Evlilik disi iliskimin bedelini ödüyorum

Artık nedense bu tür haberlere çok şaşırmıorum,ne oldu bize geleneklerimize göreneklerimize aile yapımıza,peygamber efendimiz şöle buyurmuş;gün gelecek insanlar kendi ölümünü isteyecek.evet artık bu kirli rezil dünyada daha fazla yaşamanın anlamı yok,yazık çok yazık...

Sana kesinlikle katılıyorum. Geleceğimizi bu şekilde şekillendirmeyelim bayanlar. Çocuklarımıza değerlerimizi öğretelim, kıyamet gününü yaklaştırmaya çalışmayalım. Evlatlarımızın geleceğini karartmayalım.:mymeka:

Brezilya dizilerini bile geçti be bu senaryo. Uydurmasyon, atmasyon , Güzin ablaya gelen uyduruk mektuplardan biri kanımca:smiley-cool:

Küçük Emrahın filmlerinde bile bu kadar felaket biraraya gelmemiştir.:icecream:

Son düzenleme:
bu nedir böyle? gerçekten yaşanıyormu böyle şeyler acaba? banda iyi kurgulanmış bir film senaryosu gibi geldi :mymeka:

kafamçokkarıştıyok yok bu kadın bitmişte tur dönüyo bencekafamçokkarıştı

Aslında namus birazda beyinde çünkü; akıllı bi kişi onu yapmaz belki diyebilirsiniz bir zamanlık hata ama biraz aklını kullansaydı sonunu düşünseydi herşey çok daha farklı noktada olabilrdi elbet dediğiniz gibi ama birazda beyinde ..

Türk mü bunlar..nerde geçiyo olay...Bence Ohannesburg da geçiyo...:uhm:

Brezilya dizilerini bile geçti be bu senaryo. Uydurmasyon, atmasyon , Güzin ablaya gelen uyduruk mektuplardan biri kanımca:smiley-cool:

Küçük Emrahın filmlerinde bile bu kadar felaket biraraya gelmemiştir.:icecream:

:roflol::roflol::roflol::lepi:

ilginç hakikaten film gibi ama benim pek gaztedeki haberlere inanasım gelmiyor.insnı paranoyak yapıyorlar asılsız haberlerle.sırf haber olsun diye hikaye yazanlar var.mesela bu güzin ablanı erkek olması gibi.insanın kimseye inanası gelmiyor.ama bu olay gerçek olsaydı bence olabilirdi yani daha önce ailesine nasıl açıkladıysa evlilik dışı ilişkisini eşinin eşcinsel olduğunuda açıklamalı derim.ve ondan ayrılıp eniştesiyle aralarında duygusal bir bağ varsa evlenebilir derim ben.böyle abuk subuk bir evliliktense.sizcede öyle deilmi??

:bbo::1shok::1shok::1shok: gerçek mi diye tereddütte kalmadım değil hani:1shok:

yok artık :1shok::1shok:ya Allah kimseyi yoldan çıkarmasın:Saruboceq::Saruboceq:
kızlar bu arada kınamayın ne oluryasakkelime
insan kınadığı birşeyi yaşamadan can vermezmiş
benim çok kınadığım başıma geldi ama böle şeyler değildi Allaha şükür
dallas gibi yaaaa​

Hayat bu ve herşey insanlar için.allah kimseyi şaşirtmasin yoldan çikarmasin hepimizinde yardimcisi olsun yazik kendi hayatlarini bitiriyolarda bide çoçuklarin hayatlarini bitiriyolar bir anlik yanliş içinden çikilamaz bir hale gelebiliyor işte

Bu nasıl bi hikaye yaaa...Okuduğuma bin pişman oldum.Töbe töbee...La havle vela kuvvettttkötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…