Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay dümdüz fake 😂😂
Kaç yaşındasın sen çocuğum. Çocuğun yaşama hakkı devlet tarafından korunur. 10
Haftadan sonra da öldüremezsin. Sezeryan denilen şey öyle muayenede fln yapılamaz büyük bir ameliyattır. Hastane ortamı gerekir. Hastanede böyle bir risk almaz
Sınav haftan yaklaşmadı mi ergencik git biraz dersine çalış. Üreme sistemi hakkında olmayan bilginle burada kadınları kandıramazsın.

Sabahlara kadar araştırıyorum eğer tecavüz dersem hap yöntemiyle bebek öldürülüp suni sancı ile alınıyormuş ama kazıma yöntemi ile değil sezeryanl aldıklarını okudum ayrıca 10.haftadan sonrada bebek aldırılabiliyor tecavüz sonucu

Var ama öyle kişiler.öyle hastalıklar.doğru da olabilir konu.arada kaldım.

Yine de bi insan hamile olduğunu anlar 4.5 ay cinsiyeti bile belli, hamilelik çizgisi vs de olur.

Ya da yalan söylediği yerler var, adam boşansın diye aldırmadı adam öğrenince de terketti.

Şeyma Subaşı da kürtaj gününü geçirene kadar söylememiş öyle durumlar olabilir 🤔

Ayrı evde oturuyorsunuz, kiranızı nasıl karşılıyorsunuz? Adam mı ödüyor? Hem okuyup hem çalışıyor musunuz? Uzaktan mı okuyorsunuz?

Sabahlara kadar araştırıyorum eğer tecavüz dersem hap yöntemiyle bebek öldürülüp suni sancı ile alınıyormuş ama kazıma yöntemi ile değil sezeryanl aldıklarını okudum ayrıca 10.haftadan sonrada bebek aldırılabiliyor tecavüz sonucu
Yok öyle bir şey. Sadece bebekte anomali yada hastalık varsa alırlar:

Aldıramazsın ki .
4,5 aylık bebeği almazlar .
Okuyup etmiş biri nasol kanıyor 4 çocuklu adama ?
Kaç senelik birliktelik bu beynim yandı .
Adam alsaymış önlemini .

Kürtaj yaptırtamazsınız. Yasal sınır 10 hafta. Tecavüz sonucu oluşan gebelikler de ve tıbbi bir endikasyon varsa bu süre 20 haftaya kadar çıkar. Bebeğinizin sağlıklı olmadığına hekimler kurulu karar verirse 20 haftaya kadar aldırabilirsiniz. Hiç doğum yapmamış kadınlara Drlar spiral takmazlar size nasıl takıldı? Bekar bir insan için en iyi korunma yöntemi kondomdur. Enfeksiyonlardan ve gebelikten korur. Bulaşıcı hastalıktan mı korkmadınız? Telefonları açmayan biri olduğunda insanın evli olduğu ihtimali aklına gelir bunu da nasıl düşünmediniz anlamadım.

Böyle bir şey yok. Kim sokuyor bunları aklına? Canından olursun kızım, hap map tuhaf tuhaf işlere kalkışma.

Pardon da sizin hap mj spiral mi kullanacağnıza neden bir adam karar veriyor. Doktorunuz hap diyorsa hap aşınır. Dediğim gibi adet düzenlemek için genç kızlarda dahi kullanılıyor.
Akılsız mısınız kendi üreme organınıza adam karışıyor.

Hapı neden istemediğini bilmiyordum özellikle spirali kendis istedi

Böyle bir şey yok. Kim sokuyor bunları aklına? Canından olursun kızım, hap map tuhaf tuhaf işlere kalkışma.
O kadar cahil ki o hap Türkiye’de yok zaten. Yurtdışından getirtmesi lazım.ulaşması zor bir hap.
Ergen bence hep şehir efsanelerine inanıyor. Bir kadının bu kadar cahil olacağına inanmıyorum

Hanfendi rica ediyorum konuma yorum yapmayın bakın lütfen ben önümde silah bulsam beynime sıkacağım siz beni yalancılıkla itam ediyorsunuz
Hayatımda bir kere bile düzenli adet olmadım bunun yalanını söyleyecek birisi değilim spiral taktırıldıktan sonra dahada kötü oldu adet olayım spiralin adı nexplanon kliniğe spiral taktırmak istiyorum diye gittiğimde bana 3-5 tane spiral türü saydılar hormon diyosunuz hormonsuz diyosunuz ben bunları bile bilmiyorum en acısızı hangisiyse onu takın dedim tek bildiğim şey adının nexplanon olduğu ve doktor bana %100 koruma sağlıyor kayma olmayacağı için imkansız hamile kalman dedi spiralden korktuğum için doğum kontrol hapını bende düşündüm ama sevgilim istemedi hapı.spirali koluma taktılar vajinama o muaynede sokulan çubuğu bile sokamadılat ayrıca doktorun öve öve bitiremediği bu spirqli gidip dr a söylediğimde böyle bişey çok zor en koruyanı buydu zaten dedi ve yaşan söylemiyorum 3ay kanamamın oldığu günler oldu spiral daha sa kötü yaptı beni ve lütfen bana yalancılıkla itam etmeyin
O kişi bana da çok sataşıyor valla.onu takma.

3 ay her gün kanama dememiş aslında yanlış anlaşılmış o. 3 ay düzenli oluyor sonra gelmiyor demek istemiş. Çok kadın var bunu yaşayan. En yakın arkadaşım da öyle benim
Ben üç ay boyunca kanaması oluyor diye anlamıştım. Doktor değilim tabi ama bana çok garip geliyor yine de 4 ay adet olmamak ve bunun normal olması. Teşekkür ederim duzeltmeniz için.

Kürtaj yaptırtamazsınız. Yasal sınır 10 hafta. Hiç doğum yapmamış kadınlara Drlar spiral takmazlar size nasıl takıldı? Bekar bir insan için en iyi korunma yöntemi kondomdur. Enfeksiyonlardan ve gebelikten korur. Bulaşıcı hastalıktan mı korkmadınız? Telefonları açmayan biri olduğunda insanın evli olduğu ihtimali aklına gelir bunu da nasıl düşünmediniz anlamadım.

daha önce hiç doğum yapmadım ama yemin ederim spiral taktılar bir tane aletle kolumun altına bişey soktu ve ben koluma ne zaman dokunsam hissediyordum

Hapı neden istemediğini bilmiyordum özellikle spirali kendis istedi
Valla kusura bakma ama eşim dahil kimse benim korunma yöntemime karışamaz. Bu da çok saçma. Adamın seks kölesi misin? Grinin elli tonunu mu çevirdin de adam ne derse onu yaptırdın. Kusura bakma çok saçma

Yine de bi insan hamile olduğunu anlar 4.5 ay cinsiyeti bile belli, hamilelik çizgisi vs de olur.

Ya da yalan söylediği yerler var, adam boşansın diye aldırmadı adam öğrenince de terketti.

Şeyma Subaşı da kürtaj gününü geçirene kadar söylememiş öyle durumlar olabilir 🤔

Siz ne kadar vicdansız insanlarsınız gerçelten ben burda bana büyükşer yol gösterir diye yazdım ama hem yalancı oldum hem şeyma subaşı hatta yuva yıkan olmuşum ben nelerle uğraşıyorum bana yazılanlara bak

Haklısın valla diğer yorumda da dediğim gibi adet günü bile gecikmeden hafif hafif belirtiler oluyor seni işgillendirecek.hadi dikkatsiz birisin, 2,3 gün geçince çok bariz, yok sayamayacağın belirtiler başlıyor bile.tlc de hamile olduğumu bilmiyordum diye bir program var. O zaman da inanmıyordum şimdi de inanmıyorum.sadece adetlik iş değil ki bu.

Siz ne kadar vicdansız insanlarsınız gerçelten ben burda bana büyükşer yol gösterir diye yazdım ama hem yalancı oldum hem şeyma subaşı hatta yuva yıkan olmuşum ben nelerle uğraşıyorum bana yazılanlara bak
Yahu millet ne diyecek sana bebek kocaman olmuş. Aldıramazsın edemezsin. Gidip doğurup devlete vereceksin başka yolu yok.
Sen kendi korunma yönteminde bile söz hakkına sahip olma adamın aklıyla hareket et sonra burda millete yargı dağıt. Bir daha kendi aklınla hareket edersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X