evlı oldugunuz halde kocanızla sankı sevgılıymıssınız gıbı muamele goruyomusunuz

heya doğru sülersin be lady ama nedcen bu erkekler biraz tuhaf oluyo yanem

canım eşinle konuş vede kimseden bişiy gizlemek istemediğini söyle vede öylede yap

canım iyilik, sakinlik, yumuşaklık bir yere kadar baktın bu şekilde yola gelmiyor ver ağzının payını gitme bir yere neden dersede sen yalan söyleme boşuna diye gitmiyorum de bağır çağır kavga et bazen o kadar işe yarıyor ki bu yol inan kuzu oluyorlar bununda dişi varmış diyorlar alttan aldıkça tepene çıkanlara iyi bir yöntem bence bu.

bizim bir aile dostumuz vardı hep akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime, deli olurum dünya benim kahrımı çeksin derdi çok haklı bence.

canım maddi olarak bağlımısınız kayınvalidenlerine acaba bizim paramızla geziyorlar dedirtmek istemiyormu ki eşin? ama galiba sen hemşiresin ve eşimin işi dolayısıyla geldik dedin yani ikinizde çalışıyorsunuz vallahi bence çatır çatır kavga et burnundan getir eşinin bu ne be hortlak gibi kaç dur

Ben şimdiye kadar böyle saçmalık duymadım :1shok:
Benim 18 yaşındaki kardeşim bile sevgilisi ile açık açık gezmeklere gidiyor gizlemeden..Siz karı kocasınız ya böyle şey mi olur
Ben olsam sert dille uyarırdım.Madem benimle gittiğin yerleri söylemeye çekiniyorsun bundan sonra sadece ailenle gez..derdim

kusura bakmayın ama tüm bu yaşananların sorumlusu eşiniz, ne demek ya, eşler nasıl olurda birlikte biryerlere gidemez, bunun neresi ayıp-günah-suç ki ailesinden saklıyor, bu tabi ki de en doğal hakkınız, bu hakkı da eşiniz ailesine karşı savunacak,

bunu en uygun dille eşinizle konuşmalısınız, hayatınızın hangi evresine kadar ailesinden gizleneceksiniz ki, böyle bir ömür geçmez
eğer eşiniz ailesi ile konuşmuyorsa siz konuşun derim

olmaz guzelım al karsına konus dogru duzgun bu ne cocuk gıbı

ilk kez böyle bir şey duyuyorum...
neden kıskansınlar ki onlar bir yere gidince siz kıskanırmısınız ki..
canımın istediği yere giderim...
bir yere gitmek için başkalarından izin alacak değiliz ya...

Bir daha telefon ettiklerinde eşiniz desin ki

"Benim hanımı sandalyaye bağladım,gözlerini bağladım,kapıyı da sıkıca üzerine kapattım,pencerelere de demir panjur kaplattım..Bir yere çıkamasın diye..Ben dışarda tek başıma geziyorumşakkıdı "

Madem birlikte gezmeniz problem ve kıskançlık yaratıyor,sizsiz gezmesine mutlu olurlar,kıskanmazlar belkikaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae:roflol:

cok enteresan bır aıle yapısı
kayınvalıdenın bu tepkılerı kesınlıkle normal saglıklı ınsanların yapacagı seyler degıl
benım gorumcelerım de kıskandıklarını acık acık soyluyorlar ama benım esım herseyın farkında ve onların kıskanması umurunda bıle olmadan benımle ılgılenıyor

senı benı yanımda gormeye alısmak zorundalar dıyor ve benı onların yanına her defasında goturuyor

sen baskın karakter olarak zaman zaman ön plana çıkmazsan işin çok daha zor olur gibi geliyor..kolay gelsin canım..ben çok sabırsızımdır.kesinlikle tahammül edemezdim..

cok ilginç bişey..yani sevgili bile olsaniz genelde bunu kiz yapar..ailesinden felan korkar,gizli buluşmuştur felan..ama evlenince cekilmez..sen ac telefonu bi daha aradiklarinda surdayiz burdayiz de..bir-iki derken aileside alişir..

peki eşinin ailesi her aradiklarinda "evdeyiz" numarasini yutuyormu? her aradiklarinda evde olan bir aile biraz sacma geliyor kulaga..

ben de 2yıllık evliyim kaynanamlar senenin 4-5ayı bende kalırlar sağolsunlar ,
onlarda ilk başlar karışıp dinlemeyincede surat asıyorlardı biz çok gezeriz gezmeyi çok sevioruz ikimizde

eşim bigün ;siz nediyorsunuz, biz yeni evliyiz,genciz,arkadaşlarımız var gezicez tabi
bizden ne bekliyorsunuzki, her gece sizinle oturup, birimiz gazete okuyalım, birimiz örgü örelim bunu bekliyorsunuz,bunun için suratta yapacaksanız siz bilirsiniz ama bizi en iyi sizin anlamanız lazım,olgun olan sizsiniz dedi

ondan sonra yavaş yavaş düzelmeye başlamışlardı şimdi arada sırada oluyor yne ama biz takmıyoruz.

offff offf 6aydır yoklar ne güzel ocakta yine geliyorlar (

Enteresannnnn vala güzelim ya eşin hala daha kendini ana kuzusu olarak görüyor ya kaynana tarafi onu hala daha ana kuzusu olarak görüpte baski yapiyor yada eşin ana tarafindan acayippp tirsiyoooooo... Vala takip et bakalim bugün gezmenize karişan insanlar yarin bir gün kaba tabir olacak ama kocani koynuna pasaportla sokacaklar...... Ne garip insanlar var yaaa.......havasimi çarpiyooo suyuuu mu çarpiyooooo çikkkk çikkk çikkkkk ..............

Kıskanılmamak için yalan söylüyor :uhm:

ilginç ötesi bir durum gerçekten de..madem öyle siz neden ortak oluyorsunuz güzel arkadaşım eşinizin yalanlarına diyiverin gitsin canım şurdayız burdayız diye,aaa.nedir bu böyle kaçak evlilik hayatı gibi...

gibisi fazla,öyle resmen...

Eşin çok sessiz galiba ailesine karşı,onlardan baya çekiniyor demek ki hiçbirşey diyemediğine göre :uhm:

Dışarı çıkarken felan izin isticek haliniz yok ya evli çiftsiniz sonuçta...eşinizin ailesi herşeyinizden haberdar olmak istiyo,eşiniz de kızarlar korkusuyla gittiğiniz gezdiğiniz yerleri gizliyor...başka açıklaması yok zannımca fisfisfis

çok acayıp bı durum ama adam haklı olabılır,
yanı dusunsene sen buraya gıttık dedıgınde neden bızı almadınız dıyosa, soyledıınızde hep pesınıze takılcaklar demektır,
bu kaçak dövusmek daha ıyı

ben kendımı örnek verıyım bekarım sevgılı m oldugun da aılem ogrenmek ıst er ama ogrenınce de canımı okur gezmeme ıznı vermez ve ayırır

o yuzden kaçak dövusuyorum olunca gızlıyorum falan

ama ben bekarım , bılmıyorum ılerde de durumum cok farklı olmaz hani,

ablam var o da gezıyo ezıyo soyluyo aama bıde nıspet yapıo sen de evlen sen de gez dıyo bzı de bazen bazen göturuyolar gıttıklerı yere ama normalde hep nıspet yapıolar,

ben öle yapamam snaırım kısılık meselesı aslında kocanız demek sahıp cıkamıcak gıb bu duruma..
ıyı kaçak dövusun napıcaksınız yksa onlarla mı gezmek daha ıyı ?

yok arkadaslar yok onlardan maddı hıcbır gelırımız yok kocamın donum donum arazılerını eker bıcerler kırasını bıle vermezler evımızde oturlar kıra vermezler yanı onlar bızı kullanır onlarında durumları gayet ıyıdır benım arabamı bıle babam verdı evlenırken onların 1 kurusunu bıle yemedım kocamın parasını bıle yemıyorum ben kendı maasım yetıyo cok sukur dahada huzur vermıyolar benı kıskanıyolar.seytan dıyokı ısten ayrıl otur cocuguna bak kocanın parasını ye o zaman gorsunler kıskanmak neymıs.:jeyyar:

arkadaslar dun noldu bılıyomusunuz lafı gedıgıne cuk dıye oturttum.annemle ınternetten goruntulu konusuyoduk buda arkamdan gelıp sarıldı bana bende normalde buna kızıcak degılım tabıkı ama laf soylıycem ya bahane buldum bıdaha sakın annemın onunde oyle bısey yapma dedım oda nıye karımla mutlu olmak sucmu ayıpmı sarılmak dedı:jeyyar:bende hemen pekı gezmee gıtmek,dısarı cıkmak,yemege gıtmek ayıpmı sen neden bunları annenden saklıyosun bak senın nasıl canın sıkıldı suratın asıldı dedım bıdaha bız dısardayken sızden bırı ararsa ve sende yıne saklarsan yemın ederım arar sızın bu oglunuz nıye bukadar yalancı bılmıyorum ama suanda surda gezmedeyız derım dedım.eger bu sacmalıgı surdurmeye devam edersen bu evde bıdaha huzur yuzu goremezsın dedım cok etkılı oldu arkadaslar sustu kaldı bıdaha yaparmı bılmıyorum ama en azından ben ılk adımı attım buyuk ıhtımal bu huyundan hemen vazgecmıycektır ama bendende cekınıcektır artık:lepi:

eşiniz biraz abartmış gibi
sizde şikayetlenmekte haklısınız
bu kadar niye çekiniyor ailesinden?
ortak kazanç mı kazancınız eşinizin ailesiyle?

ilginç bir durum ya insan kendi kocasıyle gezemeyecekse neden evleniyor ki
çok saçma bir durum ama suç eşinizde bence daha kendi ailesine söz geçiremeyen birisi
yarın kimseye söz geçiremez allah kolaylık versin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…