gibi kisa zamanli denemeler yapabilirsiniz, ha yakinda kafe varsa bi kahve icimi bile olabilir.
Önemli olan evdeki gergin ortamin yok olup cocugun da kendini iyi hissetmesi. Kendiniz de kisa zamanda oglunuzdaki degisimi, iyiligi fark edersiniz.
Forumda pek iletisim kurup yazmam; genelde ya oyun oynar ya gidip "sevgili günlük" başlığına karalama yaparim. Hele bdv'ye hic yazmam kolay kolay (meslegim bdv dinlemek olunca cok bunaldigimdan:)) ama geyik olsun diye bazi basliklari okuyup sizinkini görünce yazmadan duramadim, cocuklarimiz benzer çünkü:) Sizin davranisiniz degisince cocuk da rahatliyor, bizde de öyle oldu, şükür.
Uzun yazdim, siktiysam hakkinizi helal edin.
Anlatiminizdan dolayi sizi cook bi sevdim:)
Mutlulugunuz daim olsun

Yap yap ben uyuyamam zaten bu gece okurum mutlaka :) benim gibi bir kalasa bunu yaptırdınız ya, gerçekten kk ödül vermeli sizlere :)
Günaydınnn

Kalas değilmişsin ki sen aslında
Kalas olsan biz burda binlerce sayfa yazsaydık bile şu yaptıklarını yapmazdın emin ol

İçinde ki nemrut hanımı da bi süre izine çıkar bi zahmet
Kocanı öp sev
İnan sen bile bu değişime çok şaşırıp "bu kadar zaman boşuna kasmışım" diyeceksin.:KK15:

Ahahaha.
Bende kullanamazdım. Yapay gelirdi, gülerdim.
Kaç defa eşeğe cilve yap demişler çifte atmış durumu yaşadık :)
Biraz birbirimize vakit ayırmak beni açtı sanırım. Biraz da eşimin tutumu.
Sonra baktım öyle kötü bir şey değil.
Utanılacak bir şey değil, gurur meselesi haline gelecek bir şey hiç degil, kendimi iyi hissettikçe içimden gelmeye başladı :)

Bendeki en büyük tabu sevdikçe, sevdiğimi belli Ettikçe bunun kullanılması ve kırılmamdı.
Değilmiş.
Ben seveyim, sevdikçe daha çok seveyim hatta, olur da yanılıyorsam bu benim enayiliğim/salaklığım degil karşımdaki insanın yanlışı olsun :)
Böylece kendimden çıkardım bu meseleyi. Yarın öbür gün kırılsam da, hayal kırıklığım olsa da, hatta kaybetsem de; ben sevdim, napim :)
.

Gece uyuyakalıp sabah okuyanlardanım ben de Idrakyollariiltihabi Idrakyollariiltihabi helal olsun, bu attığın cilveli kadınlar için küçük ama odun kadınlar için çok büyük bir adım! :süslü:

Devamının geleceğine inanıyorum, sana yardımcı olmak için sayfalarca yazan kadınların fikri ve zikirleriyle daha iyi yerler seni bekliyor:KK53:

images (28).jpeg

hadi dağılın :KK53:

Ben o konuda eşime hak veriyorum. Zira eşime karşı böyle değilim. Beklentisi olabilir o yüzden. Ona karşı her daim mesafeli ve asık suratlı bir kadınım. Sebeplerim elbette var ama yeterli mi bilmiyorum.
Eşine karşı böyle değil misin !?? İnsan dayanamaz ya :)

Sebeplerin neler ,ayrıca o da senin beklentilerini karsilayamiyo.burda bir karşılık var ,durduk yere değildir diye tahmin ediyorum .

Tatlıya bağlanıp sonraa ayıplı sonla bitmesine çok sevindim baştan beri takipteyim konunun bana da katkısı oldu :)
Kızım gece sürekli memede sabah da 6-7 arası uyanıyor bende en fazla 5-6 saat uyuyorum oda 16263 kere kalkarak.Sanırım nasıl sinirli aksi olduğumu anlatmama gerek yok. Eşime sen bak bu sabah ben biraz uyuyım dedim ıh mıh diyerek kabul etti. Sonuç 10 a kadar mis gibi uyku çektim 9 aydır ilk defa pammuk gibi oldum :)
Onlarda parka inmişler, yemeğini yedirmiş, şimdi ikisi uyuyor bende kahvaltı hazırlıyorum şöyle kral sofrası hazırlıyım beyime:KK69:

B Began @ALEYNAMMM bendeuyeolcam bendeuyeolcam @Dns90 @Milana22 nameaver nameaver 3nity 3nity

Ve etiketlemeyi unuttuğum diğerleri :) hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Üşenmeden, en samimi halinizle bana ayna olduğunuz için gerçekten teşekkür ederim. Gelelim sonuca :)

Söylediğim gibi çayı demledim ve eşimin yanına gittim. İlk etapta tensel Temas kurmak istemedim. Zira kafam doluyken, zihnim tatmin olmadan fiziksel reaksiyon çok daha zor olurdu benim için. Samimiyetsiz bir hal alsın istemedim durum.

Yanına gidince eşim "çiçeği suladın mı bak bir sürü para verdim solmasın" dedi ve güldü. Kenafir gözlerimi bereltince "tamam şaka yaptım bereltme gözlerini zaten büyük" dedi. En yumuşak ses tonumu ayarlayıp "bak benim için hediyenin bir önemi yoktu. Alsan hoş olurdu ama bu konuda becerikli olmayabilirsin bunu anlarım. Ancak iki gün öncesinden 'hayatım ben bu konularda Biraz beceriksizim. Sen ne yapmayı istersin, birlikte karar verelim' deseydin, yemeğe çıkmaya on dakika kala sığır gibi 'ee napah' demeseydin, ben kendimi bu kadar Değersiz hissetmezdim" dedim. "haklısın bu konuda. Ama beni öyle bir hale getirdin ki artık herhangi bir adım atmayı enayilik olarak görüyorum" dedi.

Ama ile başlayan birkaç cümle daha olunca, konuşmanın gidişatının yine sidik yarışına bağlanacağını fark edip, sustum. Biraz sakinleşip "bak yıllardır bunu yapıyoruz zaten. Hiçbir şey düzelmiyor. Ben o böyle yapmasaydı ben böyle olmazdım diyorum, sen o adım atsın ben artık atmam diyorsun. Ben saçma sapan bir gururla aramıza mesafe koyuyorum. Sen de buna destek oluyorsun. Ben en son ne zaman elini tuttum unuttum. Sana en son ne zaman sarıldım unuttum. En son ne zaman karşılıklı kahkaha attık unuttum. Cinsel sorunlarımızın kaynağı da bu. Dokunmadığın, unuttuğun bir teni arzulamıyorsun haliyle" dedim. "ben seni de bizi de çok özledim. Ne olur artık bitsin bu savaşma hali. Ben çok yoruldum" dedim.

Sarıldık. Yıllar sonra öylece sarılıp kaldık dakikalarca. Onu çok sevdiğimi söyledim. O da bana söyledi. Sonra oğlum sandalyeyi devirdi shsjsjje.

Sonra gidip kanepede oturdu. Şoka girdiyse demek. Hipnoz olmuş gibi öylece oturdu. Ve ben evliliğim boyunca hiç yapmadığım ayıp bir şey yaptım :) gittim kucağına oturdum. O an yüzünde oluşan ifadeyi zannediyorum bir ömür unutmam. Sonra "sen şey yap oğlanı uyut istersen. Ya da ben uyutayım. Uyusun işte. Uyur mu ki" dedi. Uyuttum tam bir buçuk saatte. Dün geceden 4 saat uykuyla duruyordu eşim. Ben kesin uyumuştur diye mutfağa giderken karanlıkta parlayan gözlerini görüp bir kez daha şaşırdım. Beklemiş, normalde uykusu pek kıymetliydi.

Sonrası ayıp şeyler işte. Zaten kendimi bu sitede artık çıplak gibi hissediyorum. Nasıl oldu da bu kadar kendimi açabildim, anlatabildim şaşırıyorum. Bari bel altı muhabbete girip iyice suyunu çıkarmayayım da utanma payı kalsın :)

Sonrası ne olur bilmiyorum ama şu an kuş gibi hafiflemiş hissediyorum hanımlar. Uyumadan önce "lütfen bu halin yarın son bulmasın. Bu sefer bir günlük olmasın değişimin" dedi. Ben de "ben dengesizim biliyorsun. Yine Nemrut olsam da değişmek için çabaladığımı bil yeter. Bir de seni çok sevdiğimi" dedim. Öptüm ve aranıza geldim :)

Ben gerçekten nasıl teşekkür etsem bilmiyorum size. İnşallah, eşimin dediği gibi yarın eski halime dönmem. Böyle pambık gibi kalırım.

Muthis yaa muthis muthis.
Cok duygulandim, cokca da mutlu oldum.
Herkesi begendim, optum begen butonuyla.
İnsan bir fikir fikir oluyor valla.

Öpüyorum seni çooooook,
Allah aranizdaki muhabbeti artirsin,
Cocugunuza da saglik sihhat nasip etsin, Mutlulugunuz daim olsun inşaallah

Eşim de bayılır, sevilsin mıncıklansın, saçlarıula oynansın.
Çocuklar doğana kadar her gece saçlarıyla oynatarak kendini uyuttururdu bana, şarkı falan söyletirdi Ajdar’a rakip sesimle
Ben de gözüme kestirip ama ikna edemediğim sivilcelerini sıkardım:KK53:
Bizim evlilikte sanırım öküz olan benim, konunuzla daha iyi anladım bunu.
Adam ben gibi öküzle yaşayınca, bana benzedi herhalde.

Sayenizde hepimiz sevgi pıtırcığı olduk, şuan tekrar gidip sivilce romantizmi yaşamak istiyorum:KK70:

Siz de cok sekersiniz yav (kalp)

Ben de çok zaman sonra söyledim o cümleyi. Mesajla o da yüzüne dimdik değil :) tamam söz sevgimi gösterirken böyle saçma düşünceleri kovacağık zihnimden. Gurursuzluk değil, basitlik değil, güçsüzlük değil. Yapabilirim bence :)

senin en yakının o
söylediğinde karşılığında alacaklarından memnun olacaksın :KK66:
sevmek zayıflık belirtisi değil
ifade etmek hiç değil.
çok mutlu oldum senin adına bu arada :)

X