Evliliğe giden ilişkimdeki yaşanan kriz

Simdi arkadasim yanlis anlama ben yazinin hepsini okuyamadim (sarjim bitiyo) ama okudugum yerr kadar cvp vericem
Yazmisin kisa veya uzun ayriliklarimie oldu diye
Ben bise bilirim ayrilik olan iliskide birlestiginde eskisi gibi olmaz hicbise belki ben oyle dusunup yasadim ama etrafimdakilerdede analyse ettiklerim oyle oldu hep
Bi iliski bittimi bitmistir geri donusdu birlesmeydi sans vermeydi ben iliskiyi pekde ileriye goturecegine inanmiyorum
Ileriki saatlerfe gelip okucam bunu yazmadan gecmek istemedim

Kendinizi pek böyle şartlamayın 1 kere de bitmeyen ilişkiler epeyce var :))
Normal ilişkiler de durum dediğiniz gibidir belki ama insanın hayatına bazen gerçekten aşık oldugu, kendisini ait hissettiği çok farklı duygular beslediği insanlar girer.Bu insan hayatınızdan gitsin,bitsin istemezsiniz."O" oldugunu hissedersiniz içten içe,daha öncekiler gibi değildir.Bir ayrılık olur;bittiğini sanırsınız..Fakat bütün gece kalbiniz ağrıdıkran sonra ertesi sabah gelen duygusal bir mesajla bitmediğini anlarsınız.Bitti sanırsınız, günler haftalar geçer,bir gün kapınıza gelmiştir 2 sözü ile bitmediğini anlarsınız..Bu örnekler çoğaltılabilir.Üstelik ilk günkü gibidir,kaldıgı yerden devam eder.
Ben arkadaşlarıma onun için " adı geçmeyecek hayatımda " demiş insanım, bir güzel yuttum sonra.
Velhasılıkelam, bazı ilişkiler vardır; "bir ilişki bitmişse bitmiştir" kategorisine girmez hatta herhangi bir kategoriye bile girmez.kalbiniz yönlendirir sadece.Elbette bu dediklerim aldatma,şidder vb. gerekçelerle biten ilişkileri kapsamıyor.

süpppeerrr:):):))
aslında ben de bu tarz bi açıklama bekliyordum. anlattığına bakılırsa seni çok seviyormuş, hani yapmak zorunda diye düşündüm. ama çok gururlu falan yazmıştın o tereddütte bırakmıştı.
Çok sevindim senin adına:)

Çok gururlu tabii, aradığında bile aslında aramayacaktım da işte kalbim... falan diye aba altından gösterdi sopasını :KK70:
Çok teşekkür ederim.

13. sayfada yazdım. :KK51:
"kızlar beyefendi aradı..
uzun uzun konuştuk,ilk açtığında yine yiğitliğe yoğurt sürdürmez bir tavırla başladı ama buz gibi oldugumu görünce yumuşadı.sana bir daha bu kadar dürüst olmayacağım diye sitem etti..dedim "dürüstlük değil problemin ne oldugunu bilmiyor olamazsın"
sonra özür diledi.yas kelimesi yanlış bir kelimeydi, dedi.yas falan tutmadım her zamanki gerzekçe triplerime girmiştim dedi.neden üzüldüm dediğini açıkladı.kesinlikle evlendiği için üzgün falan değilim olur mu öyle şey!aslında kendi yaptıklarım için üzgünüm daha çok.bir zamanlar peşinden koşup,kendimi çok aptal durumuna düşürdüm onu çok şımarttım.evlendiğini görünce kendi halim aklıma geldi üzgünlük bu yüzden" dedi.sonra "zaten biz asla onunla olamazdık,hiç uygun değildik.onunla olsaydım seninle tanışamazdım,bunca zaman birlikte olamazdık.zerrinden sonra bir daha aşık olacağıma inanmıyordum.ama seninle tanışınca yanıldım,büyük konuşmamak gerektiğini anlamıştım.senin için onca yaptıklarımdan sonra nasıl sevilmediğini düşünürsün,kafan karışır??" dedi.
ona da seven bir kadını sakinleştirmenin zor olmadığını,neden bunları o gece söylemediğini sordum.
benim bu yaptığın şerefsizlik lafıma ciddi bozulmuş,zoruna gitmiş."hem ben sana her zaman sevgimi söylüyorum herşeyimi biliyosun bunları söylememe gerek var mı?" dedi.
Aslında o gece bir açıklama yapacakmış ama bana bozuldugu için tavrı koydugunu söyledi.hatta bugün bile aramayacakmış,ama beni kaybetmek istemiyormuş böyle olmak istemiyormuş aramış o yüzden..
sesi oldukça samimiydi.ikna oldum sonuç olarak kızlar.."

X