Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
öncelikle yargılamak aşka bize düşmez olan olmuş şuan bir can taşıyorsunuz lütfen bir saçmalık tapıp 4,5 aylık bebeğe kıymayın çünkü cinayet.. Doğurun devlete teslim edin . Ben 7 Yıldır evlat hasretiyle yaşıyorum 3 yıl önce evladımı kaybettim . Koruyucu aile olmak için bizim gibi sırada bekleyen çok aile var kıymayın evladınıza

Çocuğu bu saatten sonra aldıramazsınız . Anca bebeğin sakat falan olması lazım ki o zaman heyete çıkıyorsun normal doğum gibi doğurtuyorlar ama ölü doğuyor. Öyle bir ihtimal yoksa kocaman çocuk artık alınmaz ki mecbur doğuracaksınız gibi görünüyor maalesef . Düşmez de sanırım o kadar büyük çocuk tabi ben çok bilgili değilim ama hayatınızı tehlikeye de sokabilir .

Haber yok onlardan.Yeni ailesi istese zengin diyerek babayla uğraşabilir ama vicdan sahibi insanlar.En büyük korkuları çocukşarına zarar vermek .
Gerçekten çok seviyorlar fakat nasıl seveceklerini bilmiyorlar,ona hayır diyemedikleri için okulda ciddi davranış problemleri ile karşılaşıyoruz.
Ama çok tatlı,esmer,kıvırcık saçlı,kısa boylu,bıcır bıcır bir kız çocuğu.Hayat dolu.
Rabbim bahtını açık etsin. Mutlu olsun o güzel ailesiyle. İyiki öyle bir aileye denk gelmiş.

Hiçbir doğum kontrol yöntemi %100 koruma sağlamaz..annem bana doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmış
Arkadaşım spiralle hamile kaldı başka bir arkadaşım eşi kondom kullanmasına rağmen yırtılmış öylemizle hamile kaldı var yani çevremde..bu saatten sonra aldırılmaz

Eee mâdem hikaye bambaşka yerlere gitmiş, niye yalan yanlış bir konu açılıp, yorum alınıyor.yanlış olduktan sonra verilen tavsiye de bir işe yaramayacak ki.hem çok ayıp hem de çok saçma.

Yok canım kütüğüne bile almadı adam kadının üstüne çocuk
O isteyip istemediğine bakılmaz dava açtıysa kesin baba o ise kütüğe mahkeme kararı ile yazılır zorla da nafaka vermek zorunda kalır mirastan da pay alır. Demek ki arkadaşınız da emin değil kimden olduğunu ondan açmamıştır

Hafifte olsa var. Genelde her gebede oluyor. Bana bahane geliyor. Dört ayda her kadın vücudundaki değişimi bilir anlar.
günaydın :) valla 2,5 yıl öncesini gözümün önüne getirmeye çalışıyorum da bende gebelik çizgisi olmadı hiç galiba hatırlamıyorum. sadece göğüslerin büyüdüğünü ve damarların çok çok belli olmaya başladığını hatırlıyorum göğüste acaba çizgi vardı da benim mi hiç dikkatimi çekmedi

Bahsettiğim adam milyoner bile değil milyarder çocuğu için bi tane araba alsa koymaz ona
Hıııı sen bilerek hamile kaldın belki de adam zenginmiş. Kafanı keşke böyle şeylere değilde daha yararlı şeylere çalıştırsaydın ahlaksız kendini çok güzel metres yerine koymuşsun buna layıkmışsın demek ki.

günaydın :) valla 2,5 yıl öncesini gözümün önüne getirmeye çalışıyorum da bende gebelik çizgisi olmadı hiç galiba hatırlamıyorum. sadece göğüslerin büyüdüğünü ve damarların çok çok belli olmaya başladığını hatırlıyorum göğüste acaba çizgi vardı da benim mi hiç dikkatimi çekmedi
Göğüs değil karından göbek boyunca koyu renk bir dikey çizgi olur o benim bahsettiğim

Hayatın kaymış ciddiyim
Sana ve bebeğe ha bide adamın ailesine büyük yazık olmuş
Sağlıkçıyım, bebeği aldırman imkansız nerdeyse
Acilen adamla konuş bu kadar karamsar olma belki bir yolunu yordamını bulursunuz

bu hikayelerin hep uydurma olduğunu düşünürdüm. ta ki kuzenimin yakın arkadaşının evli bir adamla 2 yıldır beraber olduğunu duyduğumdan beri.
kızı görseniz öyle efendi ki (ben öyle görmüştüm) ama işte hatalar...

Bütün uzuvları oluşmuş bi insan yavrusunu canlı canlı öldüremezsin. Kendi hatanın bedelini ona ödetemezsin. Ailene söyleyeceksin. Şansın varsa arkanda dururlar. Eğer reddederlerse hem okul hem cocuk biarada yürütmen lazım çok zor günler bekliyo sizi. Ama bir cana kıymaktan daha zor olamaz emin ol. Adam diyemicem yüzde99 reddedecek her konuda yalan söyleyip seni metresi yapan bi tipten babalık bekleme.. bir dahada araştirmadan insanlara güvenme

Millet burda ovülasyon takibi, yumurtlama günü, soğan kürü, çatlatma iğnesi, sperm arttırıcı macun filan diye diye kafayı yesin. Sen kalk spirale ve düzensiz adete rağmen 4 çocuklu adamdan hamile kal. İnanılmaz

Çocuğu bu saatten sonra aldıramazsınız . Anca bebeğin sakat falan olması lazım ki o zaman heyete çıkıyorsun normal doğum gibi doğurtuyorlar ama ölü doğuyor. Öyle bir ihtimal yoksa kocaman çocuk artık alınmaz ki mecbur doğuracaksınız gibi görünüyor maalesef . Düşmez de sanırım o kadar büyük çocuk tabi ben çok bilgili değilim ama hayatınızı tehlikeye de sokabilir .
Konu sahibinin niyeti zaten adamdan para kopsrmakmis bilerek hamile kalmıştır eger konu gerçekse ki insallah değildir

Adamın spermleri kuvvetliymis demek ki , bence doğur .. birde madem hiç hiç istemiyorsun bir dahakine prezervatifide ekle çift kat korunma olsun

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X