Evliliğe giden ilişkimdeki yaşanan kriz

Bu olaydan sonra bir daha konuşmadınız mı?

face şifresini ele geçirdiğimden beri kontrol ediyorum farkettirmeden.
o hatunu bana dediği tarihte, 2013 yılında ve gecen yıl 1 er defa aratmış sadece.
bana dediği şu, "ona karşı bişey hissetmiyorum bana arkasını döndüğü gün bitti 8 yıl önce."
yalanım yok 5 sene boyunca hiçbir zaman o kızla ilgili bir durum hissetmedim,konusu geçmedi birşey yakalamadım kesinlikle.
ama dün gece bunu söylemesi.. allak bullak etti.

Bu olaydan sonra bir daha konuşmadınız mı?

1 saat önce aradı,başka bir konuyla alakalı bir işimiz vardı.
onunla ilgili bilgi verdi, sesi normaldi.
bu konu hiç açılmadı,ben soğuk ve az konuştum.
kapatırken bunları söylemek için aradım sadece jasse dedi.ben de tamam dedim kapattım.
Bu kadar.

sizin durum gerçekten merakmış gibi geldi bana ama keşke duygularını söylemeyi tercih etmeseymiş :)) Benim biraz farklı ben sürekli yakalıyordum baktığını faceden baktığımı anlayınca bakmak için farklı yöntemler denedi o yöntemleri de buldum yani beterin beteri benim durum oluyor. Sizin durum sadece merak olabilir

Üzüldüm yas tuttum dedikten sonra güldü demişsiniz ya acaba ciddi ciddi mi şaka olarak mı dedi gülmesi falan o yüzden sordum

ya ben zaten abartımadığı sürece birkaç defa bakılmasına takılmam.kadın erkek hepimiz yapıyoruz bunu meraktan vs.
ama takıldıgım nokta evlendğini görünce üzülmesi ve o gün yas tutması.

ikizler burcu diyim, belki bişey çıkar. : )

Ikizler burcu erkekleri, benim tanidiklarim rezil Sefim=yanarli donerli, karisini aldatiyor , dayim=yanar doner meyve tabagi, o da metres tuttu, kuzenlerimi sorma........ben bu burcun erkekleryle hic anlasamam , onlar da beni sevmezler zaten.

Kırılmış herhalde ya da siniri geçmemiş. Unutmayıp bakması normal de his konusunda bir netlik olsaydı keşke. Sizi denemek için demiş olabilir mi tepkinizi ölçmek için. Gerçekten üzülme ihtimalini düşünmek istemiyorum.

Öncelikle geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm burda damat adayımız baya bi yanlış yapmış ve baya bi hatalı siz aslında aşkınızın neredeyse en ateşli kavgasını yaşamışsınız bence asla pes etme erkekler bişey yaşadımı kafasında onu bütün gün döndürür durur oyüzden kafana takma gençlik aşkı işte ama söyliyim yine bu facebook u karıştır

Ne yapmalıyım?
Aslında bunu soruyorum.. Ayrılmalı mıyım bu yüzden?
Bu güne kadar güvenimi zedeleyecek hiçbir şeyini görmedim. Ama bu açıkça anlattığı durum.. bilmiyorum

Bir ilişkide binlerce dinamik vardır, bu itiraf niteliğindeki cümle için ayrılmalısınız diyemem ama benim bu cümleden çıkardığım şey onun onun bu kızı hala unutamadığı olurdu. Unutma kavramını da yoksaymasın boşuna, kimin kiminle evlendiği umrunda bile olmuyorsa, sen kendi hayatındaki kişiyle evlendiğin için deli gibi mutluysan biz ona unutmak diyoruz. Dediğim gibi her ilişkinin dinamiği farklı, benim ilişkimde yaşansaydı off diyorum, ayrılığa giderdi. Çok itici ya.

Üzüldüm yas tuttum dedikten sonra güldü demişsiniz ya acaba ciddi ciddi mi şaka olarak mı dedi gülmesi falan o yüzden sordum

şaka değildi canım.hani karşındakinin kızacağını bilirsin ama yine de söylemek istersin ya hafif tebessümle.işte öyle bir gülüş gibiydi.

ya ben zaten abartımadığı sürece birkaç defa bakılmasına takılmam.kadın erkek hepimiz yapıyoruz bunu meraktan vs.
ama takıldıgım nokta evlendğini görünce üzülmesi ve o gün yas tutması.
evet hepimiz ara ara meraktan bakarız bu normal, ama işte duygusal bir şeyler hissetmesi normal bir durum değil. Geride bıraktığın, unuttuğun insanın evlenip evlenmemesi niye üzsün ki nötr olur insan unuttuğu insana karşı

ben onu tanıyorum,benim böyle birşeyi kabul edemem deyince ayrılığa getirdiğimi düşündü ve kızdı.en nefret ettiği şeydir haklı oldugunu düşünürken terkedilmesi,suçlanması falan.
ama benim beklediğim beni kaybetmeyi göze almak yerine fikirlerinin arkasında durmamasıydı.
yani anlamıyorum,şu anda ilişkimiz güzel gidiyordu, 1 ay sonra nişan vs..
ama bunu söylemesi neden..bu adam bu kadar mı modernmiş de haberim yokmuş

Gülerek söylemiş ya ben ona takıldım acaba kızdırmak için mi diye. Erkeklerin öyle şaka yaptıklarını sandıkları tatsız durumlar olur ya öyleymiş gibi geldi.

teşekkür ederim.çok sağol..
takipteyim zaten faceine çok nadir giriyor, yanıma geldiğinde de çaktırmadan telefonunu karıştırdıgım olmuştur.pek bişey çıkmıyor genelde.
ama ne yapmak lazım..evliliğin eşiğindeyiz

Bence de siz kabul edemem diye tepki gösterince o da bunu kaldıramayıp alttan almadı o an ki sinirle de durum uzadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…