Evliliğimin devamı için dualarınıza ihtiyacım var

Merhaba Benim durumumda seninkiyle aynı umarım barışmıssınızdır. Allahım kimseyi bu şekilde sınamasın . Dualarım seninle sende bana dua et olurmu.

Merhaba Benim durumumda seninkiyle aynı umarım barışmıssınızdır. Allahım kimseyi bu şekilde sınamasın . Dualarım seninle sende bana dua et olurmu.

Maalesef durum aynı, sinirlerim öyle yıprandı ki barışsak onu nazlayacak mecalim kalmadı Senin durumun nedir, çocuk var mı? Rabbim ikimize de yardim etsin, hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.

Maalesef durum aynı, sinirlerim öyle yıprandı ki barışsak onu nazlayacak mecalim kalmadı Senin durumun nedir, çocuk var mı? Rabbim ikimize de yardim etsin, hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.

Amin . Bende de degisiklik yok senin durumunla ayni. Bol bol ya mukaddim okuyorum. Her duama senide katiyorum inan cok iyi anliyorum. Allahim en kisa zamanda yuvamiza kavustursun bizleri. Cocuk yok

Amin . Bende de degisiklik yok senin durumunla ayni. Bol bol ya mukaddim okuyorum. Her duama senide katiyorum inan cok iyi anliyorum. Allahim en kisa zamanda yuvamiza kavustursun bizleri. Cocuk yok

amin canım, bugün namazdan sonra senin için de dua edeceğim. Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı kılsın ya da hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı etsin inşallah.

amin canım, bugün namazdan sonra senin için de dua edeceğim. Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı kılsın ya da hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı etsin inşallah.

Amin canim Allah razi olsun. Inaniyorum donecekler merak etme. Allahim onlari pisman olup dondurecek sadece sabir ve dua ...
Sinav diyorum Allahim baska seylerle sinamasin oyle dua ediyorum.

Amin canim Allah razi olsun. Inaniyorum donecekler merak etme. Allahim onlari pisman olup dondurecek sadece sabir ve dua ...
Sinav diyorum Allahim baska seylerle sinamasin oyle dua ediyorum.

Ben bu aralar öyle çok şeyle sınanıyorum ki, önce karnımdaki 5 aylık bebeğimi kaybettim sonra eşimden ayrıldım, şimdi anneme kanser teşhisi koyuldu. Hangi cephede savaşacağımı şaşırdım. Rabbim sonunu hayır etsin

kızlar bizde bu durumdaydık inanın kadeh duası var onu ve aşağıdaki duayı okuyun çözülüyor herşey inanın. özellikle kadeh duası aynı zamanda kenzül arş duası çok etkili . Allah yardımcımız olsun.
51 kere “salat-ı mecule'”Çözülmez düğümleri çözen salavat

z

Sizin sıkıntınız neydi bizde eşimle ayrılık noktasına geldik ikimizde evden ayrıldık ayrı yerlerdeyşz çok seviyorum ayrılmak istemiyorum ama ailesine de katlanamıyorum. Tek ihtiyacımız olan şey eşimin ailesine karşı bizim evliliğimizi savunmaktan korkmamasaydı ama bunu yapamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…