Evleneceğim kişi hpv

bir erkek ilk cinsel ilişkimi seninle yaşıyorum diyorsa inanmayın arkadaşlar bu kadar iyi niyetli olmayın. damacanaya sokacaklar nerdeyse nasıl ilk ilişkisi olabilir?

HPV'nin ortak alandan bulaşması ihtimalini kardeşime sordum, doktor kendisi. Bu çok düşük ihtimal. Yuva yıkılmasın başlarına dert almasınlar diye eşlere ortak alandan bulaşabilir diyorlarmış. Hele erkekte ortak alandan bulaşması çok daha düşük bir ihtimal. Tabii yine siz bilirsiniz.

6 yıldır bekleyen erkek hayal oldu
hayır bıde aldatmaz dıyıp parantez acması hahjqhajh
Kadınların ortak kullanımlarında hpv kapması daha yuksek cunku oturarak ısıyoruz.
Erkekler ınsaatta ne gıbı bısı olabılırda hpv kapabılır oturarak yapan erkek arkadaslarımda oldu bu arada ama ınsaaatta sanmıyorum. buzz gıbı aldatılmıs eskortla olabılır hala aldatmaz askım benımm aynen bacım D:

Belki inşaata eskort çağırmıştır

Diğer arkadaşların söylediğine katılıyorum kadın olsa anlarım ama erkeklerin tuvalet gibi temas yoluyla bulaşma ihtimali çok çok aşırı düşük sonuçta kadınlarınki gibi riskleri açık bir yapıları yok bence kesinlikle aldattı zaten geç söylemesi de bu ihtimali kanıtlıyor bence hiç söyleyemeyecekti ama bizden azabından dolayı itiraf etti. Kesinlikle böyle şüpheli ve ihmalkar biriyle evlenmezdim adam beni düşünmüyor hem aldatmış hem de umursamaz bas tekmeyi

inşaat işçileriyle çıkartıp cinsel organlarını birbirlerine sürtmüyorlarsa eğeer size yalan söylüyor hpv öyle ortamdan bulaşacak bir şey değil. önceden korunmasız ilişki yaşamış

Siz doktorun kendisine mi sordunuz yoksa size al doktorumun numarası ara kendin sor mu dedi? Doktor hasta mahremiyeti varken hangi doktor hastasının bilgisini paylaşır? Her şeyden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Adam sizi iyi kafalamış. İnşatta bir tek kendisine mi bulaşmış, başka kimse kapmamış mı virüsü hastalığı? İçten içe rahatlamıştır, neyse ucuz atlattım kolayca kandı diye. Ben de diğerleri gibi düşünüyorum, cinsel ilişkiden kapmıştır. Düğüne kadar tedavi biter geçer diye düşündü ama geçmeyince bari şu şekilde söyleyeyim demiştir.

Öyleyse çok yanlış yapıyorlar, doğruyu söylemeliler, herkes kendi kararını vermeli. Hoş bizim topluma da müstehak bir noktada aldatılan kadınalr kemallim yapmaz diyip gidip doktoru da şikayet ederler iftira atıyor diye

Ben doktor olsam ben de aldatmışlar demem ki, sonra gelip adam bana hesap soracak sevgilimle eşimle senin yüzünden ayrıldım diye belki darp edecek, herkes kendi mantığınu kullanıp bulsa gerçekleri daha iyi bence

Benim kadin doğum doktorum hpv hakkında sey demişti, nemli ortamları sever, penis, vajina burun gibi insanların ne kadar temiz olduğunu bilemezsiniz el hijyenine dikkat etmek gerek demişti. İlişki dışında ne şekilde yayıldığını anlatmak icin benim test negatif çıkmıştı ama wcden bulaşır deniliyor tatile gidiyoruz umumi wc kullanıyoruz yeri geldiğinde demiştim. El hijyenine dikkate edin dedi.

Ben 19 senedir aynı adamla beraberim, geçen sene bir şikayetim olmamasına rağmen doktorum bi de hpv bakalım dedi
temiz çıktı denilene kadar ben gene de eşime bişey çıkarsa bunun sorumlusu sensin gibi şeyler söyledim. Halbuki adamın öyle bir şeyine ne şahit oldum ne şüphelendim ne de beni şüpheye düşürecek bir şey yaptı ama %100 inanamam yani.
Siz ne kadar kolay inanmışsınız, kesin ortak alandandır evet :/

Bence sizi aptal yerine koymasına izin vermeyin düzgünce söylesin bari itiraf etsin

Adamlar böyle sorgusuz sualsiz şıp diye inanan kızları nasıl hemen buluyor???? Kadının başına gelse adamı sittin sene ikna edemez Bu tarz fazla saf kızceler hemen " tamam aşkım, doğrudur aşkım , birbirimizin ilki olacağız,bana sadıksın aşkım" diye yaşayıp gidiyor.
Gidin kendi başınıza başka bir doktora,adama haber vermeyin.Egrisini doğrusunu kendiniz öğrenin,her lafa inanacak karakterde yaşamayın ......Kendinize hakaret.

Aşı yuzde yüz koruyan bisey degil ,
asi oldum bana bulasmaz diye bisey yok .
Erkeklere hastanelerde degil ozel labratuarlarda test yapiliyor .gidecek testini yaptiracak turunu ogrenecek tedavisini olacak .
Tedavi 1 yil suriyor oda su sekilde test pozitif gelince 6 ay ilac degilde takviye gibi bisey veriyorlar 6 ay sonra tekrar test .ikinci test negatif gelirse bir 6 ay sonra gene test yapiliyor eger buda negatif gelirse iliskiye girebilirsiniz .
Sigil yaktirmak sigillerin yokolmasi hpv nin bittigi anlamina gelmez .
Ustelik ortak alandan hpv falanda bulasmaz bu tamamen uydurmasyon bisey .
İliskinizi gozden gecirin iki gun sonra size bulastiginda oramdan buramdan kazitayim diye siz ugrasacaksiniz belki rahminiz alinacak ve bagisikliginiz her dustugunde tekrarlayan bir hastaliga sahip olacaksiniz .karar sizin.

Sen doktor olsan öyle yüzüne karşı "aldatılmışsın hadi geçmiş olsun" der misin kız yani zaten konuşma doktoru ikna, aldatma dışında seçenek var mı doğrultusunda gelişiyor. Başka yolu yok mu, başka yerden bulaşmaz mı diye sorulunca "e tabii ortak alandan bulaşma ihtimali var" diyorlar ne diyecekler.

Söylemem tabi koca eli silahlı manyak olabilir, gelip hastaneyi basabilir darp edebilir ödürebiir ...

Söylemem tabi koca eli silahlı manyak olabilir, gelip hastaneyi basabilir darp edebilir ödürebiir ...
Maalesef ortalık manyak kaynıyor, hele hastanelere bıçak silah Allah ne verdiyse girilebildiğinden, ufak bi ihtimal de olsa ortak alandan da bulaşmış olabilir diyerek mecburen araya fazla girmemeye çalışıyor hekimler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…