Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamıyorum sizi yaaa evlılık dışı nasıl bırlıktelık yaşıyorsunuz neyıne güveniyorsunuz o kişiye öpsün koklasın eyvallah ama nişanlıyken düğüne on gün kala değil arefe gecesı yanı kına gecesinde bıle ınsan güvenmez erkek nahletıne
Madem sprıal taktıracak kadar sa düzenlı sex hayatınız varsa hiçmi anlamadın sana gelıs saatlerinden geceleri konuşamama hallerınden şuan sen kendı hayatını degıl oradakı dört çocuğun o kadının ve karnındaki çocuğu mahvettin sakın aldırmayı düşünme bu sattten sonra hata üstüne hata yapma bır gunah ıslemıssın biri bin etmeeee ama gerçekten genclıgeeee çok yazıkkkk …!

Seyma uyusturucu mu kullaniyo?

Anlamamismiş tabi tabi. Kadinlar oyle kotu ki hepsinden korkuyorum. Adamların aklindan oyle bir giriyorlar ki. 13 yıllık evliyim. Yemin ederim kadınlardan sogdum. Ne halin varsa gör.

Bisey yapiyosaniz doğru dürüst korunun,cocugu doğurup sokağa atmayin, devlete teslim edin

Anlamamismiş tabi tabi. Kadinlar oyle kotu ki hepsinden korkuyorum. Adamların aklindan oyle bir giriyorlar ki. 13 yıllık evliyim. Yemin ederim kadınlardan sogdum. Ne halin varsa gör.
Konunun kadınlardan soğumayla ne alakası var?
Bende 8 yıllık evliyim zira kadınlardan ziyade evli erkeklerin dışarıda her haltı yiyip evdeki eşlerinin yüzüne utanmadan nasıl baktıklarını düşündükçe iyice tiksindim.

Ben evli bir kadın olarak nefsime uymuyorsam evli olan eşimde uymayacak, uyarsa bu onun hatası onun bana sorumluluğu var.Dışarıdaki kadının bana karşı yükümlülüğü yok,eşim ahlaksızsa kadının nasıl olduğu umrumda olmaz.Her haltı kadınlara yüklemeyin,şeytana uydum diyen erkek,adam da değildir şeytanın da ta kendisidir.

Çok saçma konuşmuşsunuz.

Ayy Yok artık! Kendine etmiş çocuğada yazık. Evlenmeden nasıl nafaka almayı planlıyor acaba!

PCOS um var ve ilaç kullanmadığımda bu kızın anlattıgının birebir aynısını yaşıyorum. 3 ay kesintisiz adet oluyorum. Adet derken şöyle düşünün sürekli kan geliyor sadece sancılı olmuyor. Veya 4 ay hiç olmuyorum şişiyorum üstüne. Ben ilişki yaşamıyorum henüz bekarım ama öyle hayatım olsa kesin bende anlamazdım. Tabi doktor ne önerir öyle durumda onu siz daha iyi bılıyorsunuzdur.

Sezaryen le bebek canlı kalır.Dogurtup mu öldürecekler.

Ya saçmalamayin o bebek nefes alıyor bile bile katil mi olacaksiniz.

Bencede mantiklisi bu

Sizin soğuyasınız varmış zaten ki. Tamam hep beraber kızdık kıza ama sizinki başka bir olay. Bu kadar korkmayın ya altı üstü bir koca yani.

4,5 aylık bebeği hangi kafayla aldırmayı düşünüyorsunuz?Doğmuş bebeği öldürmekten farkı yok.Doğurun ve sosyal hizmetlere verin,anne olmak için bekleyen miss gibi bakacak bir sürü kişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…