Evlenmelerine aracı olayım mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ezik çok kaba bir tabir bence. Genellikle evlenilecek insan tabiri kadın da olsa erkek de olsa daha hanım hanımcık, kibar, efendi insanlar için kullanılıyor.
Öyle olması gerekiyor ama maalesef dediğim şekilde kullanıp, bu tarz insanları birilerine yamamaya çalışıyorlar çoğu zaman.ben öyle gördüm yani.

Kızımız,Sisman gobuslu eczacıya sorar.
*Aşkım, bugun skydiving mi yapsak,paragliding'e mi gitsek, freediving için yer mi ayirtsak yoksa rafting'e mi baglasak ?
Gobuslu sevgili cvp verir.
*Bana bir armut tatlısı alalım,birazda söbiyet..

İletişim bu şekilde olacak bence 🤣

Size ne bunlardan
En fazla tanıştırırsınız ötesi sizi ilgilendirmez, akli melekeleri varsa kendileri karar verecekler bunlara, fazla havaya girmişsiniz
Aplama benden bir papatya çayı. 🧿
Size ne demeniz pek hoş olmadı bence. İkisi de çok sevdiğim arkadaşım, ev kurmak da istiyorlar. Bana da aday bulabilir misin Sibel abla şeklinde çıtlattıklarını hissettim.
Onlarca makul yorun içerisinden bir veya birkaç linç yorumu çıkabilir. Aslinda cevap şu: M Minaredenatbeni , size ne benim derdimden, on saniye okuyun ve geçin. Açacağım konuyu size mi sorucam? Ayy, boş ver, devam etmeyeceğim.

Arkadaşlar olumlu, olumsuz, yol gösterici önerilerde bulundular, yapmam gereken şey kafamda oturdu. Hepinize teşekkür ederim.

*Aşkım, bugun skydiving mi yapsak,paragliding'e mi gitsek, freediving için yer mi ayirtsak yoksa rafting'e mi baglasak ?

Artık kamp eşyalarının yarısını envai çeşit yiyecekler oluşturur. Şişman arkadaş spor yapar, kız da biraz yer işte. Bir yol bulurlar yaa.

Sen 48 kiloyla evlenen, sonra 95e çıkan bir abla hiçgörmedin galiba. Memleket dolu böyle, bu kızın geleceği de budur belki 😂

Aynı ortamda karşılaştırabilirsiniz. Zaten bir çekim olursa kendileri haberleşirler. Öbür türlü kıza söyleseniz sonra adama söylersiniz. Adam kabul etmez görüşmeyi belki e o zaman kızın da gururu incinir. Tam tersi olsa adamın ki incinir. En mantıklısı eşiniz siz ve onlar 4 lü bir ortam oluşturun olursa ne ala olmazsa da sizlik bir şey yok.

Sizin demenizle evlenecek halleri yok zaten. Belki aynı ortama sokup tanıştırıp köşeye çekilebilirsiniz olacağı varsa olur sizden çıkmış olur

Ben vücuduma bu kadar değer verip sporla yatırım yapsam karşımdaki insanın da öyle olmasını isterim.

Hobisi yemek olan birine kim saygı duyar Allah aşkına...
Yav sabah akşam, gece gündüz yemek yemiyor. Her gün en az 12 saati ikisinin de laboratuvarda geçiyor, bir sürü araştırma okuyup araştırma yapıyorlar. Haftasonu kızımızla biz dağa çıkıyoruz, adam da gezip gurme takılıyor. İkisi de çok saygın araştırmacılar ve elitler. Kız beğenmeyebilir tamam da erkek de yemeden duramayan bir tip değil.

Sen 48 kiloyla evlenen, sonra 95e çıkan bir abla hiçgörmedin galiba. Memleket dolu böyle, bu kızın geleceği de budur belki 😂
Kızımız 55 kilo. Ben de birkaç arkadaşımın evlendikten sonra hem de ilk yıl içinde 20 kilo civarı fazlaalştığına şahit olmuşumdur.

Yav sabah akşam, gece gündüz yemek yemiyor. Her gün en az 12 saati ikisinin de laboratuvarda geçiyor, bir sürü araştırma okuyup araştırma yapıyorlar. Haftasonu kızımızla biz dağa çıkıyoruz, adam da gezip gurme takılıyor. İkisi de çok saygın araştırmacılar ve elitler. Kız beğenmeyebilir tamam da erkek de yemeden duramayan bir tip değil.
O gurme falan değil direkt obur. Bak ünlü gurmelere hiç fazla kilosu olan var mı.

Peki biri sana fazla biletim var dediği etkinlikte başkalarını da davet etse?
Bu arkadaşlık bitirecek bir şey değil ki, hayatın doğal akışında bir şey. Bu sezon tiyatroda arkadaşımın arkadaşlarindan hiç tanimasam 7-8 kişiyle tanismisimdir.
Hatta KKdan tanıştığım arkadaşım İstanbul'a taşındı, ben de onu bir tiyatroya çağırdım,orada benim kızlı erkekli arkadaşlarımla beraber gösteriyi izledik. sonra kızı etkinlik grubumuza aldık,artık onlarla da arkadaş😇
Bence gayet doğal bir şey. Sonrasında enerjilerine bakıp bir citlatabilirdim, böyle bir şey düşünsem arkadaşıma. Bunda bir şey yok ki.
canım tiyatroya davet etmen değil.eğer davet ettiğin kişinin haberi varsa başka birini de davet ettiğinden mesele yok.
ben şu şekilde anladım ve yorumladım:
beni davet edip gittiğimde bir adam da olsa ve beni bundan haberim olmazsa hani sen dedim ya sizi çok yakıştırıyorum diyeceğim diye. yani haberim olmadan gitsem ve sen sizi yakıştırıyorum ondan ikinizi de davet ettim deseydin bozulurdum

Bir şey yok bunda yaa. En azından kızı önceden bilgilendiririm. Onunla daha yakın olduğumuz için ve hemcinsinsim olduğu için onun önceliği ve torpili var bende. :)
@yenGEnC 'in teklifi aklıma yattı.
Arkadaşımın beni biriyle tanıştıracak olmasından haberim olsun isterim bunda bir şey yok evet.haberim olmadan gitsem bozulurum o manada dedim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X