Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

64 sayfaki en ders niteliğinde içerik bu dur!

“Bendeki en büyük tabu sevdikçe, sevdiğimi belli Ettikçe bunun kullanılması ve kırılmamdı.
Cepte olursam değersiz olurum gibi düşünürdüm.
Değilmiş.
Ben seveyim, sevdikçe daha çok seveyim hatta, olur da yanılıyorsam bu benim enayiliğim/salaklığım degil karşımdaki insanın yanlışı olsun :)”
imza: 3nity

şirinler baskılı pijamam var şu an amanınnn ne ormantikkkkk

Aman kırmızı don diye zorlamayın zaten. Şirinler iyidir
Romantik diye takılıp kalmayın.
Sınırlarınızı esnetmeye çalışın. Özlediyseniz siz sokulun.
Ne bileyim kamuya açmıyorsunuz isteklerinizi, duygularınızı.
Aynı yataga girdiğiniz, aynı yastığa baş koyduğunuz adam :)

çocuktan sonra ben de odunlaşmışım yahu bu konuda farkına vardım iyi mi .Benim bir şikayetim yok ama adam için aynısını söyleyemem
Bizde tam tersi, adamların şikayeti var bizde sorun yok, onlar kusurlu diyorduk.
Hazır eşiniz bu durumdan rahatsızken, değişime el ver ceycey.

hocam prof um komutanım valla yarın deneyeceğim desem de söz vermiyim gene de.iyi geceler

gece uyuyakalmisim sabah bi boslukta gozumu acar acmaz baktim. :)

cok sevindim gelismelere
artik siz cok bisey yapmasaniz bile kendinizi anlatmis oldunuz, buyuk bi adim atmis oldunuz. esiniz de yillardir bu anı bekliyormus, hala cok sevildiginizi gormus oldunuz, ki bu bi kadina iyi gelecek seylerin basinda geliyor malum

bu arada konuyu okuyan herkesin kendini bi silkeleyip sorgulamasina sebep oldugunuz icin tesekkurler.ozellikle cocugu babaya birakma herseyi ustlenmeme konusunda ben de buyuk adimlar atmaya karar verdim evden uzaga

o zaman hepimizin gozu aydin

Ayy coook iyi gelisme...!! :)) Cok sevindim.
Tebrik ederim attiginiz adimdan ötürü. Kelimeleri toparlayamiyorum, cok sevindim. Esiniz cabanizi gördükçe boş durmayacaktir, o da bir seyleri degistirmek icin gayret edecektir, daha mutlu olacaktir.
Cocugunuzla ilgili olarak da;
Sizinkinin biraz alt modelinin cinsiyeti kız olani bende mevcut. O yuzden anlayabiliyorum, hatta benzerlik sebebiyle cocukla ilgili eski konunuza yazayim demistim ama katkim olmaz diye vazgecmistim. Eziyet eder, durmaz, susturamazlar, iyi bakmazlar diye babasina, anneannesine birakmazdim. Yasanan dertler boyumu aşıp bunalimdan yasayamaz hale gelince, kisa zamanli da olsa nefes almak icin birakmayi denedim, baba da cocuk da alışıyor zamanla. Mesela yakindaki bi markete gidip bi seyler alip gelmek gibi, evin etrafini turlamak gibi kisa zamanli denemeler yapabilirsiniz, ha yakinda kafe varsa bi kahve icimi bile olabilir.
Önemli olan evdeki gergin ortamin yok olup cocugun da kendini iyi hissetmesi. Kendiniz de kisa zamanda oglunuzdaki degisimi, iyiligi fark edersiniz.
Forumda pek iletisim kurup yazmam; genelde ya oyun oynar ya gidip "sevgili günlük" başlığına karalama yaparim. Hele bdv'ye hic yazmam kolay kolay (meslegim bdv dinlemek olunca cok bunaldigimdan:)) ama geyik olsun diye bazi basliklari okuyup sizinkini görünce yazmadan duramadim, cocuklarimiz benzer çünkü:) Sizin davranisiniz degisince cocuk da rahatliyor, bizde de öyle oldu, şükür.
Uzun yazdim, siktiysam hakkinizi helal edin.
Anlatiminizdan dolayi sizi cook bi sevdim:)
Mutlulugunuz daim olsun

Yap yap ben uyuyamam zaten bu gece okurum mutlaka :) benim gibi bir kalasa bunu yaptırdınız ya, gerçekten kk ödül vermeli sizlere :)
Günaydınnn

Kalas değilmişsin ki sen aslında
Kalas olsan biz burda binlerce sayfa yazsaydık bile şu yaptıklarını yapmazdın emin ol

İçinde ki nemrut hanımı da bi süre izine çıkar bi zahmet
Kocanı öp sev
İnan sen bile bu değişime çok şaşırıp "bu kadar zaman boşuna kasmışım" diyeceksin.

.

Gece uyuyakalıp sabah okuyanlardanım ben de Idrakyollariiltihabi helal olsun, bu attığın cilveli kadınlar için küçük ama odun kadınlar için çok büyük bir adım!

Devamının geleceğine inanıyorum, sana yardımcı olmak için sayfalarca yazan kadınların fikri ve zikirleriyle daha iyi yerler seni bekliyor

Ben o konuda eşime hak veriyorum. Zira eşime karşı böyle değilim. Beklentisi olabilir o yüzden. Ona karşı her daim mesafeli ve asık suratlı bir kadınım. Sebeplerim elbette var ama yeterli mi bilmiyorum.
Eşine karşı böyle değil misin !?? İnsan dayanamaz ya :)

Sebeplerin neler ,ayrıca o da senin beklentilerini karsilayamiyo.burda bir karşılık var ,durduk yere değildir diye tahmin ediyorum .

Tatlıya bağlanıp sonraa ayıplı sonla bitmesine çok sevindim baştan beri takipteyim konunun bana da katkısı oldu :)
Kızım gece sürekli memede sabah da 6-7 arası uyanıyor bende en fazla 5-6 saat uyuyorum oda 16263 kere kalkarak.Sanırım nasıl sinirli aksi olduğumu anlatmama gerek yok. Eşime sen bak bu sabah ben biraz uyuyım dedim ıh mıh diyerek kabul etti. Sonuç 10 a kadar mis gibi uyku çektim 9 aydır ilk defa pammuk gibi oldum :)
Onlarda parka inmişler, yemeğini yedirmiş, şimdi ikisi uyuyor bende kahvaltı hazırlıyorum şöyle kral sofrası hazırlıyım beyime

Muthis yaa muthis muthis.
Cok duygulandim, cokca da mutlu oldum.
Herkesi begendim, optum begen butonuyla.
İnsan bir fikir fikir oluyor valla.

Öpüyorum seni çooooook,
Allah aranizdaki muhabbeti artirsin,
Cocugunuza da saglik sihhat nasip etsin, Mutlulugunuz daim olsun inşaallah

Siz de cok sekersiniz yav (kalp)

senin en yakının o
söylediğinde karşılığında alacaklarından memnun olacaksın
sevmek zayıflık belirtisi değil
ifade etmek hiç değil.
çok mutlu oldum senin adına bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…