Evlilik disi iliskimin bedelini ödüyorum

neler var hayatta canim allah korusun oglu kizi olanlari kendimizi devir oyle kotu olmuski benim bildigim kac kisi var oyle enistesine kacip ablasinin yuvasini yikan ve bunu duydunuzmu boyle bir olay duydunuzmu bilmem kizinin elinden damadini alan anne daha sayayimmi?allah kimseye yolunu sasirtmasin kizlar amin.

çok yanlış yapmışsın canım zararın neresinden dönersen kardır bide eniştenle evlenmekmi ya ablanın kemikleri sızlar arkadaşım sen herşeye kızınla yeniden başla sadece kızın ve sen kendi ayaklarının üzerinde dur derim sana

yuhh yhaaa kadının başına gelenlere bak Allah ım bide boşanmak ve kız kardeşinin kocasıyla evlenlek istiyo hak etmiş baazı şeyler..!

canım eminim çok zor bir durumdur hemen o kocayı boşa ama bence eniştene de yaklaşma sen sadece sığınmak için yaklaşıyor mo9labilirsin ama dünyadaki erkeklere kıranmı girdi başkasını bulursun çaresizlik çaresizlik

güzel senaryo... ama biraz abartılmış. ... daha gerçekçi yazılabilirdi. işte o zaman, bu senaryodan 2 senelik bir dizi çekilebilirdi.

çok yanlış yapmışsın canım zararın neresinden dönersen kardır bide eniştenle evlenmekmi ya ablanın kemikleri sızlar arkadaşım sen herşeye kızınla yeniden başla sadece kızın ve sen kendi ayaklarının üzerinde dur derim sana

Alinti o sekerim Alintiiii:icecream:

olur ne olacak her sey ınsanlar ıcın neler duyuyoruz göruyoruz cevrede bunlar da normal aslında cok

Birileri hata yapar,Birileri bedelini öder.
Ufacık bir çocuk babasını tanımadan,Eşcinsel bir üvey babayla büyüyor.
Anne yaptıgı hatadan ders almıyor ve hala yanlış üzerine yanlış yapıyor..
Bu durumda olan çocuga oluyor tabikide.

İnanamıyoruuuuum, gerçekten dizi olası hikaye! bizim toplumda böyle bunalım diziler sever çok tutulur valla.

Allah kimsenin başına vermesin böyle şey:KK43:

herşeyi anlarım da kardeşinin kocasını nasıl içine sindirecek anlayamadım yani onunla her yatağa girdiğinde aklına kardeşi gelmeyecekmi?mezhebi çok genişmiş yazık valla çok yazık!ar damarı çatlamış bunun dünyada başka adam yok sanki?

Birde sormuş ailem ne der acaba diye

eniştesiyle evlenmeye ne gerek var elin ekmeek tutuyosa ayrı bi evde kızınıda al otur .... otur işte alahaahhaa bak ya yanlışı yanlışla örtecek bu kadın yaa bide üniversite mezunu kızdım şimdikk

ay çok kötü bişey ya ALLAHIM kimsenin başına vermesin yaptıgı yanlışların cezasını çekiyor ama hala yanlış yapmayada devam ediyor eniştenden başka erkekmi yok hayatta yinede ALLAH yardım etsin.....

hayret ya ne oluy böğle insanlara anlamıyorum ................... annanem derdi ki ar damarları catlamıs valla doğru

X