Evleneceğim kişi hpv

Aklıma şey geldi,hamama gittim daha önce yıkanan bir adamın spermi kalmıştı ve ben hamile kaldım diye yazan kadın

Böyle söylediğim için ırkçı oluyorum ama; çok ucuza veren ırklar nedeniyle artış olduğunu okuyabilirsiniz internette.
Teyzem İstanbul’da bir hastanede çalışıyor . Çok hpv virüsü olan kişiler geliyor demişti . İnsanlar saklıyor demişti. Bi pire bide hpv virüs çok yaygın

Eşim/sevgilim asla aldatmaz diyenleri hiç bir zaman anlamıcam.Eşimle 7 senelik beraberliğimiz var aldatmaz diyemem,evet güveniyorum o ayrı ama net dille konuşmak ne bileyim…

6 yıldır birliktesiniz ama hiç beraber olmadınız, nişanlınızın da başka biriyle beraber olmadığını söylüyorsunuz ve de bundan çok eminsiniz. Hanımefendi siz belki 6 yıl birlikte olmadan durabilirsiniz ama erkekler eğer farklı bir sorun yoksa mümkün değil 6 yıl duramaz. Konuya bir de buradan bakın bence:)

Aldatıldığınızı düşünüyorum. Ayrıca aldatmak sadece karşı cins ile olmuyor, size geç söyleyerek de aldatmış sizi. Gizlemiş, saklamış böylesine ciddi bir durumu.

Ben olsam ayrılırdım böyle bir durumda ama size ayrılın diyemem, en azından düğün tarihini erteleyin.

Son düzenleme:
İnşaatta çüklerini birbirine sürttüre sürttüre mi işiyolar anlamadım. İlk defa böyle duyuyorum.

bu kadar emin olmak..... bir erkeğe körü körüne inanmak ve güvenmek sizi üzerler.
gecmıs olsun öncelıkle hem aldatılmıs hem kandırılmıssınız.
Ben de keskin ifadeleri sevmiyorum.Asla aldatmaz,eminim vs..
Otuz yıllık evli kadınlar aldatılıyor halbuki…

Doktoru ile konuştum demişsiniz? Siz doktor olsanız bu riski alıp evet seni aldatmış ve iyileşmesi yıllar sürebilir mi dersiniz yoksa kendi can güvenliğiniz için aradan mı çıkarsınız kibarca?
Sorma sen, bu teoriye göre AVM ler HPV yuvası o zaman. Ya da denizler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…