Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi hadi doggy moggy uzaksınız sevmiyorsunuz anlarım da adam hiç mi totonuzu mıncıklayıp şeyyapmıyor nysss. Konu sahibi çok kafana takıyorsan yatak odasının ışığını kapatır en yakın odanın ışığını açarsın. Hafif loş hava katar ve görünmez.

bununla ilgili öncesinde ameliyat olma sansın var mıydı canım
Oldum zaten iç hemoroidim vardı. Suan dışta da var gibi. Doktor orayı bilerek almadım yoksa çok zorluk çekerdin makat darlığı yasardın dedi. Bir kaç doktora daha gittim sonrasında ilac yazdılar. Gecen pazartesi de gittim hatta. Doktor 1. Derece bile değil ameliyatlık değil dedi. Ben rahatsız oluyorum dediğimde de sonrasında daha büyük problemlemlerle karşılaşırsın. Biz hemoroidi ameliyat etmeyi doğru bulmuyoruz sonrasında hastalar makat darlığı ve ağrı yaşıyorlar dedi. İlac verdi geriler bununla tamamen geçmez herkeste vardır illa ki bu çok normal demişti. İçimi rahatlattı açıkçası. Yine de sen bilirsin diye de ekledi beni dinlerseniz olmayın dedi

Benimki de yapacak gibi ondan korkum

Ay orayı nasıl görecek diyenlere de mağaraya bi pencere yaptırmalarını tavsiye ediyorum.

Hiç cinsellik yaşamamış olabilirsiniz okey de, 1. de görmez 3. de görmez en fazla. Neden görmesin seviştiği kadının dötünü.

Konu sahibi, asla dert edeceğin bi şey değil. Evet görecek de alıp karşısına manzara gibi izleyecek hali yok. Takılma bu kadar.

görüntü olarak ne farkı var bilmediğim için soruyorum. aşırı derece çamaşırdan görünecek kadar kötü değilse sorun olmaz bence. vucüdunun başka görünen bölgesinde birşey yok orası en az görünen yer o kadarına da bişey demez eşin sağlık sorunu sonuçta

Asla utanılacak bir şey değil bu.

Ya bende lazer hemoroid ameliyatı olan birini arıyordum bende oldum lazerle bir ay oldu şişlikler hafiften indi tam inmesi ne zman olur bir de tamamen yok oluyor mu deri kalıntısı şeklinde mi kaliyo rica etsem bilgi verir misiniz

tam şişlik inmediyse hazım sorunu yaşıyorsunuz demektir
güzel ve yeterli lifli beslenmiyorsunuz demektir
doktorum öyle demişti bol su bol salata bol lifli beslen demişti ki benim hiç kabızlık sorunum yok ona rağmen dikkat et o ödem çabuk iyileşir demişti ödeminiz 2 haftaya kadar geçecektir sizi kontrol muayenesine çağırmadı mı ? çağırır hatta ameliyatdan sonra sıcak suya oturmamı istemişti ılıktan biraz sıcak günde 2 kere otur ödem daha çabuk geçer demişti

batikon gibi birşeyde vermişti suya 1-2 damla damlat dezenfekte eder demişti...

asla kalıntı olmuyor dümdüz oluyor hiç böyle bir sorun yaşamamışsınız gibi pürüzsüz oluyor

Anladım canım teşekkür ederim cevabınız için aynen beslenme konusunda anlattı ama ödem için bilgi vermedi evet kontre 1 ay olunca gel dedi bana da gideceğim salı günü ödem de kişiden kişiye göre değişiyor dedi bakalim inşallah iner zamanla daha da kara merhem vermisti dr bana

Nurtopu gibi bir ekşimiş vücut kokusu çıkıyor karşımıza,hayırlı olsun

Keşke her hastamız sizler gibi düşünceli olsa
Ay ben 15-16 yaşındayken devlet hastanesinde akciğer röntgeni çektirmek için radyoloji teknisyeni beni içeri aldı. Benden önce kokoş bir teyze böyle makyajlı, manikürlü filan o da çektirmek için sütyeni çıkarıp atleti ile kaldı. Bir ekşi koku yayıldı ki ortalığa piiiiiiyuuuuuv! Ayak kokusundan beter. Yazık sağlık çalışanlarına bu ne!

İste o gün en güzel bakımın temizlikle başladığını anlamıştım. Asla kendimi böyle bir duruma düşürmek istemem. Misler gibi hergun duşumu alırım yahu, çok mu zor.

belliki açıkça soramıyor kocamla anal seks düşünebiliriz diye. çok üstüne gitmişsiniz kızın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…