evli erkekler çok mu masum ?

belin87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2013
1.372
22
burda bir sürü konu okuyorum arkadaşlar . herkes kızlar evli erkeklerin peşine düşmüş herkes hemfikir . ben hiç görmedim böle bir tür çok ilginç geliyor bana .. ben geçen birinle tanıştım . adam doktor ankaralı . genel cerrahmış hatta . neyse konuşuyoruz ediyoruz parmağında yüzük de yoktu . sonra ben bundan hoşlandım tabi karizmatik biriydi . telimi istedi verdim . sonra konuşmaya başladık . ben arıyorum tabi gece bazen açmıyor meşgule veriyor . arkadaşım evli olmasın bu dedi içime kurt düştü . sonra ben çektim kendimi . ben herşeyi biliyorum evlisin yazdım msjta . buda evet üzgünüm . nerden biliyorsun dedi . biz şookkk tabi . ben yem atmıştım . sonra tabi birdaha ararsan seni karına söylerim dedim ki yaparım zaten bunu . adama dedim yazık yazık sen okadar okumuşsun etmişsin neden yapıyorsun evdekine günah dedim . oda ona günah değil falan demeye başladı neyse dedi bu konuyu konuşmayı istemiyorum o hak ediyor dedi biz yine ikinci şookk . neyse yani bu olayı anlatmayacaktım ama artık kadınlarımız nedense bekar kızları evli erkek peşinde koşan stattüsüne çok yakıştırıyor . sanki herkes evli adamların peşinde . varsa bile tek tüktür yani . çoğu kızada böle benim yaptığımı yapar . bu erkekler çok mu masum ?ben nerden bilicektim evli olduğunu . arkadaş ortamında tanıştık. bu tür olaylar başımıza geliyor maalesef ... ben bu erkekleri hiç masum olarak görmüyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…