evli erkekler çok mu masum ?

belin87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2013
1.372
22
burda bir sürü konu okuyorum arkadaşlar . herkes kızlar evli erkeklerin peşine düşmüş herkes hemfikir . ben hiç görmedim böle bir tür çok ilginç geliyor bana .. ben geçen birinle tanıştım . adam doktor ankaralı . genel cerrahmış hatta . neyse konuşuyoruz ediyoruz parmağında yüzük de yoktu . sonra ben bundan hoşlandım tabi karizmatik biriydi . telimi istedi verdim . sonra konuşmaya başladık . ben arıyorum tabi gece bazen açmıyor meşgule veriyor . arkadaşım evli olmasın bu dedi içime kurt düştü . sonra ben çektim kendimi . ben herşeyi biliyorum evlisin yazdım msjta . buda evet üzgünüm . nerden biliyorsun dedi . biz şookkk tabi . ben yem atmıştım . sonra tabi birdaha ararsan seni karına söylerim dedim ki yaparım zaten bunu . adama dedim yazık yazık sen okadar okumuşsun etmişsin neden yapıyorsun evdekine günah dedim . oda ona günah değil falan demeye başladı neyse dedi bu konuyu konuşmayı istemiyorum o hak ediyor dedi biz yine ikinci şookk . neyse yani bu olayı anlatmayacaktım ama artık kadınlarımız nedense bekar kızları evli erkek peşinde koşan stattüsüne çok yakıştırıyor . sanki herkes evli adamların peşinde . varsa bile tek tüktür yani . çoğu kızada böle benim yaptığımı yapar . bu erkekler çok mu masum ?ben nerden bilicektim evli olduğunu . arkadaş ortamında tanıştık. bu tür olaylar başımıza geliyor maalesef ... ben bu erkekleri hiç masum olarak görmüyorum ...

X