Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eger konu fake değil de gerçekse doğurup sosyal hizmetlere vermektn başka çareniz yok.. bebek sahibi olmak için yıllarca sıra bekleyen bir sürü aile var. öldürmeyeceksiniz ehralde zaten yasal da değil

4,5 aylık bebek alınmaz kanlı canlı bir bebek artık o. En fazla doğurup yurda verebilirsiniz. Zor bir süreç umarım en az yarayla atlatırsınız. bebeğe üzüldüm ama bir anne olarak.

Sezaryen le bebek canlı kalır.Dogurtup mu öldürecekler.
Alıntıladığınız yorumla ne alakası var?
Okuduğunuzu idrak edemiyorsunuz sanırım.
Sezeryan muayenehanede yapılamaz diyorum ben zaten hastane ortamı gerekir. O bebeği alamazlar fake demişim. Ne saçmalıyorsunuz cidden

Eski mesajlarınızı da okudum. Minicik bebeğe yazık ya umarım kucağınıza aldığında annelik duygusunu hisseder ve bu kadar aşağılık olmazsınız çünkü o sizin gelir kapınız değil evladınız

4.5 aylık çocuk aldırılabilir mi, ne kadar mantık dışı bir yorum. zaman daralıyor demişsiniz birde, daralması mı kalmış

naptın kız
kabul etti mi açım çocuğu
meraktayız aydınlat bizi o kadar yorum yaptık
üzerinde hakkımız var

Kizin yasi belli durumu belli, nolursa olsun hic kimse sinanmadigi gunahin masumu degildir. Bu sekilde rahatca hakaret edemezsiniz. Fikir belirtmek baska sey kucucuk anasi babasi olmayan dogru ya da yanlis oyuna gelmis bir kiz cocuguna asagilik falan yazmak baska sey.
Yazik, ayip.. dogru yolu gostermek istiyorsaniz hakaret etmeden yapin

Birincisi spiralle hamile kalan vok oluyor gerçekten bu ekstra bir durum değil ikincisi sevgilinizin evli oldugunu bilmediğinize inanmıyorum gerçekten hiç mi instagramina bakmadiniz hiç mi yaninizda biriyle konuşmadı yani üçüncüsu dört buçuk aylık olmuş ne aldirmasindan bahsediyorsunuz aldiracamazsiniz hiç bir yerde yasal değil merdiven altı yerlerde de bunu asla yapmayı düşünmeyin her özgürlüğün bir sıkıntısı var değil mi küçüğüm demissiniz küçükseniz sizde. Yaşça buyuk biriyle neden birlikte oluyorsunuz biraz mantık yani malesef yapacak birşey yok umarım adam bebeği sahiplenir yoksa kimlikte baba yerinde sizin babanızın adı yazacak

Haklısınız en nefret ettiğim şeylerdir insanların seçimlerine göre kötü söylemlerde bulunmak ama bir anne olarak doğacak çocuk için çok üzüldüm evladını sevmeyen bir anne baba bu dünyada masum bir çocuğun başına gelecek en kötü şey, umarım evladını kucağına alınca onu para için kullandığından dolayı pişman olur ve severek büyütür tek dileğim bu

Evli bir adamdan hamile kalmak mı?
Bilmiyormuşşunuz üzüldüm durumunuza, doğurmaktan başka çare yok gibi :/

Son düzenleme:
Saçmalama 4 buçuk aylık bebek aldırılmaz çok fazla geçmiş onun vakti merdiven altı yerlere gidersin canından olursun yapma sakın öyle bişiy doğur bakamazsan ver yurda

Bende eski yorumları okudum siz diyince sanki bile isteye olmuş gibi olaylar para için.gunahini almayayım ama verdiği örnekler konusmalar malesef öyle gibi.tabi yaşı küçük cahilliğine veriyorum ama tek gerçek zavallı yavrucak (umarım buda yalandır da bebek falan yoktur) yavruya üzüldüm bir anne olarak

Demekki bebegin dünyaya gelmesi gerekiyormuştu.

Benim kuzenimde öyle 2 3 ay olmadığı oluyor

Ne demek onun sorumluluğu değil.Bu ne iğrenç birşey hem kadın hem erkek için hem aldatılan kadın ve çocuklar için ne kadar zor bir durum bu.

18 yaştan sonra dikkat etmek gerek tabiki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…