evlı oldugunuz halde kocanızla sankı sevgılıymıssınız gıbı muamele goruyomusunuz

Canim madem o kadar korkak bir esin var herkesten cekiniyo korkuyo sendende korksun o zaman.

Bagir cagir yeter de senin kolenmi var de kimlere benim nereye gittigimden yeter artik de

Bu kadar korkak bir insan senin bunlari yapmandan sonrada korkmasi ve sana kole olmasi lazim.

Yok olmuyorsa bu isin ucunda baska birsey var canim..

Son düzenleyen: Moderatör:
çok garipmiş eşin olgun bir erkek gibi davranamıyor..yani bu kadar korku fazla bence...sen söyle al telefonu elinden gezmedeyiz de catlasaınlar catlayacaklarsa bu ne biçim aile ya çok çok garip gercekten...

zaten varya ıcımden oyle yapmak gelıyo alıcan telefonu dedıgın gıbı ama uyuyamazlar gunlerce ne guzel olur aslında ıyıkı acmısım derdımı sıze muthıs rahatladım ders aldım sagolun ya cok garıp bı aıle bu sureklı etrafımdakılerı ızlıyorum henuz benzerını gormedım kızlar ınanırmısınız nısanıma gelırken kıskanclıktan gorumcelerımde eltılerımde kuafore bıle gıtmeden gıyınmeden gelmıslerdı herkes gorumceler hangısı dıye sormustu benı rezıl etmıslerdı bır ay sonra gorumcemın dugunune 3 gunde hazırlandılar benım kocada hala onlardan korkyo cok garıp dımı

korkucak zaten artık zaten sesını cıkaran ınsan heryerde kıymetlı oylelerıne hayranlıkla bakılıyo

Balayını mı kıskandı??
Nasıl yani:1shok:

Yok artık...Nerde görülmül balayına kayınvaldeler kayınpederler götürüldüğü...:bbo:fisfisfis

''karanlığa küfür edeceğine bir mum da sen yak'' bu sözü severim ve doğruluğuna inanırım.. kendini yetersiz gördüğün konuların üzerine git,tersini yap,her ortam için..böylelikle aşabilirsin...ve lütfen kendine bir daha haksızlık etme! ( 1. sayfadaki kendine yaptığın yakıştırma adına yazdım)

canım ezik olan sen değilsin bence
zamanında kocanı cok ezmişler sanırım tırsar olmus ailesinden
yavas yavas alıstıracaksın canım
önce evin reisi olduğuna alıstıracaksın yerimseniben

bıde arkadaslar ınsan evlenıcegı erkegın ailesını ıyıce tanımalı olumsuz yonlerı eger o zaman rahatsız edıyosa evlenınce dahada rahatsız edıyo goz ardı etmemek lazım duzelır dememek lazım kımse kımseyı kolay duzeltemıyo cunku benım aıle yapıma hıc uymuyolardı zaten bunu bastan bılıyodum bunun ıcın onu bırakmasam bıle tedbırımı bastan almalıydım fırsat vermemelıydım kendımı bastan boyle kabullenmıs gostermemelıydım hatamı anladım ama zaman gectı ıste bekar kızlar gozunu dort acsın esınızın ailesının ıkınızıde avucunun ıcıne almasına ızın vermeyın:sm_confused:

yanlız kayınvaliden biraz hoşmuş balayına neden götürmediniz onu aaa çok ayıp doğrusu hatta sen gitmicektin balayına o gidecekti sende haketmişsin
ya inanamıyorum nasıl insanlar var yaa kimse yerini ve haddini bilmiyo gerçekten olurda bu kadarı olur sen var ya hiç takma kafana hiç bi şeyi kocan halletsin üzülmede sonuçda geziyosun ya ona bak boşver

evet kocamda oyle dıyor ben senı gezdırıyorumya bırak haberlerı olmasın bosver dıyo ama ben hazmedemıyorum nıye saklamak zorundayız artık kabullensınler bız evlıyız cunku sevgılı degılız ve kımsenın parasıylada gıtmıyorum gezmeye onlardan saklayarak onların ıcını rahatlatıyoruz onları mutlu edıyoruz ama artık huzursuz olucaklarsa olsunlar soylıycem ben o saklasın dursun onlar ruh hastasıysa kıskanıcak kadar ben napıyım:jeyyar:

onu goturmedık dıye küstu ya 3 gun kaldık sadece zaten cunku hergun aradı gelın artık yeter gıttıgınız yerden gelmek bılmıyosunuz dıye basının etını yedı oda donuyoruz yeter artık dedı sımdıkı aklım olsa esımı pısman ederdım bu yaptıgına ama sadece kırıldım dedım ozaman

bi yaşıma daha girdim
bu ne yaa ilk defa duyuyorum böyle bişeyi
valla isterse çatlasın isterse patlasın
siz bir ailesiniz,tabiki gezeceksiniz,bir yerlere gideceksiniz
eşine söyle,bu böyle olmaz biz lisesi aşıkmıyızda herkesten kaçıyoruz,gittiğimiz yeri söylemiyoruz de
kıskanırlar bahanesi çok saçma!
kıskanırsa kıskansın bu onun problemi
bide balayında benide götürün gittiniz gelmiyosunuz diyomuş allahım yaa oldu olcak bide gelip aranıza yatsın bari
varmı böyle bişey

valla aramalarınıda beklemem özellikle arar üstüne kata kata ballandıra ballandıra anlatırım.varmi böyle psikopatlık ya.insan ailesinden böyle bişey için çekinirmi.eşiniz büyüsün artık.maddi açıdan bir bağımlılığı falanmı var.hoş olsada yine özür değil.baştada söyledim.o anlatmıyormu.dinsizin hakkından imansız gelir.gezmeye gitmesemde gittik der oooohhhhh oğlunuzla günümü gün ediyorum iyiki doğurmuşsunuz onu bana derim.istiyolar ama.kocanızada fazla bişey söyleyemiyorum.sonuçta hayat arkadaşınız.orası sizi ilgilendiriyor.kötükedihüso

Çok garip CADIARZU

Gereksiz yere kendisini ve sizi strese sokuyor!

Kimin sizden gezmeden sürekli evde oturmanız gibi bir beklentisi olabilir ki :uhm:

Artı bu kıskanmaya yol acacak birsey degil,son derece doğal fisfisfis

Eşinizin kafasında henüz netleşemeyen bir takım seyler var anlaşılan;sizin artık bir aile

olmanız gibi,anne,babasına attığı her adımda hesap vermek zorunda olmadığı gibi ...

Sanıyorum yeni evlisiniz,zamanla idrak edecek ve normale dönecektir a.s.

yazılanların hepsini okudum canım herkezin fikri kendine doğru ve ben evlilikte kesin bir doğru olduğunu düşünmüyorum karıkoca ortak neyden mutlu oluyorsa doğru odur yazılanlar sanki senin duymayı istediğin şeyler onun için mutlu oldun ama bak bu hayat senin rest çekme evlilik yürümyor tabi yürütmek istiyorsan amacın üzüm yemekse bunu yumuşak anlat yok bağcıyı döveceksen zaten çok bahanebulursun oda ailesinin yaptığının doğru olmadığını biliyor ki senide kısıtlamıyor zaten geziyorsunuz onlara söyleyince gene eşin yani siz huzursuz olacaksınız ne gerek var eşin ailesiyle böyle bir iletişim kurmuş sen niye rahatsız oluyorsun o aileninde doğrusu bu demekki boş ver eşinle gez toz hayatını yaşa kocan ailesine ne derse desin zaten uzaktasın kendi bir gün yalan söyemekten bıkar vazgeçer

ne alaka ya ben kocamla ne yaparım yaparım onlarda ayrı ayakmış haaaaa

ah ıste canım hep uzak olsak hıc takmam 2 aya kadar donuyoruz ısı geregı gecıcı uzaktayız ıste ozaman yıne hep goz onunde olcamız ıcın kocamda onlardan cekınmeye devam ederse bı yere gıdemıycez ve kaynanam sureklı bızı kontrol edıcegı ıcın evden ıse ısten eve boylede huzur olmuyo canım ınsanın zoruna gıdıyo ımkanlarımız varken neden kısıtlayalım kendımızı dıyorum oda bende ıyı kazanıyoruz sukur sımdıye kadar sustum zaten canım ama ınan ozamanda ıc huzurumu kaybettım ve baskaları mutlu oldu ben degıl

böyle saçma bir konuda ailesine yalan söyleme ihtiyaci duyan bir erkek yarin bir gün sanada başka bir konuda yalan söyleme ihtiyacı duyabilir bence
ailesi çatlıyormu patlıyormu bilmem ama böyle bi saçmalık olamaz bence
onlarda saf değildir herhalde bunlar devamlı evde hiç dişari çıkmıyorlar diyemi düşünüyorlarkı aceba ne tuhaflar ya bide gezersin gezmesin onlara ne oluyormuş hiç anlamadım doğrusu
eşinlen konuş demiş arkadaşlar bence arakdaşımız eşinlen 1000lerce kez konuşmuştur zaten belliki eşiylenn konuşmak bişeyi değiştirmemiş o halde ya eşinin bu huyuna katalanacaksın yada ilimli ilimli konuşmayi birakıp sert bir dille konuşacaksın
ben şahsen hangi konuda olursa olsun her başı sıkıştığında yalana başvuran bir adama katlanamazdım

eşinin tavrı bence de yanlış, aslında ailesine karşı tavır koymayı bilmeli.
Ancak,
seni gezdiriyor,dediklerini yapıyor,isteklerine cevap veriyorsa, çok da üstüne düşme derim ben.
belliki ailesi dırdır ediyor ve eşin kafasının huzuru için böyle bir yöntem bulmuş.ha çok mu doğru bence değil ama, eşin de eminim bir noktadan sonra yorulacaktır.
amannn boşver kendini yıpratma, uykularını bu yüzden bölme...

ben gercekten kotu bı gelın degılım aslında ama bu soyledıklerınıde haketmıyor degıller bunlarda nedensız bı kıskanclık var ben ıstenmeyen bı gelınde degıldım aslında ama buna ragmen sırf dugunumu ve nısanımı kıskandıkları ıcın bana zehır etmıslerdı durumları fazlasıyla ıyı yınede eksık gedık bı dugun yaptılar hem benı hem ogullarını uzduler kaynanam hala derkı guzel dugun yapsaydım obur eltılerın kıskanırdı der yanı bunlarda kıskanclık aıle boyu ben duzeltemem tabı ama tek ıstedıgım kocamın aılemızı koruması ne yapıyosakta goğsunu gere gere soylemesı ona bunu oğretmem lazım ve dunden berı fıkırlerım cok degıstı sagolun gercekten ınsan etrafındakılerle konusamıyor bunlarıa.s.

yok canım olur mu öle hiç :1shok:
Allah Allah yaa!!!
geciririm kafasına kendine gelir :mymeka:
kıskanırsa kıskansın onlara ne ki
daha neler duyacağız Yarabbim ya
binbir çeşit bu erkekler hakkaten :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…