Evlenmelerine aracı olayım mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyasi görüşleri çelişiyor bence olmaz.

Şu tam koca olacak adamlar bana nedense ezik geliyor.yani ezikliği ve sessizliği bu şekilde yorumluyorlar gibi geliyor bana.umarım öyle değildir.
Ezik çok kaba bir tabir bence. Genellikle evlenilecek insan tabiri kadın da olsa erkek de olsa daha hanım hanımcık, kibar, efendi insanlar için kullanılıyor.

İşte birinin ön ayak olması gerekenler bunlar. Üçüncü yıldır aynı ortamda minimal iletişim içindeler.
Üç yıldır aynı ortam da fazla sanki biraz ya, tanışıp ayrılmış olsaydılar neyse de … bence fiziksel beğeni oluşmamış sanki. Ama beni de öyle memleketten uzaktan tanıdığım biri aramıştı bir vesileyle, arasıra görüşür olmuştuk. Bende bir şey olmadığı halde arkadaşlarıma benden bahsettiğini öğrenince “ulennn acaba” olayına girmiştim bilemedim açıkçası. Yapın düşündüğünüzü isterseniz ama ne dersin boyutunda kalsın, methiyeler düzmeyin de son karar onlara kalsın.

Bu sitede de etrafta da çok kötü erkekler var, bahsettiğim adam öyle birisi değil. Bu adamdan koca olur yani.

Yaa, ben de böyle düşünüyorum aslında. Tanıştırıp yakınlaştırayım, elektriğe göre ayarlarız.

Ben de bundan korkuyorum.

Maşallah ne güzel analiz edip aklınızda tutuyorsunuz insanlarin özelliklerini ben ismi geçtim yüzlerini bile unutuyorum neyse bence tanıştırin sonuçta ikisinin kararı olur sizinle ilgili durum yok :)

Yani o uyumda birisini bulsa daha iyi olur da biraz çekingen ve girişken değil.

Hırtoya bak ya ukraynalı bulsaymış o zaman. Madem onlar süper. Bazı insanlar yalnızlığı hak ediyor. Kızın tanık olması da çok fena olmuş. Erkeklerden soğumuştur.
Onu da bulamadı ki, orada hoslastigi bir kız vardi,kız buna dil ogretiyordu. Bir gün teşekkür için evine yemeğe davet etmiş. kız da 'sen beni ne sanıyorsun evine geleyim' diye klasikleşmiş bir türk kızı tribi atmış
Şimdi daha gelişkin başka bir ülkede. İyi çocuk aslında, inşallah bulur gönlüne göre birini.
Ama işte insanların 'yalnizim' üzüntüsüne çok bakmamak lazım. Genelde standartları yüksek olduğundan yalnız kaliyorlar

İstanbul'da yaşıyorum. Tiyatro, kahve kolay da sizi yakıştırdım diyeyim mi gerçekten? İçimden geçse de korkuyorum diyorum. :)
Yani o günkü enerjilerine bak bence. Sonra minik minik çitlatirsin, direkt söylemektense.
Öncesinde bir şey söyleme, çünkü belki beraber kafede bile zor zaman geçirirler

Maşallah ne güzel analiz edip aklınızda tutuyorsunuz insanlarin özelliklerini ben ismi geçtim yüzlerini bile unutuyorum neyse bence tanıştırin sonuçta ikisinin kararı olur sizinle ilgili durum yok :)
Kızla iyi arkadaşız. İş ortamı dışında da vakit geçiriyoruz, beraber dağlara çıkıp aynı çadırda kalıyoruz. Evet aslında gidişata onlar karar verecek, benle ilgili durum yok da yine de kötü bir gidişat olursa kendimi huzursuz hissederim.

O amacla tanıstrma , bir sosyal organızasyonda denkgelmişler gibi olsun, ve sorumluluk kabul etme, ıyı arkadss iyi eş olmayabılıo

Yengeç seni seviyorum ama bunu biri bana yapsa arkadaşlığımı bitirirdim

Size ne bunlardan
En fazla tanıştırırsınız ötesi sizi ilgilendirmez, akli melekeleri varsa kendileri karar verecekler bunlara, fazla havaya girmişsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…