Evlilik disi iliskimin bedelini ödüyorum

ilayda26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
922
3
Evet kizlar, yine beni sok eden bir durum daha okudum gazetede, sizlere paylasmak istedim Dünyada neler oluyor yaaa!!!!:1shok::1shok::1shok::1shok:

Üniversiteden sınıf arkadaşımdı, onunla çılgınca bir aşk yaşadım. Resmen aşktan gözümüz kör olmuştu. En azından benim için öyleydi. Çok varlıklıydı, ben de modern biri olduğunu düşünerek ona kendimi bıraktım. Nereden bilebilirdim onun bir anda gelenekçi kesileceğini? O ise karnımda bebeğimle beni tek başıma bıraktı! Yüzümü kızartıp aileme sığındım. Önce çok kızdılar, ancak elden ne gelir... Beni böyle kabullenen ilk erkekle evlendim. Altı yıllık evliliğimizde bana bir kere bile dokunmadı. Aile terapistine gitmeyi önerdim, ancak kabul etmedi. Bir gün öğrendim ki, meğer kocam homoseksüelmiş. Karşı komşumuzun Alman kocasıyla ilişkisi varmış. Dünyam başıma yıkıldı. Bu sırada 27 yaşındaki kız kardeşim anoreksiya hastalığıyla boğuşuyordu. Kocasına zaman ayıramıyordu. Ve ne yazık ki, kardeşimi bu hastalıktan kaybettik. Bu durumda kardeşimin eşiyle ben birbirimize sığındık. Eşimin eşcinsel ilişkisi devam ediyordu. Zaten eve de gelmemeye başlamıştı. Eşimden ayrılmak istiyorum ancak kızımı düşünüyorum. Kızım eşimi babası sanıyor. Ama bir yandan da kızımın eşimin ilişkisini öğrenmesinden korkuyorum. Şimdi eşimden boşanıp kardeşimin kocasıyla evlensem, ailem ne der? Kızım eniştesini baba olarak görebilir mi? Sanırım kızımın öz babasıyla yaşadığım ilişkinin bedelini ödüyorum. [/FONT]

ALINTI

film gibi..hayatta herşey olabiliyor malesef..Allah hayırlısını versin herşeyin..

Allah kimseyi şaşırtmasın, yanlışlar silsilesi ve mahvolmuş bir hayat...
bedensel zevkler anlıktır ama bedelini ödemeye ömür yetmiyor ne yazık ki...

Allah kimseyi şaşırtmasın, yanlışlar silsilesi ve mahvolmuş bir hayat...
bedensel zevkler anlıktır ama bedelini ödemeye ömür yetmiyor ne yazık ki...

aynen katılıyorum...film gibi hayatlar var gerçekten....

kader diyoruz bazı şeylere ama bu kader mi tartışılır sanırım....biraz da insan kendi yapıyor....zaten insanın kendi kendine yaptığını kimse yapmazmış....

herşeyi anlarım da kardeşinin kocasını nasıl içine sindirecek anlayamadım yani onunla her yatağa girdiğinde aklına kardeşi gelmeyecekmi?mezhebi çok genişmiş yazık valla çok yazık!ar damarı çatlamış bunun dünyada başka adam yok sanki?

allah yardımcıları olsun
hayat bu ne oldum deil ne olacagım demeli
bi anlık hata herşeyi yıkıp bitiriyor

bu nedir böle ya kim kimle anlaması bile zor eniştesi filan olmaz yani hata üstüne hata diyorum garip bir olaymış...:1shok::1shok:

Allah,şeytana uydurmasın..Hiçbirimizi doğru yoldan saptırmasın..
Ben yapmam,ben böyle şeyler yaşamam demeye gelmez...
Biz olmasak sevdiklerimiz,sevdiklerimiz olmasa yarın bigün kucağımıza alacağımız yahut aldığımız evlatlarımız var...
Eskilerin sevdiğim bir sözü var "eskiden dağ arkasındaydı artık kapı arkasında."...
Allah korusun hepimizi..

yaprak dökümünün başka bir versiyonu..şimdide enişteyle iş pişirmek moda oldu..tövbe...:1shok::1shok::1shok:

nasıl yanii yaa???bu bi hikayemi acep:1shok:
nasıl olur böle bişeyy yaa.baştan sona kadar her yaşanan yanlış.sonu nasıl doğru olabilirki...
allah yardımcısı olsun ne diyelim kikafamçokkarıştı

Buna benzer birçok hikaye duyar olduk görsel ve yazılı basında.Acaba bizim medyacılarımız çokmu seviyor bu tür hikayeleride beynimize kazıyorlar,enteresan.Dizilerimizde,paparrazilerimizde kadın proğramlarımızda hep buna benzer öyküler bunaldım ben kendi adıma bu iğrenç ötesi medyadan.Sonunda sıradanlaştırmayı başardılar halka bu tür şeyleri...
Görüntü kirliliğine son demek kalıyor arkadaşlar sadece...

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
noluyo yaaaaaaaaa
rabbım en sıkıntılı halımıze bın şükürtatlicadiarzu

X