Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

E25042C7-4BB7-45AD-A443-305AE31E3EE0.jpeg
Superwomans

Haydi başka konuya :KK8:

:KK70::KK70::KK70:

Valla enişte beni bağlamaz.
Çeyrekleri biriktirip balayı yapsınlar :KK70:

Uzaktan uzağa sevdim ben bu kadını, bana ne oluyor bilmiyorum, ama mutlu olsun çok istiyorum.
İnşallah da olur :)

Ayy ben de çok istiyorum mutlu olsun, zira bu ilişkinin temelinde sevgi saygı var sadece doğru iletişim kurmayı bilmeyen bir çift var ortada. Boşu boşuna hiç olmasın istiyorum ilişkileri, ama idrak'ın attığı adım gerçekten büyük. İlk adımı attıktan sonra gerisi daha kolay gelecek.

Sevgi dili nasıl öğrenilir onu bilmiyorum ama arada sıkışınca buraya koşarım artık :) erimle yarın ne yapacağımızı çok merak ediyorum. Muhtemelen o tetikte bekleyecek idrak ne zaman Nemrut olacak diye.
Sen de beklentilerini bosa cikaricaksin dimi :KK70: cok degil 3 gun sakin kal laf sokma. Sonra bi bakmissin laf sokasin kalmamis:KK70:

:)) çok sevindim valla ben bile hafifledim.

Az biraz kendini bırak, sev sarıl, oğlan sandalye devirsin iki de sen devir :)

Senden kıymetlisi yok, nasıl mutluysan öyle yap. Kucağına da otur yahu ne var bunda kaç yıllık kocan, utanma :))

Ya zaten biz konuşurken bir kase dolusu şekeri yere döktü. Eşime "sakın tepki verme" dedim. Sonra gözümün içine baka baka her yere yaydı :) sakince süpürgeyi getirip her yeri temizlettim sıpaya. Pambık halim oğlana da yarayacak sanırım :)

Çok tatlısınız ya masallah. Sizi hiç tanımıyorum ama sonuca ağzım açık gözlerim dolmuş bi şekilde güldüm. Mutluluğunuz daim olsun nolur eski halinize dönmeyin pambık olmak hayatınıza çok iyi gelcek... bide burcunuz boğa mi:))

Yok oğlak burcuyum. Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için :)

ne güzel ifadeler böyle mutlu mutlu musmutlu olun bundan sonra .Ama yazım dılınız çok kaliteli değerlendırın derim kitap gibi okunuyorsunuz bir solukta

"bir kalasın yontulması" adlı kitabımı, evrimim tamamlandığında yazabilirim :) teşekkür ederim :)

Ayy ben de çok istiyorum mutlu olsun, zira bu ilişkinin temelinde sevgi saygı var sadece doğru iletişim kurmayı bilmeyen bir çift var. Boşu boşuna hiç olmasın istiyorum ilişkileri, ama idrak'ın attığı adım gerçekten büyük. İlk adımı attıktan sonra gerisi daha kolay gelecek.

Ya kendini, derdini o kadar eğlenceli anlatıyor ki.
Ev arkadaşı olsak asla sıkılmam.
çok bilmiş, becerikli, çok da güçlü.
Zor oluyor böylesi :)
Karşısındaki insana kapısını açmadıkça adam elini kolunu koyacak yeri şaşırıyordur. :)

Ama ben de bundan sonrasının daha güzel olacağına inanıyorum :)

@grill @ALEYNAMMM @bendeuyeolcam Oktivus Oktivus Milana22 Milana22 nameaver nameaver 3nity 3nity

Ve etiketlemeyi unuttuğum diğerleri :) hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Üşenmeden, en samimi halinizle bana ayna olduğunuz için gerçekten teşekkür ederim. Gelelim sonuca :)

Söylediğim gibi çayı demledim ve eşimin yanına gittim. İlk etapta tensel Temas kurmak istemedim. Zira kafam doluyken, zihnim tatmin olmadan fiziksel reaksiyon çok daha zor olurdu benim için. Samimiyetsiz bir hal alsın istemedim durum.

Yanına gidince eşim "çiçeği suladın mı bak bir sürü para verdim solmasın" dedi ve güldü. Kenafir gözlerimi bereltince "tamam şaka yaptım bereltme gözlerini zaten büyük" dedi. En yumuşak ses tonumu ayarlayıp "bak benim için hediyenin bir önemi yoktu. Alsan hoş olurdu ama bu konuda becerikli olmayabilirsin bunu anlarım. Ancak iki gün öncesinden 'hayatım ben bu konularda Biraz beceriksizim. Sen ne yapmayı istersin, birlikte karar verelim' deseydin, yemeğe çıkmaya on dakika kala sığır gibi 'ee napah' demeseydin, ben kendimi bu kadar Değersiz hissetmezdim" dedim. "haklısın bu konuda. Ama beni öyle bir hale getirdin ki artık herhangi bir adım atmayı enayilik olarak görüyorum" dedi.

Ama ile başlayan birkaç cümle daha olunca, konuşmanın gidişatının yine sidik yarışına bağlanacağını fark edip, sustum. Biraz sakinleşip "bak yıllardır bunu yapıyoruz zaten. Hiçbir şey düzelmiyor. Ben o böyle yapmasaydı ben böyle olmazdım diyorum, sen o adım atsın ben artık atmam diyorsun. Ben saçma sapan bir gururla aramıza mesafe koyuyorum. Sen de buna destek oluyorsun. Ben en son ne zaman elini tuttum unuttum. Sana en son ne zaman sarıldım unuttum. En son ne zaman karşılıklı kahkaha attık unuttum. Cinsel sorunlarımızın kaynağı da bu. Dokunmadığın, unuttuğun bir teni arzulamıyorsun haliyle" dedim. "ben seni de bizi de çok özledim. Ne olur artık bitsin bu savaşma hali. Ben çok yoruldum" dedim.

Sarıldık. Yıllar sonra öylece sarılıp kaldık dakikalarca. Onu çok sevdiğimi söyledim. O da bana söyledi. Sonra oğlum sandalyeyi devirdi shsjsjje.

Sonra gidip kanepede oturdu. Şoka girdiyse demek. Hipnoz olmuş gibi öylece oturdu. Ve ben evliliğim boyunca hiç yapmadığım ayıp bir şey yaptım :) gittim kucağına oturdum. O an yüzünde oluşan ifadeyi zannediyorum bir ömür unutmam. Sonra "sen şey yap oğlanı uyut istersen. Ya da ben uyutayım. Uyusun işte. Uyur mu ki" dedi. Uyuttum tam bir buçuk saatte. Dün geceden 4 saat uykuyla duruyordu eşim. Ben kesin uyumuştur diye mutfağa giderken karanlıkta parlayan gözlerini görüp bir kez daha şaşırdım. Beklemiş, normalde uykusu pek kıymetliydi.

Sonrası ayıp şeyler işte. Zaten kendimi bu sitede artık çıplak gibi hissediyorum. Nasıl oldu da bu kadar kendimi açabildim, anlatabildim şaşırıyorum. Bari bel altı muhabbete girip iyice suyunu çıkarmayayım da utanma payı kalsın :)

Sonrası ne olur bilmiyorum ama şu an kuş gibi hafiflemiş hissediyorum hanımlar. Uyumadan önce "lütfen bu halin yarın son bulmasın. Bu sefer bir günlük olmasın değişimin" dedi. Ben de "ben dengesizim biliyorsun. Yine Nemrut olsam da değişmek için çabaladığımı bil yeter. Bir de seni çok sevdiğimi" dedim. Öptüm ve aranıza geldim :)

Ben gerçekten nasıl teşekkür etsem bilmiyorum size. İnşallah, eşimin dediği gibi yarın eski halime dönmem. Böyle pambık gibi kalırım.

Yaaa gozlerim doldu okurken , cok mutlu oldum be idrak , inan en yakin kankam , kardesim yasamis sanki de onlar adina sevinir kadar sevindim
Bisey diyim mi sana , siz bu huzuru devam ettirin oglan da sakinleyecek , oyle dogdu icime , insallah hep boyle mutlu olursunuz ailecek

Allaaaaaaaahhhh diyorum!
:KK71::KK71:
Görmüş olduğumuz şey, adım atılınca ve adamın eşref saatine denk gelince o kıvılcım yakalanabiliyormuş.
Sürekliliği şuan önemli değil, sorunun kaynağı görüldü ve test başarı ile sonuçlandı.
Bundan sonrası kolay idrak; sakinlik, açıklık ve samimiyet.
Sizin evliliğinizin eksiği buymuş sadece...

Ya lütfen içimdeki Nemrut uyanmasın lütfen :) valla korkuyorum kendimden. Böyle kalayım mümkünse. Erim yiğidim şoka girdi zaten yazık.

Yok oğlak burcuyum. Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için :)
Ne demek efenim siz biz hepimiz mutlu olalım yeter ki:) anlatiminiza göre bazı huylarınızi kendime benzettim de o yüzden seyettiydim.. inanın kendimmis gibi sevindim ya. gece gece bebis uyuyunca bi girim kk ya dedim iyiki de girmişim bi mutlu oldum valla. Adam evde olsaydı gider bi opucuk konduruverirdim o derece sevgi pıtırcığıyim şu an :))))

Unutmadan eğer çevrenizde ufaklığı bırakacak birileri varsa çekinmeyin çok değil hafta da birkaç saat de olsa kendinize mutlaka vakit ayırın

Ben sizde ki birikmişliğin sebebi biraz da bundan olabilir diye düşünüyorum

Valla enişte beni bağlamaz.
Çeyrekleri biriktirip balayı yapsınlar :KK70:

Uzaktan uzağa sevdim ben bu kadını, bana ne oluyor bilmiyorum, ama mutlu olsun çok istiyorum.
İnşallah da olur :)

Ben de seni sevdim valla. Bak siz hitabı da rafa kalktı bir anda :) güzel insanlarsınız valla. İnsanın hayata dair umudu artıyor böyle zamnalarda :)

Ya olayım bence de artık mutlu olayım ben. Azıcık olayım bari :)

Sen de beklentilerini bosa cikaricaksin dimi :KK70: cok degil 3 gun sakin kal laf sokma. Sonra bi bakmissin laf sokasin kalmamis:KK70:

Laf sokma ihtiyacımı nereden karşılayacağım peki sorarım size. Bunca yıllık bağımlılık var kolay mı bir anda vazgeçmek. Neyse buradaki konulara dadanırım Mune apla banlamazsa. İ

Laf sokma ihtiyacımı nereden karşılayacağım peki sorarım size. Bunca yıllık bağımlılık var kolay mı bir anda vazgeçmek. Neyse buradaki konulara dadanırım Mune apla banlamazsa. İ

KK laf sokacak insan kaynıyor ayol :)

X