Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rahat rahat s.... İçin ayrı ev tutmuş birde.Annen baban ne yaptı ?

Konu tam anlamıyla şöylemi yani ; ünv şehir dışında giden kız oranın zengin evli birini bulur yada adam bunu bulur, ayrı ev dayar döşer,sonra hamile kalır.o şehrin kalbur üstü kişisi bu.Allahim sen koru,benim zamanimdada böyleydi ünvte de .halada böyle demek yazik ki ne yazık.

Bu konu belli bile isteye olmuş (başka yorumlarndan belli kızın) .

Ama sorun şu ki artık devirde değişti maalesef önceden sadece kürtaj olunurdu biterdi belki olay ama şimdi cinayetler işleniyor,derdiniz para olacağına hayatını kurtarmaya bak. Eğer adam çok güçlü birisi ise bir anda kendini hayatını son bulmuş olarak bulabilirsin!!!

Arkadaşlar doğursa babadan nafaka alabilir mi evli olmasa bile?? Kanun koruyor mu? Bilen varsa yardımcı olabilir

Aynen arkadaşımız kandırılmaya daha müsait olabilir adam da çakal
aslında konunun sonlarına doğru kızımızın da hiç masum olmadığı ortaya çıktı tabi. her şeyi planlayarak geleceğini garantilemek için yapmış tabi bu kartozu temize çıkarmaz

yani ortada çocuk varsa adam mecbur bakacak diye düşünüyorum nolursa olsun çocuk masum

4 çocuklu adam kimbilir kaç yaşında, üniversiteye başlamış yeni çıtır kızi bulmuş, ev tutup metres yapmış amacı belli 4 sene takılıp yeni gelen öğrencileri avina düşürmek. Böyle biri sizce bakar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…