Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Yaaa cok tatlisin :))

Ee bu resmen benim, içimde nefreti bitmeyen küçük bi şeytan var sanki asık surat baya baya dom dom kurşunu misal laf sokmalar iyilik yaramıyo sözü cuk bana aşamıyorum üstelik geçmiş yıllarda böyle değildim herkes ne kadar güler yüzlü pozitifsin der amma velakin evde tam bir çakinin geliniyim burdan feyz alıp değişim sürecine ben de katılabilsem keşke ammaaan kimse için değişmeye de değmiyo gerçi bilemedim şu an

Kendinizi mutlu etmek için değişin.

Bu profilin dışına çıkmaktan mutlu olur muyum onu da bilmiyorum bana gitmez sanki
Önceden daha pozitif ve mutluymuşsunuz.
Öyle yazdığınız için o yorumu yaptım.
Halinizden memnunsanız söyleyecek söz yok.

Son düzenleme:
O kadar tatli yazmissiniz ki...cokk ama cok seker bi insan oldugunuz huysuz ve tatli kadin oldugunuz ve esinizin sizi deliler gibi sevdiginden eminim :) hem duygulandim hem guldum yazdiklariniza.
Cok sekersiniz :))

Sanada el atalım

Önceden daha pozitif ve mutluymuşsunuz.
Öyle yazdığınız için o yorumu yaptım.
Halinizden memnunsanız söyleyecek söz yok.
Zamane sorunları galiba o kadar kötülük var ki hep kötüye yorma durumuna geldim çevre bir kenarda dursun ama eşle iletişim bu psikolojide çok zor konu sahibini anlayabiliyorum nadir de olsa 90 a çakmalık lafları içimden söylüyorum ama bana patlıyo öyle de

Kendinizi mutlu etmek için değişin.

Sanırım 3 senenin sonunda başardım ben bunu iyi ki başarabilmişim evliliğim ipten döndü resmen kızım da bende eşim de çok daha mutluyuz bence herkes birilerini şikayet etmeden aynayı kendine tutabilmeli biraz

Idrakyollariiltihabi senin eşinin ve oğlunun adına çok sevindim siz mutlu olursanız oğlunuz daha mutlu olur tecrübe etmiş biri olarak söylüyorm

Taktikleri alayım nasıl oldu o işler belli ki burdan faydalanacak çok kk üyesi var okuyup aydınlanalım cümleten

Konunuzu takip ediyordum, önceki konularınızı da biliyorum ve gerçekten ben bile rahatladım, çok güzel olmuş, çok sevindim :) Daim olsun inşallah

Son düzenleme:
Herkesi boşverin.
Düşünün sizi ne mutlu eder?
Onu keşfedin ve odaklanın.

Maşallah.
Mutluluğunuz daim olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…