Evli erkeğin yazması ve exim

gevsege katılmıyorum bence terbiyesizce bir laf. ama bu mesajına katılıyorum.

Pardon da size İİ olmuş ne alaka kalkıp adama randevu alıyorsunuz. Ne hali varsa görsün.

Twitter'daki adam anlamıştır konuşmalardan, merak etme.
Buraya konu açıp, hata nerde kimde deyip cevaplar hoşuna gitmeyince "kime ne" demek de iyice moda oldu.
Yav he.

Son düzenleme:
gevsege katılmıyorum bence terbiyesizce bir laf. ama bu mesajına katılıyorum.
Gevşekten ne anladığını bilmiyorum ama sana saygı duymadığı için adamlar gevşek gevşek konuşabilme yüzünü buluyorlar. Gayet saygısızlık da yapar, bozar da, çekinmiyor ki. Senin sınırın olsa, farklı bi duruşun olsa tüm exler dönüp "rahatça" yazamaz bence, bi tedirgin olur hiç değilse.
Randevu almak, yanında gitmeyi planlamak falan o kadar cringe ki, ben utandım burda okurken. Bu iyilik degil, insaniyet degil, yardim değil, çok çok kötü görünüyor neresinden baksan. Böyle olunca da adam kafasina estiği gibi davranir, kendi duruşu da yoksa. Buna gevşeklik diyoruz biz.

Saçma olmuş eskiyle yazışmak doğru değil

1.konuda dogru hareket etmissiniz cinsellik vs asla inanmayin böyle böyle evliliginin aslinda iyi olmadigini acidigi vs türlü yalanlanlar ile yeni tuzagina düsürmege calistigi bayanlara attiklari ayni yemler evliyse bitmistir gerisi hic alakadae etmez etmemelidir cünkü önce biz bayanlar degerliyiz sonrada magdur olan bayanlar böyle davranirsak hicbir evli bayan aldatilamaz ben böyle dusunuyorum 2.ci konu bence x ile evliligim bitmisse bitmistir bir insani bir kere denersiniz evlendiniz sans mutlaka vermissinizdir ama o yine ayni hatta eskisindende berbatt onun icin benden uzak olsun isterim ne hali varsada görsün bu saatten sonra ondan bir hayirda gelecegini sanmam hayatinizda ömür boyu saglik ve mutluluk dilerim canim

sen milletin sekreteri yada yardımcısımısın gitsin eşek kadar doktoruna kendi gitsin sakın gitme kendini küçük düşürme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…